ПОРТФОЛІО

Це наше портфоліо — тут Ви можете детальніше познайомитись з нашими послугами на реальних прикладах. Ми взяли один із реалізованих проектів з кожної нашої послуги та описали цей проект у форматі кейсу: постановка задачі, запропонована програма дій, реалізація проекту.

Я вважаю, що будь-яка комерційна пропозиція чи опис послуги дає дуже загальне уявлення про саму послугу. З такого опису не завжди можна зрозуміти як все відбуватиметься насправді після підписання договору. Пропоную Вам прочитати докладний опис реалізованих проектів на конкретних підприємствах, з усіма нюансами та особливостями – як все було.

Щоб ознайомитись із проектом, який Вас зацікавив, необхідно натиснути на назву проекту.

Підбір персоналу. Пошук співробітника на посаду Головний бухгалтер

У цьому проєкті нашим клієнтом була регіональна мережа супермаркетів. Компанія має давню історію та гарну репутацію на ринку. Колишній головний Бухгалтер працював із ними давно, проте вирішив змінити місце роботи.

Головна особливість цієї вакансії – вузька спеціалізація. Новий співробітник повинен був відповідати жорстким критеріям: досвід роботи головним бухгалтером у роздрібній торгівлі та досвід роботи з акцизними товарами. Для нас це було завдання непросте, але цікаве. Читайте докладніше в кейсі, як ми з цим впоралися (натисніть на заголовок).

Керівник проєкту – Олег Селін.


Дослідження. Огляд заробітних плат

Проєкт проводився для великої дистриб’юторської компанії з розгалуженою мережею філій. Дослідницькі дані збиралися на 14 посад у 16 містах України. У роботі над проєктом не використовували офіційної інформації, яку публікує компанія. Ми збирали дані про реальні розміри заробітних плат і систем бонусування. Саме це робить наш звіт більш достовірним та точним.

За підсумками цього проєкту ми отримали від клієнта РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ ЛИСТ.

Керівник проєкту — Ігор Кошкалда.


Дослідження та Консалтинг. Психологічний клімат та підвищення ефективності персоналу

Це є комплексний проєкт. Він включав три великі блоки:

  1. Дослідницьку частину.
  2. Систематизацію корпоративних стандартів.
  3. Тренінг з продажу.

Головною метою проєкту було — трансформувати отримані дослідницькі дані в конкретні управлінські рекомендації та інструменти.

За підсумками цього проєкту ми отримали від клієнта РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ ЛИСТ.

Керівник проєкту – Ігор Кошкалда.


Тренінг. Командоутворення

Тренінгова програма, спрямована на підвищення ефективності командної взаємодії, покращення якості внутрішньогрупових комунікацій, вироблення продуктивних групових норм і правил. Особливістю цієї програми була велика чисельність групи учасників – 71 особа.

За підсумками цього проєкту ми отримали від клієнта РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ ЛИСТ.

Керівник проєкту – Юрій Удод.


Тренінг. Прийняття нововведень

Тренінгова програма, спрямована на подолання опору з боку менеджерів на запровадження нової системи оплати праці. Також програма стимулювала професійну мотивацію працівників компанії.

Також можете подивитися: ПОДЯКУ клієнта за підсумками реалізованого проєкту.

Керівник проєкту – Володимир Хуповий.

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp