ОГЛЯД ЗАРПЛАТ

Отримайте впевненість, що ваші працівники отримують адекватну зарплату

Ви отримаєте найнадійніші дані завдяки нашій технології, за якою ми виконуємо огляд зарплат. Вона відрізняється від традиційного формату, який пропонують інші консалтингові компанії.

Найдостовірнішим джерелом інформації про заробітні плати є відповіді фахівців, які працюють або недавно працювали на відповідних посадах. Ці відповіді вони дають у ході проведення численних телефонних інтерв’ю.

Такі оцінки реальних працівників більш надійне джерело інформації. І ці зарплати можуть відрізнятись від того, що будь-яка компанія повідомляє у своїх офіційних даних, наприклад, при наданні інформації для стандартних, “білих” оглядів зарплат.

Щоб зібрати ці дані, ми під час нашого дослідження формуємо вибірки респондентів на кожну посаду (регіон-позицію). При формуванні кожної вибірки враховуємо як посаду, а й ключові кваліфікаційні параметри спеціаліста. Джерело респондентів – це найбільші відкриті бази резюме. Після проведення всього масиву телефонних інтерв’ю всі дані критично оцінюються та верифікуються. Тільки після цього вони приймаються для подальшої статистичної обробки.

Окрім даних про розмір заробітної плати (min, max, average, median), огляд зарплат містить такі дані:

  • варіанти бонусування
  • основні пільги
  • інші дані по вашому запиту.

Наш огляд зарплат (рос.: обзор зарплат) має ще одну істотну перевагу — ІНДИВІДУАЛЬНЕ НАЛАШТУВАННЯ під кожного клієнта. Це означає, що ми проводимо дослідження:

  • з урахуванням вашої бізнес-сфери
  • за актуальним для вас переліком посад
  • по тих регіонах та містах, які цікаві вашому бізнесу

Щоб краще розібратися в цьому, перегляньте опис реального реалізованого проєкту:

ДОСЛІДЖЕННЯ. ОГЛЯД ЗАРПЛАТ

Нижче можете прочитати рекомендацію, яку ми отримали після завершення проєкту:

Рекомендація Savservice

Вартість послуги Огляд Зарплат (рос.: обзор зарплат) залежить від кількості посад і регіонів, в яких вона буде проводитися.

Надішліть нам перелік посад із зазначенням міст, в яких вас цікавить картина середніх заробітних плат. Ми зробимо розрахунок і повідомимо вам скільки коштуватиме огляд зарплат.

ДЗВОНІТЬ нам, щоб відразу отримати відповідь на конкретне запитання.

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp