У Великій Британії підбір персоналу зменшує обсяги

Рубрика:
Підбір персоналу
||
Підбір персоналу

Підбір персоналу падає, а кількість кандидатів зростає найшвидше з 2020 року – можна припустити, що ці темпи зростання тимчасові.

Рекрутинг у Великій Британії дещо збавляє темпи.

Відповідно до звіту Конфедерації найму та працевлаштування (REC) і мережі професійних послуг KPMG, протягом листопада кількість працівників зменшилася.

Слабкі економічні перспективи та більша обережність серед роботодавців призвели до скорочення постійного персоналу та зменшенню тимчасових платежів. Це спостерігається як у державному, так і в приватному секторах. А кількість вакансій в цей час також дещо зменшується.

У Лондоні спостерігалося найбільше скорочення кількості постійних працівників. Мідлендс був єдиною територією, де спостерігалося зростання.

Наявність кандидатів зросла найшвидшими темпами з грудня 2020 року. В той самий час тиск на заробітну плату зменшився.

Що чекає на ринок праці?

Клер Уорнс, партнер KPMG з питань навичок і продуктивності, сказала, що це пов’язано зі звільненнями та стурбованістю працівників поточною забезпеченістю роботою.

Вона сказала: «Ринок праці Великобританії залишається напруженим, оскільки ми наближаємося до кінця важкого для економіки Великобританії року. Баланс попиту та пропозиції не синхронізований. Ми бачимо, що все більше людей шукають роботу, кількість кандидатів зростає. Водночас кількість доступних ролей зменшується, підбір персоналу зменшує обсяги.

підбір персоналу

“Роботодавці стримують підбір персоналу та продовжують звільнення у відповідь на тривалий економічний спад.”

Початкова інфляція зарплати була найменшою з березня 2021 року та нижчою за довгострокові тенденції, тоді як тимчасові зарплати зростали найповільніше за майже три роки.

Уорнс додав: “Підприємства хочуть планувати на рік вперед, але перспектива занепаду економіки Великобританії означає, що впевненості, якої вони потребують, немає. Тепер це впливає на зарплати, оскільки інфляція зарплати не така різка, як у попередні місяці.”

Ніл Карберрі, виконавчий директор REC, сказав, що хоча багато роботодавців розглядають можливість повернення до найму, нові плани уряду щодо скорочення імміграції, ймовірно, перешкодять зростанню ринку праці наступного року.

Плани передбачають підвищення мінімальної зарплати, необхідної для кваліфікованих працівників для в’їзду до Великобританії, з 26 200 до 38 700 фунтів стерлінгів, а також заборону компаніям платити працівникам на 20% менше, ніж діюча ставка для «дефіцитних» професій.

рентабельність найму персоналу“… Компанії часто чекають, коли прийде потрібна людина, коли відкривається вакансія. Але така стратегія найму може призвести до збитків”

читайте на нашому сайті:

РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ У НАЙМ І РЕКРУТИНГОВІ АГЕНЦІЇ

“Будь-яке повернення до зростання може спричинити інфляцію, спричинену всередині країни, якщо ми не приймемо належний план збільшення робочої сили, передбачаючи кращу підтримку соціального забезпечення, реформуючи податковий збір за учнівство, належне фінансування освіти та підтримуючи випускників шкіл.” – додав Ніл Карберрі.

за матеріалами www.hrmagazine.co.uk

Метки:
підбір персоналупідбір персоналу у Великобританіїринок праці
Назад
Telegram
Viber
WhatsApp