КЛІЄНТИ ПРО НАС

“З самого початку роботи з компанію UCG стикаєшся з важливими речами — чесність, відповідальність, повага. На жаль більшість давно забули про цю необхідну основу продуктивної співпраці.
Я впевнений, що саме ці прості, на першій погляд, але нічим незамінні речі відіграють вирішальну роль для досягнення результатів.”

iSi Technology, Branch Manager, Арман Аллахвердян

SAVService“…Можна з упевненістю сказати, що принцип роботи наших партнерів ґрунтується на якісному наданні послуг, чіткому, оперативному та своєчасному виконанні договірних зобов’язань.

Рекомендую Компанію UCG як надійного партнера у проведенні дослідження рівня заробітної плати на ринку праці всім, хто зацікавлений у отриманні якісних послуг за оптимальними цінами.”

SAVSERVICE Distribution System, Заступник директора з персоналу, О.Г. Лозовська

Баланс Клуб«…Завдяки тренінгу наші співробітники зрозуміли, що особистий внесок кожного працівника у загальний результат компанії не закінчується виконанням посадових обов’язків.

…Найголовніше, що знання та переживання, які співробітники «Баланс-Клубу» отримали на цьому тренінгу, допоможуть компанії досягти неймовірних висот як комерційної компанії та зробити свій внесок у розвиток бухгалтерської спільноти.»

 Видавничо-консалтингова компанія «Баланс-Клуб», Генеральний Директор, А.Х.Позов

ЛПИ-14«Спеціалісти Компанії «UCG» пошук кандидатів ведуть, використовуючи активні методи, тоб-то напряму контактують з тими, хто відповідає нашій заявці.

Особливо цікавим і переконливим в послузі підбору персоналу, яку надає Компанія «UCG», є гарантія на надану кандидатуру, адже завдяки цьому можна швидко змінити спеціаліста, якщо він не підійшов нам.»

  Львівський Проектний Інститут – 14,  Голова Правління, Т.П.Зубик

«Висловлюємо подяку керівництву та тренерам Консалтингової компанії «UCG» за високопрофесійну та відповідальну роботу з організації та проведення корпоративного тренінгу «Командне цілепокладання» для топ-менеджерів компанії.

… Упевнені, що рекомендації, отримані від консультантів тренінгу, знайдуть своє застосування у повсякденній бізнес-практиці та дозволять вивести Компанію на новий рівень продуктивності.»

«Керуюча Компанія Гранд Дистриб’юшн», Генеральний Директор, А.А. Мисюренко

Інтерпайп

«Консалтингова Компанія «UCG» реалізувала для співробітників ТОВ «Інтерпайп Україна» два корпоративні тренінги. ТОВ «Інтерпайп Україна» висловлює задоволення
якістю роботи та підтверджує, що цілі, заявлені у технічних завданнях проектів, були виконані у повному обсязі, відповідно до вимог»

ООО «Інтерпайп Україна», Ведучий менеджер з розвитку и навчання персоналу, Н.А. Расторгуева

Метінвест«Хотілося б окремо подякувати бізнес-тренеру за:

  • систематичність поданого матеріалу
  • розкриття важливих тем
  • доступність донесення інформації до слухачів
  • велику кількість практичних прикладів.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю»

 Авдіївський Коксохімічний Завод, Заступник Директора з МТЗ, Е.П. Романенко

Більше інформації про якість наших послуг можна прочитати у рекомендаціях, які нам надали клієнти. Натисніть на посилання:

За більш ніж 20-річну історію роботи послугами нашої компанії скористалося кілька сотень українських та зарубіжних компаній. Ви можете переглянути цей список. Натисніть на посилання:

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp