Чому саме час переосмислити досвід співробітників

Рубрика:
Підбір персоналу
||
Підбір персоналу Україна

Michael Esau, міжнародний HR-радник у SAP, розмірковує з приводу назріваючих змін у HR-індустрії. Цифровізація змінила спосіб нашого життя. Чи настав час змінити спосіб нашої роботи? Починаючи з радикального перегляду того, що означає «досвід». Це буде актуально і коли мова йде про підбір персоналу в Україні.

Настав час для всіх нас ретельно і детально вивчити досвід співробітників. Дійсно, я б сказав, що радикальна переоцінка давно назріла. Адже зараз ми живемо в зовсім іншому світі. Цифровізація змінила наше життя, і ця трансформація прискорилася пандемією. Якщо колись ми створювали досвід, то тепер ми самі керуємо цими враженнями, використовуючи технології для створення власних дуже індивідуальних способів задоволення тим, що нас оточує.

Завдяки технології ми маємо автономію вирішувати, що ми хочемо чути, бачити, з чим спілкуватися, кому належати та ділитися з іншими. Хоча це визначало спосіб нашого життя, така автономія ще не мала реального впливу на те, як ми працюємо. Але настав час це зробити.

Робота вдома, гнучкі схеми роботи, те, як ми заохочуємо та розвиваємо свій талант, заклик до різноманітності та потреба позбутися прихованих упереджень, які стримують занадто багатьох наших працівників, навіть цінність самої роботи: це просто кілька проблем, які зараз доводиться вирішувати відділу кадрів. Ці обставини повинні  враховувати не тільки британські рекрутери, але й спеціалісти, які здійснюють підбір персоналу в Україні.

Підбір персоналу Україна
HR: хранитель досвіду

Хороша новина полягає в тому, що відділ кадрів ідеально підходить для того, щоб стати рушієм і реалізатором таких радикальних змін. Для мене роль HR полягає в тому, щоб бути опікуном людей. Це означає розробку та сприяння досвіду, який дозволить окремим особам, лідерам та організаціям максимізувати свою продуктивність і дозволити цим особам повністю розкрити свій потенціал.

Автономія на робочому місці – здатність приймати рішення щодо цих фундаментальних питань і керувати власною кар’єрою, оцінювати свою ефективність і робити фундаментальні вибори щодо того, як розвиватиметься ця кар’єра – це тепер те, чого все більше і більше працівників очікують мати з точки зору своєї ролі та місця роботи.

Навіть якщо ринок праці зміниться, і ми виявимо велику кількість талантів, я вважаю, що ця зміна з нами назавжди. І це також актуально, коли ми говоримо про підбір персоналу в Україні.

Тож чим швидше ми усвідомимо той факт, що наші працівники більше не є пасивними фігурами, якими можна рухати в рамках якоїсь бізнес-машини, а є людьми, які дедалі більше хочуть мати більше контролю над кожним аспектом свого робочого життя та володіти технологіями, які дозволяють їм це робити – тим краще.

А це означає переоцінку того, що ми маємо на увазі під «досвідом співробітників» і як ми можемо забезпечити більш ефективне надання цього досвіду в цю нову епоху цифрової автономії.

Технологія: великий інструмент

Емоція є справжнім рушієм досвіду. Тому відділу кадрів потрібно створювати емоційний досвід, який, своєю чергою, створює сенс, відчуття причетності, хвилювання, зростання, співпраці та зв’язку з іншими.

Це саме те, що прив’язує людей до їхніх організацій. Ті самі люди хочуть тепер мати можливість досягати цих речей автономно, використовуючи ті самі технології, які дозволяють їм відчувати ці емоції у своєму автономному житті поза роботою. Щоб створити справжній досвід у цьому сенсі для кожної людини, технологія має бути цілеспрямованою та актуальною.

Він має дозволити працівнику розвивати кожен аспект свого трудового життя, від професійної орієнтації до моделей роботи. Це означає дизайни, які прості у використанні та вільні від упереджень. Будь-яка система на основі штучного інтелекту буде настільки різноманітною та розумною, наскільки різноманітні та розумні люди, які її створили. Автономія, що забезпечується за допомогою інтелектуальних систем, які відповідають потребам кожної людини: це основа реального досвіду. Це може здатися науковою фантастикою, але ми маємо можливості проєктувати та будувати такі системи прямо зараз. Що потрібно, так це уява та відданість справі.

Підбір персоналу Україна

“Модель повністю віддаленої роботи залишається найбільш бажаною серед працівників технічних напрямків у 2022 році…”

Читайте на нашому сайті :

ЧОГО БАЖАЮТЬ ТЕХНІЧНІ СПЕЦІАЛІСТИ? РЕКРУТИНГОВІ АГЕНЦІЇ ЗНАЮТЬ…

Швидкість змін і надалі буде невблаганною та мінливою, як пісок на вітрі. Це не збирається зупинятися. Ви повинні будувати не лише для сьогоднішнього дня, але й для завтрашнього, яке знову може бути зовсім іншим.

Але хороша новина полягає в тому, що технологічні рішення, необхідні для задоволення цих очікувань, також є. Як прямий результат, досвід роботи співробітників став набагато більш захоплюючим. І це те, що ми допомагаємо вам отримати.

за матеріалами https://www.hrmagazine.co.uk

Метки:
підбір IT персоналупідбір персоналупідбір персоналу в Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp