ПІДБІР ПЕРСОНАЛУ

ЗНАЙДЕМО НАЙКРАЩИХ ФАХІВЦІВ ДЛЯ ВАШОЇ КОМПАНІЇ

  • Ваш новий співробітник пройде ретельний відбір із десятків інших кандидатів за ключовими критеріями, перш ніж потрапити до Вас на співбесіду.
  • Ви отримаєте доступ до найкращих кандидатів на ринку праці. Ми знаємо як потрібно рекламувати вакансію, використовуємо великий перелік джерел/каналів для залучення фахівців та якісно відсіюємо сумнівних кандидатів.
  • У Вас буде більше часу на основні робочі завдання. Всі проблеми підбору персоналу ми візьмемо на себе: реклама, робота з резюме та соц. мережами, відбір, переговори та співбесіди з кандидатами.
ДОСВІД

Ми підбирали фахівців практично на всі можливі посади: від генерального директора та топ-менеджера до бухгалтера та продавця. Наша компанія працює з 1999 року, і нашою першою послугою став підбір персоналу (рос.: подбор персонала). За більш ніж 23 роки роботи накопичили дуже великий практичний досвід.

ТЕХНОЛОГІЯ

Робота над Вашою вакансією йде за відточеною технологією:


В результаті з десятків кандидатів ми оберемо для Вас лише кілька спеціалістів. І кожен із них буде відповідати Вашим вимогам.

СЕРВІС

Над Вашою вакансією працюватиме досвідчений консультант і він приділить їй достатньо часу. При необхідності ми працюємо і у вихідні дні, і з ненормованим графіком.

Ви завжди зможете зателефонувати та отримати звіт про поточний стан справ. Для Вас ми доступні без вихідних та у будь-який час дня.

Головна наша мета – зробити максимально зручним для Вас підбір нового співробітника

ВАРТІСТЬ

Орієнтовно вона складає 1 місячну заробітну плату спеціаліста. Вартість послуг за підбір персоналу (рос.: подбор песронала) залежить від кваліфікації спеціаліста, якого потрібно знайти.

ГАРАНТІЯ

Вы отримуєте 1 місяць гарантії на кожного спеціаліста. Це означає, що якщо за цей період Ви звільните нашого кандидата з будь-якої причини, ми БЕЗКОШТОВНО знайдемо заміну.

Ми будемо поруч доти, доки наш кандидат успішно відпрацює гарантійний період.

Як би ми не описували наш вибір персоналу, краще про нього можуть розповісти наші клієнти. Ось, наприклад, одна з рекомендацій від нашого клієнта – компанії ТОВ “ТМІ”, яка є офіційним дилером сільськогосподарської техніки ТМ “CLAAS”.

Рекомендація від "ТМІ"

Перегляньте ще загальний перелік компаній, які стали нашими клієнтами. Для цього натисніть на посилання нижче:


Заповніть запит на пошук нового співробітника, і ми повідомимо Вам точну вартість послуг і надамо рекомендації, як зробити Вашу вакансію привабливою для хороших фахівців (це БЕЗКОШТОВНО).

НАТИСНІТЬ на кнопку нижче, щоб перейти на онлайн-форму ЗАПИТАННЯ:

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp