Що очікують від ATS рекрутингові компанії?

ATS і Рекрутингові компанії

Рекрутингові компанії мають знаходити та наймати найкращих талантів — це важка гра в постійно змінних умовах. В цій грі не можна зупиняться – якщо ти припиняєш розвиток, то ти зразу починаєш відставати. Щоб вийти на перше місце, рекрутингові компанії сьогодні потребують сучасних систем відстеження кандидатів (ATS), які мають відповідати зазначеним нижче вимогам.

ЗМІСТ
  1. Розширений пошук
  2. Автоматизація
  3. Дизайн, орієнтований на досвід кандидата
  4. Спільне наймання
  5. Оптимізація для мобільних пристроїв
  6. Статистична інформація
  7. Безперервна інтеграція
Розширений пошук

Сучасний ATS повинен мати першокласні можливості пошуку. Зі сотень, якщо не тисяч кандидатів, ви зможете швидко й точно звузити результати на основі кількох критеріїв, зокрема навичок, досвіду, місця розташування та посади кандидатів. Ваш ATS також повинен підтримувати логічний пошук для створення користувальницьких запитів, а також мати можливість пам’ятати ваші критерії пошуку та сповіщати вас, коли в системі з’являються нові кандидати, які відповідають цим критеріям.

Автоматизація

Підбір персоналу передбачає багато повторюваних процесів, і робота сучасного ATS полягає в тому, щоб допомогти вам їх автоматизувати. Це включає, але не обмежується аналізом резюме для вилучення релевантної інформації про кандидата, початковим відбором для кваліфікації або дискваліфікації кандидатів на основі попередньо визначених критеріїв, масовим надсиланням електронною поштою для інформування кандидатів про статус їхніх заявок і розкладом співбесід для кандидатів, щоб бронювати часові проміжки без будь-якого клопоту.

Дизайн, орієнтований на досвід кандидата

Найкращі ATS враховують досвід кандидата на кожному етапі процесу подачі заявки. При цьому рекрутингові компанії повинні мати інтуїтивно зрозумілий сайт, форми заявок, які легко заповнити, чат-бот, який дає своєчасні відповіді на поширені запитання, електронні листи, персоналізовані для кожного кандидата тощо.

Спільне наймання

Наймання людей часто є командною роботою. Сучасний ATS має сприяти безперебійній співпраці між усіма залученими членами команди. Це – можливість обмінюватися нотатками, оцінювати кандидатів, спілкуватися один з одним тощо, не полишаючи платформу.

Оптимізація для мобільних пристроїв

У світі, який орієнтований на мобільні пристрої, оптимізація для гаджетів є необхідністю, а не аксесуаром. Більш ніж половина усіх претендентів на роботу використовують свої мобільні пристрої для пошуку та подання заявок. Рекрутингові компанії також потребують відповідної системи ATS, щоб керувати процесом найму на ходу.

Статистична інформація

Рекрутингові компанії повинні мати дані про те, як працює процес підбору персоналу та де його можна вдосконалити. Сучасні ATS оснащені потужними можливостями звітності та аналітики, що дозволяє відстежувати кілька показників, таких як час найму, ціна за найм, ефективність джерела кандидатів тощо.

рентабельність найму персоналу… компанії часто чекають, коли прийде потрібна людина, коли відкривається вакансія. Але така вичікувальна стратегія найму може бути шкідливою та призвести до збитків…

Читайте на нашому сайті:

РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ У НАЙМ І РЕКРУТИНГОВІ АГЕНЦІЇ
Безперервна інтеграція

У сучасної ATS не повинно виникнути жодних проблем із підключенням до інших HR-інструментів, таких як дошки вакансій, соціальні медіа-платформи, постачальники послуг перевірки репутації та інформаційні системи управління персоналом, щоб безперешкодно синхронізувати дані та позбутися необхідності вводити будь-яку інформацію вручну.

За матеріалами recruitingdaily.com

Метки:
рекрутингові компаніїсистеми відстеження кандидатів
Назад
Telegram
Viber
WhatsApp