Впровадження ATS спрощує підбір IT персоналу

Рубрика:
Підбір IT персоналу
||
Впровадження ATS спрощує підбір IT персоналу
8 типових задач рекрутингу, які автоматизуються за допомогою ATS

Якщо ви працювали у відділі кадрів або в кадровому агентстві, ви добре розумієте розчарування від виконання щоденних монотонних завдань. Уявіть, що ви щодня годинами сидите за своїм столом, копіюєте, вставляєте та завантажуєте дані з одного джерела в інше. Громіздко, чи не так? Крім того, ви можете втратити можливість найняти потрібних кандидатів через брак часу, оскільки витрачаєте всі ці години на виконання завдань, які найкраще автоматизувати в сучасному цифровому світі.

Можливо, ви не отримали необхідних інструментів, щоб звести до мінімуму час, витрачений на ручне працевлаштування, і спростити процес найму.

Отже, як рекрутери, як ви можете ефективніше витрачати свій час і водночас запобігти втраті цінних хвилин на завдання підбору персоналу вручну?

Ось список типових завдань рекрутера чи спеціаліста з підбору персоналу, які можна викреслити завдяки ATS (Applicant Tracking System). Здається, що спеціалісти, які виконують підбір IT персоналу, давно користуються відповідними засобами, але практика показує, що це не завжди так.

Завдання 1: Пошук і завантаження профілів кандидатів

Дані, оприлюднені Indeed минулого року, показали, що пошук, перевірку кандидатів і планування співбесід, займають колосальні 80% часу, витраченого на підбір персоналу.

Більшість рекрутерів (а серед них є й ті, хто здійснює підбір IT персоналу) витрачають час на перегляд різних платформ, щоб знайти інформацію про кандидатів і імпортувати її у свої профілі. Зайве говорити, наскільки це сповільнює процес пошуку кандидатів.

Автоматизуйте пошук кандидатів

Рекрутери можуть автоматизувати процес ручного пошуку та відбору кваліфікованих кандидатів, використовуючи програмне забезпечення для відстеження кандидатів (так звану систему ATS). Добре розроблені системи ATS пропонують інноваційні функції, які дозволяють рекрутерам швидко імпортувати дані Linkedin через розширення Chrome.

Ви можете звузити пул кандидатів за допомогою фільтрів, підключивши, склавши короткий список і зберігши найбільш кваліфікованих потенційних спеціалістів. Ви також можете легко отримати їх контактну інформацію та зв’язатися з ними.

Завдання 2: Публікація вакансій на кількох платформах

Деякі агентства, які бажають покращити процес перевірки, звертаються до профілю кандидата в соціальній мережі, щоб краще зрозуміти особистість і прагнення кандидата.

Соціальні медіа — це не тільки канали для виявлення та перевірки кандидатів, вони також можуть служити платформою для найму. Насправді соціальні медіа допомогли 73% нинішньої робочої сили в усьому світі знайти роботу. Особливо це актуально, коли мова йде про підбір IT персоналу.

Зрештою, це зводиться до проведення досліджень на найкращій платформі, щоб знайти потрібну групу і мати якомога більше потенційних і кваліфікованих кандидатів, які побачать вашу вакансію на кількох платформах.

Але опублікувати кожне оголошення про роботу вручну на кожній платформі, безперечно, буде монументальним завданням, яке забирає багато часу та зусиль.

Автоматизація розміщення вакансій

Менш ніж за кілька хвилин рекрутери можуть опублікувати вакансію через добре налаштований інструмент, на всіх платформах соціальних медіа, онлайн-сайтах і дошках оголошень (включаючи основні сайти, такі як Indeed, Monster, LinkedIn, Facebook і Google for Jobs.

Працюючи з гарною ATS, забудьте про необхідність перемикатися між різними платформами та шукати різні програми. Система організовує всі ці завдання на одній платформі.

Завдання 3: Керування профілем кандидата

Завантаження даних кандидатів із величезної кількості резюме та керування набором талантів часто є виснажливою ручною роботою. У минулому менеджери з найму (в першу чергу агенції IT рекрутингу) керували даними кандидатів за допомогою таблиць Excel.

Але цей метод займає велику частину вашого часу, особливо якщо вам потрібно шукати певні типи інформації про заявника або потрібно постійно оновлювати та відстежувати його інформацію. Крім того слід пам’ятати, що ручне введення даних може бути схильним до помилок. Спеціалісти, що здійснюють підбір IT персоналу, добре обізнані з такими проблемами.

Ера електронних таблиць швидко закінчується завдяки ефективним, швидким і доступним технологіям, доступним сьогодні для відстеження кандидатів і найму.

Автоматизуйте керування профілями кандидатів

Функції автоматизації, наявні в інструментах системи відстеження кандидатів, можуть створювати для вас профілі кандидатів на основі інформації, наданої в резюме. Потім ви можете просто масово завантажити свої резюме та заощадити час на цьому процесі.

Скориставшись перевагами функцій масового імпорту, ви можете швидко перемістити велику кількість кандидатів, вакансій, клієнтів і контактів за допомогою файлів CSV або JSON.

Завдання 4: Відбір кандидатів

Попередній відбір зазвичай починається з вивчення заявок і резюме кандидата, після чого проводиться співбесіда.

У сучасному динамічному корпоративному світі витрати на наймання найкращих спеціалістів сягають величезних коштів, особливо, коли мова йде про IT рекрутинг. Невдалий найм, навіть для посад низького рівня, може коштувати корпораціям одну третину річної зарплати працівника. Йорген Сундберг, генеральний директор Link Humans, підрахував, що вартість найму та адаптації нового працівника на окремі позиції може сягати 240 000 доларів США.

Багато фахівців з кадрів і рекрутерів досі вручну перевіряють кожне резюме або заявку, незважаючи на те, що технологія різко змінила цей етап для тих, хто використовує ATS.

Автоматизуйте процес скринінгу

Гарна ATS вивчає посадові інструкції та виділяє основні навички та вимоги, якими повинні володіти кандидати, щоб досягти успіху на посаді. Програмне забезпечення потім порівнює отриманий ідеальний профіль з вашими кандидатами, щоб знайти тих, хто найкраще підходять для роботи. Система рекомендацій на основі AI (штучного інтелекту) може автоматично підбирати претендентів.

Ви можете керувати даними про рекомендації кандидатів, переглядати, додавати та позначати рекомендованих кандидатів, зберігати контактну інформацію та об’єднувати важливі дані зі сторінки кар’єри в один зручний ATS – кластер.

Крім того, алгоритм рекомендацій оцінює навички кандидатів, географію, роботу, освіту та інші фактори щодо вимог до роботи та ранжує їх відповідно до вибраних вами критеріїв. Чим вищий бал кандидата, тим більше він підходить для роботи.

Це перша частина великої публікації. Ми розглянули 4 з 8 типових завдання, які зазвичай вирішує вручну, спеціаліст що відповідає за підбір персоналу. Але технології йдуть уперед і спонукають нас через навчання робити свою роботу продуктивніше.

У наступній публікації ми розглянемо ще 4 HR-функції, які можна автоматизувати:

  • Планування співбесід
  • Швидке спілкування з кандидатами
  • Створення конвеєра талантів
  • Відстеження процесу адаптації

За матеріалами www.manatal.com

Метки:
Applicant Tracking SystemATSавтоматизаціякандидатнаймпідбір IT персоналурекрутер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp