НАША КОМАНДА

Удод Юрій Володимирович

Директор Компанії управлінського консультування «Ukrainian Correct Group» — спеціалізується на консалтингу з питань менеджменту та управління персоналом, проведенні тренінгів та навчальних програм, а також підборі персоналу.

 

 


Селін Олег Олексійович

Партнер, Керівник напряму рекрутингу, Консультант з питань управління персоналом відповідає за реалізацію всіх проектів з підбору персоналу.

 

 


Хуповой Володимир ВалентиновичХуповой Володимир Валентинович

Провідний Консультант та Бізнес-тренер – спеціалізується на проведенні мотиваційних тренінгових програм, освітніх програм, консалтингу з питань менеджменту та управління персоналом.

 

 

 


Кошкалда Ігор Михайлович Кошкалда Ігор Михайлович

Провідний консультант та Керівник проектів – спеціалізується на проведенні дослідницьких та аналітичних проектів, консалтингу з питань менеджменту та маркетингу.

 

 

 


Проскура Юрій ВиталійовичПроскура Юрій Виталійович

Провідний консультант компанії UCG. Спеціалізується на розробці та впровадженні систем психологічного відбору персоналу, проведенні соціально-психологічних досліджень робочих груп та колективів у комерційних компаніях. Також займається індивідуальним психологічним тестуванням та профорієнтаційним консультуванням.

Меню
ЗАПИТАЙТЕ
{{ welcomeText }}