Міністри праці G7 закликають інвестувати в людей

Рубрика:
Підбір персоналу
||
Підбір персоналу Україна
Інвестиції в людський капітал

Підбір персоналу в Україні тісно пов’язаний з загальносвітовими трендами ринку праці — ми постійно нагадуємо про це в наших публікаціях. Усі загальносвітові проблеми з часом приходять і до нас, тому сьогодні знову звернемо увагу на одну важливу подію. Країни Великої сімки висловили спільну думку щодо людського капіталу. Думаю, що цей заклик не пройде непоміченим і розвинуті країни будуть змінювати свою стратегію щодо інвестицій у людський капітал.

У неділю міністри праці Великої сімки (країни з розвиненою економікою, до складу яких входить США, Японія, Німеччина, Британія, Франція, Італія, Канада) виступили зі спільною заявою, закликавши інвестувати в перекваліфікацію людей.

Міністр праці Японії Като Кацунобу, який головував на дводенній зустрічі в місті Курашікі на заході Японії, оприлюднив заяву на прес-конференції, що відбулася після цього.

У заяві йдеться, що враховуючи зміни в робочому середовищі, спричинені цифровізацією та переходом до вуглецевої нейтральності, уряди повинні активно підтримувати перекваліфікацію, яка є основою для інвестування в людей.

Підбір персоналу Україна

Також було заявлено, що люди похилого віку, люди з обмеженими можливостями та працівники малих і середніх компаній не повинні залишатися осторонь.

У ньому також сказано, що заходи для подолання кризових ситуацій повинні здійснюватися стабільно та безперервно, пам’ятаючи, що захист робочих місць під час пандемії призвели до несподівано значних бюджетних витрат у деяких випадках.

Про що говорили міністри праці

Також у комюніке міститься заклик до членів G7 скоротити диспропорції в оплаті праці та забезпечити належну заробітну плату для підвищення морального духу працівників і задоволеності роботою. Оскільки Україна де-факто становиться країною, що імплементує багато законодавчих ініціатив Євросоюзу (а три країни G7 – члени Євросоюзу) – тим більше ця новина вартує уваги. Підбір персоналу в Україні раніше чи пізніше (краще, звісно, раніше) відчує реальні зусилля держави в ракурсі покращення якості людського капіталу.

Като сказав, що хоча культура різниться залежно від країни, у нього склалося враження, що інвестиції в людей розглядаються як проблема, яку потрібно негайно вирішувати усім.

Рекрутинг IT спеціалістівЧитайте на нашому сайті

“…Компанії будь-якого розміру набирають фрилансерів. Від малого та середнього бізнесу до таких гігантів, як Google”

РОБОТА З ФРИЛАНСЕРАМИ

Він сказав, що важливо обмінятися думками щодо спільних питань і виробити спільний напрямок, додавши, що Японія працюватиме з іншими країнами для реалізації своєї політики.

За матеріалами NHK WORLD – JAPAN

Метки:
перекваліфікаціяпідбір персоналупідбір персоналу в Україніуправління людським капіталом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp