Підбір IT персоналу з допомогою системи автоматизації: як залучити персонал до впровадження, щоб зробити це швидко

Рубрика:
Підбір IT персоналу
||
ПІДБІР IT ПЕРСОНАЛУ З ДОПОМОГОЮ СИСТЕМИ АВТОМАТИЗАЦІЇ: ЯК ЗАЛУЧИТИ ПЕРСОНАЛ ДО ВПРОВАДЖЕННЯ, ЩОБ ЗРОБИТИ ЦЕ ШВИДКО автоматизації
5 кроків залучення команди

Ви перевірили свій робочий процес, переглянули незліченну кількість демонстраційних роликів, поставили всі запитання, які тільки могли придумати, і, нарешті, вибрали правильну технологію підбору персоналу для своєї команди.

Що тепер?

Однією з найбільш значущих перешкод у впровадженні технології підбору персоналу для багатьох команд є змусити ваших рекрутерів використовувати її. Хтось не відразу бачить цінність нового інструменту, хтось вважає за краще робити все по-своєму, незалежно від ресурсів, а у когось просто немає часу вивчати щось нове.

Ось 5 кроків вирішення деяких з найпоширеніших проблем і залучення вашої команди до роботи з новою технологією, щоб покращити підбір IT персоналу.

Залучайте свою команду з самого початку

Перш ніж підписати договір, залучіть свою команду до вибору технології, яку ви використовуєте. Hire Road купив їх команді обід і сів, щоб поговорити про те, що покращить їхній робочий день, і навіть спільна демонстрація лише для ваших рекрутерів може переконатися, що їхні проблеми будуть почуті та вирішені до прийняття остаточного рішення. Коли справа стосується такого цікавого питання, як підбір IT персоналу, це може бути більш значущим – адже IT працівники дуже гостро відчувають щирість співрозмовників, у тому числі рекрутерів.

Це може бути нерозумним для великих команд, але є способи зробити це. Зберіть кількох суперзіркових рекрутерів разом, щоб розглянути рішення та побачити, як, на їхню думку, воно впишеться в існуючі робочі процеси та покращить підбір IT персоналу.

Пам’ятайте, що найважливішою частиною цього є вислухати відгук і відповісти на нього. Ви можете створити собі додаткові перешкоди, якщо попросите зворотного зв’язку, а потім не зреагуєте на нього.

Зосередьтеся на цінності

Впровадження нових технологій – це велика робота. Немає способу обійти це. Багато рекрутерів мають систему, яка працює для них, і ідея її зміни просто не в плані.

Залучення вашої команди до процесу відбору — це чудово, але ви також повинні вміти продавати інструмент, і спосіб зробити це — зосередитися на цінності, яку вони отримають від цього. Отримання тематичних досліджень від вашого постачальника програмного забезпечення може бути чудовим способом висвітлити те, що бачили інші користувачі.

Будьте чесними щодо того, що зміниться, і чесними щодо того, що залишиться незмінним. Жодне програмне забезпечення не виправить все одразу, тому не вдавайте, що так може бути.

Інвестуйте час у навчання

Неймовірно важко виділити більше часу в день, особливо коли мова йде про підбір IT персоналу. Але трохи зусиль, що ми їх прикладемо зараз, дадуть довгострокові переваги.

Один із найкращих способів впоратися з цим – зробити навчання та розвиток принципом культури вашої компанії. Завдяки цим зусиллям рекрутери зрозуміють, що вони можуть розраховувати на навчання та вивчення нових технологій.

Попрацюйте зі своїм постачальником технологій, щоб окреслити, як буде виглядати навчальний процес. Як багато часу це займе? Скільки дзвінків задіяно? Чи є можливість асинхронного навчання? А як щодо доступних засобів навчання? Як навчатимуть нових співробітників, якщо вони приєднаються до команди після завершення офіційного процесу адаптації?

Зробіть це весело!

Ніколи не недооцінюйте силу хорошої вечірки. Команда MeeDerby поділилася на нашому нещодавньому вебінарі з SIA, що їм подобається зробити день запуску вечіркою! Вони працювали з нами, щоб опублікувати свою історію клієнта , провели велику зустріч із запуску, одягли футболки HiringSolved та опублікували фотографії. Чим веселіше ви зможете це зробити, тим краще.

Ви також можете налаштувати систему винагород за використання інструменту. MeeDerby зробив саме це: вони оновили свій план заохочення, щоб зробити його частиною плану своєї команди щодо використання нового інструменту.

Якщо ваша компанія проводить підбір IT персоналу – така альтернатива звичайному процесу заохочення персоналу може буди ще більш дієва.

Будьте завжди готові до змін

Гнучкість має життєво важливе значення у використанні технології та спілкуванні зі своєю командою. Використання та впровадження технологій – це постійний процес навчання. Ось чому ми пропонуємо зробити навчання принципом вашої культури, щоб ви завжди були готові вдосконалюватися та коригувати.

Показати своїй команді, що ви вкладаєте кошти в постійну адаптацію, щоб переконатися, що інструменти працюють на неї, також допоможе. Коли ви інвестуєте в технологічний інструмент, ви інвестуєте не тільки в цей інструмент. Ви показуєте своїй команді, що хочете інвестувати в їхній успіх, надаючи їй ресурси, які підтримують їхні зусилля. Зрештою, люди хочуть інвестувати в компанії, які інвестують в них. Хоча інвестування в нові технології може бути значущим починанням, це виграш для всіх причетних, якщо ви робите це добре.

Подбор персонала и воронка продажЧИТАЙТЕ нашу публікацію про те як підбір IT персоналу можна зробити продуктивніше:

ПОДБОР ПЕРСОНАЛА И ВОРОНКА ПРОДАЖ — ЧТО ОБЩЕГО?

У будь-якому варіанті: будь то підбір персоналу широкого профілю, чи підбір IT персоналу – зазначені вище рекомендації щодо більш ефективного запровадження нових інструментів зможуть надати вам додаткові переваги.

За матеріалами https://hiringsolved.com

Метки:
залучення командипідбір IT персоналурекрутертехнологія підбору

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp