Підбір персоналу: вибір ATS – кращі рішення та типові помилки

Рубрика:
Підбір персоналу
||
ATS та підбір персоналу

Підбір персоналу зараз не обходиться без відповідного програмного забезпечення. Мета статті – надати інформацію щодо кращих практик та розповсюджених помилок при купівлі ATS.
Це головне, що слід пам’ятати, купуючи ATS (Applicant Tracking System), а також найпоширеніші помилки та способи їх уникнення. Щоб полегшити прийняття рішення пояснимо у вигляді списку того, що можна і чого не можна робити.

ЗМІСТ
  1. Попросіть правильний бюджет
  2. Думайте довгостроково
  3. Зробіть безпечний внутрішній buy-in
  4. Не погоджуйтесь лише на «голе» ATS
  5. Не забувайте про взаємодію з користувачем
  6. Не нехтуйте підтримкою та навчанням
Попросіть правильний бюджет

Система відстеження кандидатів може мати величезний вплив на ваші зусилля, коли проводите підбір персоналу, від економії тисяч годин до скорочення часу на наймання та гарантування того, що ви вихопите найкращих кандидатів. Усе це перетворюється на заощаджені гроші. Отже, на 100% розумно довести своєму фінансовому відділу, що це справді буде хорошою інвестицією та забезпечте найкращий можливий бюджет. Хоча існують хороші безплатні варіанти ATS, вони здебільшого призначені для невеликих команд з мінімальними потребами в наймі.

Думайте довгостроково

Якщо ви зробите правильний вибір, ви та ваша команда будете використовувати цей інструмент протягом багатьох років, здійснюючи підбір персоналу. Дайте собі час дослідити та перевірити кілька постачальників, поки не відчуєте себе комфортно. Це може бути тривалим процесом, але якщо ви виберете неправильний інструмент і вам доведеться перейти на інший через кілька місяців або рік, це може коштувати набагато дорожче.

Зробіть безпечний внутрішній buy-in

З огляду на наведене вище, перш ніж купувати ATS, важливо отримати buy-in (внутрішнє погодження) від ключових зацікавлених сторін. Без внутрішньої підтримки ви можете зіткнутися з опором вашої команди, що перешкоджатиме впровадженню системи. Спілкуйтеся з керівниками відділів і менеджерами, щоб переконатися, що всі розуміють переваги та приймають рішення.

ATS і підбір персоналу
Не погоджуйтесь на «голе» ATS

Минули ті часи, коли ATS просто стежив за кандидатами, допомагав вам планувати співбесіди та робити нотатки. Ознайомтеся з інтегрованими рішеннями, які пропонують додаткові функції, такі як адаптація, управління продуктивністю та аналітика кадрів. Інвестиції у комплексний пакет програмного забезпечення для управління персоналом можуть забезпечити більшу ефективність і масштабованість у міру зростання вашої організації.

Не забувайте про взаємодію з користувачем

Хоча функції та опції системи важливі, не варто недооцінювати важливість досвіду користувача. Оберіть ATS, який пропонує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і безперебійну навігацію, гарантуючи, що всі користувачі, які залучені у підбір персоналу, зможуть легко прийняти та використовувати систему. Попросіть безоплатну пробну версію; ви можете поклацати, дослідити та запитувати детальні демонстрації, щоб оцінити зручність використання різних платформ, перш ніж прийняти рішення.

Не нехтуйте підтримкою та навчанням

Навіть найбільш зручний для користувача ATS може потребувати деякого навчання для оптимального використання. Надайте перевагу постачальникам, які пропонують комплексні навчальні програми та постійну підтримку, щоб допомогти вашій команді під час впровадження та після нього. Це гарантує, що ви зможете максимізувати переваги своїх інвестицій в ATS і вирішити будь-які проблеми чи запитання, які виникають на цьому шляху.

Перевірка резюме за допомогою ШІ… «ЗА» і «ПРОТИ» щодо використання ШІ в галузі підбору персоналу…

Читайте на нашому сайті:

ПІДБІР ПЕРСОНАЛУ: ЧИ ЗАДІЮВАТИ ШІ ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ РЕЗЮМЕ?

Навіть якщо ви можете приділити небагато часу, все одно замовте демонстраційні версії тих ATS, які здаються вам найкращими для ваших потреб.

За матеріалами https://recruitingdaily.com

Метки:
Applicant Tracking SystemATSпідбір персоналуПрограмне забезпечення для підбору персоналу
Назад
Telegram
Viber
WhatsApp