5 речей, які працівники цінують найбільше

Що працівники цінують найбільше

Рекрутингові агенції в Україні під час активного пошуку талантів часто використовують сильний бренд роботодавця. Тож свіжа публікація в Інтернет-виданні Glassdoor буде актуальною для наших реалій ринку праці.

Нещодавнє дослідження брендингу роботодавця дало цікаву можливість. Працівники та шукачі роботи змогли розповісти, що вони думають про свою роботу. Те, що ми дізналися, може допомогти вам покращити неідеальну ситуацію на роботі або показати, як визначити, чи все у вас добре і, чи варто залишатися на місці.

ЗМІСТ:

1. Гордість за бренд компанії
2. Справедлива оплата
3. Переваги та благополуччя
4. Різноманітність, справедливість та залучення (DEI)
5. Прозорість

1. Гордість за бренд компанії

Майже 70% опитаних працівників сказали, що надзвичайно або дуже важливо, щоб їхній роботодавець мав бренд, який вони з гордістю підтримують.

Крім того, вони хочуть, щоб керівництво було залучено до поширення інформації, причому 70% також вважають, що надзвичайно або дуже важливо, щоб керівництво організації активно просувало цінності та культуру компанії. Рекрутингові агенції в Україні враховують та використовують цей фактор, коли пропонують талановитому працівникові приєднатися до компанії.

Швидше за все, якщо ви пишаєтеся тим, що працюєте у своїй компанії, то керівництво та HR добре виконують свою роботу, розвиваючи корпоративну культуру, яка змушує вас почувати себе добре, працюючи в ній. Якщо ви не відчуваєте гордості працювати там, подумайте, чому це так. Чи можете ви обговорити це зі своїм керівником? Чи є хтось із керівництва, хто допоможе це виправити? Якщо ні, можливо, настав час почати шукати компанію, яку ви з гордістю підтримуєте.

Чого бажають працівники
2. Справедлива оплата

Існує розрив між тим, що, на думку співробітників, повинні робити компанії в ракурсі оплати праці, і тим, що вони насправді роблять. 81% опитаних працівників сказали, що для їхнього роботодавця важливо платити людям чесно та рівно. Але при цьому лише 66% задоволені роботою свого роботодавця, тобто саме стільки роботодавців не лише декларують, але й реально роблять.
Сподіваємось, ваша компанія прагне до справедливої оплати праці, і ви та ваші колеги задоволені своєю зарплатою. Якщо вам платять несправедливо, можливо, настав час попросити підвищення.

3. Переваги та благополуччя

75% опитаних сказали, що «надзвичайно важливо або дуже важливо», щоб роботодавець підтримував їх пільгами, компенсаціями та перевагами. При цьому лише 65% задоволені тим, що вони отримують.
Багато чого змінилося за останні пару років, і роботодавці активізують свою роботу щодо пільг і бонусів, щоб залучити найкращих працівників. Навіть якщо ви задоволені тим, що пропонує ваша компанія, вам потрібно моніторити, наскільки конкурентоспроможні ваші переваги порівняно з пропозиціями інших організацій. Ви можете сприяти змінам у своїй компанії, надаючи пропозиції щодо покращення пакета переваг.

4. Різноманітність, справедливість та залучення (DEI)

Культура компанії не має бути просто чимось нечітко описаним на вебсайті компанії. Співробітники хочуть знати, що компанія прагне різноманітності, справедливості та інклюзії з конкретними цілями. У нашому опитуванні 41% працівників були незадоволені прогресом у досягненні цих цілей DEI в їх компаніях.
Як керівництво компанії реагує на відгуки співробітників, які вимагають більшої інклюзивності? Якщо їхня програма DEI – лише декларації? Напишіть конструктивний анонімний відгук через Glassdoor, щоб побачити, чи компанія вживе заходів. Якщо вони цього не роблять, а DEI для вас важливий, можливо, настав час шукати іншу компанію, яка ставиться до цього серйозно.

5. Прозорість

Третина опитаних нами працівників заявили, що хочуть прозорості від роботодавця. Це може означати прозорість оплати праці, але також може означати чесне та правдиве спілкування керівництва зі своїми працівниками. Співробітники хочуть бачити, що керівники реагують на побажання працівників і вносять відповідні зміни.
Розглядаючи нову роботу, запитайте, як вони практикують прозорість і реагують на відгуки співробітників, такі як онлайн-огляди та опитування.

Підбір персоналу Україна…інвестиції в людей розглядаються як проблема, яку потрібно негайно вирішувати усім…

ЧИТАЙТЕ у нашій публікації:

МІНІСТРИ ПРАЦІ G7 ЗАКЛИКАЮТЬ ІНВЕСТУВАТИ В ЛЮДЕЙ

Рекрутингові агенції в Україні під час пошуку талантів для замовника потребують від нього відповідної відвертості. Це значно підвищує ймовірність успіху під час здійснення підбору персоналу.

За матеріалами www.glassdoor.com

Метки:
IT-рекрутингпідбір персоналупідбір персоналу в Українірекрутингрекрутингові агенціїрекрутингові агенції України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp