Як рекрутингові агенції використовують відеозустрічі?

рекрутингові агенції використовують відеозустрічі

Можна з упевненістю сказати, що відеозустрічі залишаються важливим елементом бізнес-спілкування, каже експерт із робочих місць Стефані Паломіно. Рекрутингові агенції ще до пандемії активно використовували саме такий формат співбесід з кандидатами, а на теперішній час цей тренд вже укорінився і став daily routine в роботі.

Ви можете зробити багато налаштувань, щоб вивести відеозустрічі на новий рівень і змусити вашу команду, ваших кандидатів почуватися як вдома у світі віртуальних приміщень для зустрічей. Для цього скористайтесь рекомендаціями експерта.

Прибрати фоновий шум

Звук часто приноситься в жертву візуальним компонентам віртуального місця зустрічі. Це не повинно бути так. Подайте приклад своїй команді рекрутерів та кандидатам, використовуючи Bluetooth або навушники з шумозаглушенням, щоб усунути навколишню балаканину та допомогти зосередитися.

Дослідіть ресурси, які можуть покращити якість звуку ваших зустрічей, зокрема зовнішній мікрофон. Апаратне забезпечення, яке ви використовуєте, також може значно змінити ваше ставлення до роботи.

Запровадити ритуали

Потрібно приблизно сім повторень, щоб впровадити щось у свідомість. Вам, як керівнику, належить знайти способи підтримувати бадьорість, зосередженість і щастя своїх співробітників.

Візьміть за звичку робити зустрічі короткими: 15 хвилин для вступної розмови, 30 хвилин для основної, тобто не довше 45 хвилин. На додаток до того, що мета та порядок денний кожного дзвінка встановлюються перед входом у систему, виділивши собі менше часу, ви гарантуєте, що ви залишатиметеся у своїх обговореннях і досягатимете важливих моментів.

Під час самих дзвінків тон, який ви встановлюєте, може покращити або порушити настрій для всіх учасників.

Чи ефективно рекрутингові агенції використовують відеозустрічі

Будь-яка риса характеру, яку ви привносите на зустрічі в реальному житті, подвійно потрібна на віртуальних. Деякі члени команди рекрутерів можуть бути природно схильні носити смішні речі або жартувати під час зустрічі. Заохочуйте тих, хто менш комунікабельний, додати фон, який запрошує до запитань або робить заяву про їхні інтереси.

Мабуть, майже усі серйозні рекрутингові агенції зараз мають свою усталену корпоративну етику. Які б ритуали ви не пропонували, подавайте приклад. Якщо ви не боїтеся зробити себе вразливим і не сприймаєте себе надто серйозно навіть під час «найважливіших» дзвінків, ви спонукаєте свою команду зробити те саме.

Перевлаштуйте своє фізичне оточення

Крім коригування процесів і культури робочого місця, деякі зміни можуть і повинні впроваджуватися окремими членами вашої команди. Заохочуйте їх оцінити облаштування їхнього робочого місця. Приберіть безлад і відволікання. Навіть якщо їх не видно на екрані, вони можуть переповнювати ваш розум і сприяти стресу. Ви також можете допомогти своїм співробітникам інвестувати в їхні власні здорові звички роботи вдома, субсидуючи такі матеріали, як столи для стояння або майданчики для ходьби.

І не нехтуйте своїм фізичним відношенням до робочого простору. Постава є надзвичайно важливим, але недостатньо врахованим фактором фізичної працездатності. Щоб контролювати роботу вашої команди, уникайте планування відеозустрічей одна за одною і робіть перерви для перезавантаження.

Прийміть труднощі зростання

Навчіться цінувати, що проведення відеозустрічі є мистецтвом. Організація нових звичок для вашої команди означає постійні спроби та помилки. Робота на віддаленому робочому місці вимагає більше організації, попереднього планування, креативності та співпраці, ніж будь-коли раніше.

Підбір персоналу УкраїнаЧитайте на нашому сайті:
Цифровізація змінила спосіб нашого життя. Чи настав час змінити спосіб нашої роботи?

ЧОМУ САМЕ ЧАС ПЕРЕОСМИСЛИТИ ДОСВІД СПІВРОБІТНИКІВ

Коли ви застосовуєте методи, які, на вашу думку, підходять для вашої команди, прислухайтеся до їхніх відгуків – екран не може приховати вираз обличчя. Відкритий діалог підвищить шанси створити досвід відеозустрічі, якого дійсно чекають як рекрутингові агенції, так і кандидати.

За матеріалами www.recruiter.co.uk

Метки:
IT-рекрутингрекрутингрекрутинг IT спеціалістіврекрутингові агенції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp