ПРОФОРІЄНТАЦІЯ

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ — психологічна допомога у виборі професії

Ви отримаєте чіткі та зрозумілі рекомендації щодо вибору професії. Для цього є спеціальна технологія, яка допомагає зробити цей вибір. Ця технологія називається ПРОФОРІЄНТАЦІЯ.

Всі розуміють, що потрібно дуже серйозно до цього поставитися, врахувати всі нюанси, зважити всі “за” і “проти”. Але, попри це, багато хто приймає це рішення, навмання, поспішно, піддавшись миттєвим настроям або моді. Вибирають «як усі» («як друг», «як подруга») або вибирають шляхом найменшого опору, те, що простіше, де є підстраховка. Вибирають без розуміння та врахування своїх природних нахилів, інтересів та здібностей. І як результат – виявляється, що це зовсім не те що потрібно і навіть не те що хочеться.

Поясню вам як працює ПРОФОРІЄНТАЦІЯ (рос.: Профориентация) за допомогою схеми. На ній зображені три сфери, що перетинаються: ХОЧУ, МОЖУ і ТРЕБА:

Профорієнтація - схема

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ — це пошук сектора перетину трьох сфер, зазначених на малюнку: інтересів-мотивів («ХОЧУ»), здібностей («МОЖУ») та затребуваності даної професії на ринку праці («ТРЕБА»). Саме в цьому секторі («УСПІХ») можна зробити максимально правильний вибір – вибір з раціональним та усвідомленим врахуванням усіх трьох факторів.

Все, що для цього необхідно, — це 30 хвилин часу для проходження тестування.

Прочитайте відгук одного нашого клієнта, якому профорієнтація допомогла зробити правильний вибір:

Я отримав багато інформації про себе, про свої схильності та здібності. Хочу зазначити зустріч із Консультантом. Я отримав багато інформації, зустріч пройшла у дружній атмосфері, Консультант приділив мені багато часу, значно більше години. І головне розмова була продуктивною, не відхилялася, Консультант відпрацював на 150%. Але шлях пізнання себе довгий і тернистий.

Консультацію я отримав, далі діло за мною.

Михайло Р.

ДЗВОНІТЬ нам і дізнайтеся як пройти тестування. ПРОФОРІЄНТАЦІЯ (рос.: Профориентация) допоможе зробити правильний вибір

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp