ТОП Applicant Tracking Systems (2022 рік) – Огляд. Частина 1

Рекрутингові агенції використовують ATS

У попередніх публікаціях ми говорили про Applicant Tracking System (ATS). На сьогодні це найактуальніша технологія у сфері підбору персоналу, і нас вона дуже цікавить, як і інші рекрутингові агенції. В цій та двох наступних публікаціях досліджені кращі ATS, а також усе інше, що вам потрібно знати, щоб придбати правильне програмне забезпечення для відстеження кандидатів.

ATS — це чудовий спосіб автоматизувати ваш процес найму завдяки кращому пошуку джерел, спрощеним робочим процесам і настроюваним функціям, таким як сайти кар’єри, розподіл дошок вакансій, спілкування з кандидатами тощо. Фактично, 78% рекрутерів кажуть, що використання ATS допомагає наймати кращих кандидатів (за даними Gartner).

Немає сумніву, що підбір персоналу можна прискорити завдяки перевагам сучасної ATS. І деякі рекрутингові агенції давно користуються цими перевагами. Однак ми знаємо, що існує величезний всесвіт постачальників, що дуже ускладнює вибір. Отже, ми провели дослідження і підготували наведений нижче список найкращих постачальників, а також іншу корисну інформацію, яка допоможе спростити покупку правильної платформи.

В першу чергу переваги такого системного підходу зможуть покращити й оптимізувати підбір IT персоналу. Тому саме компаніям з IT сфери, у тому числі рекрутинговим, буде корисний цей матеріал.

Критерії: Як SelectSoftware Reviews обирає найкращих постачальників

Продукт: ми хочемо мати глибоке розуміння продукту постачальника, перш ніж рекомендувати його. Зазвичай це означає отримання демонстрації від керівника вищої ланки (їхнього генерального директора, керівника продукту тощо) та/або використання продукту самостійно, щоб переконатися, що він має надійний інтерфейс користувача, інтуїтивно зрозумілі робочі процеси та функції.

Відгуки користувачів: ми робимо все можливе, щоб зрозуміти, що говорять користувачі, коли вони використовують цей продукт. Окрему увагу ми приділяємо тому, що кажуть рекрутингові агенції про користь від використання цього продукту. Корисний внесок дозволяє нам проводити більш ретельну перевірку продуктів, показувати нових постачальників на нашому радарі та загалом гарантувати, що ми представляємо правильні продукти нашим читачам.

Фінансові показники:  ми фанати у сфері фінансів, тому використовуємо показники утримання, зростання, прибутковість і масштаб продукту, щоб зрозуміти, чи він справді найкращий у своєму класі.

Найкраще для конкретного випадку: іноді найкраще рішення – це найдешевший, найкращий інструмент для міжнародних компаній або найкращий для стартапів. Ми намагаємося включити різноманітні рішення, щоб наші читачі могли знайти інструмент, який найкраще підходить для того, що їм потрібно.

Огляд кращих Applicant Tracking System
Pinpoint

Pinpoint — це сучасна система відстеження заявників, яка виконує все, а потім щось більше; він містить функції для автоматизації підбору персоналу, керування досвідом кандидатів і різноманітного найму. Цей продукт можуть використовувати компанії будь-якого розміру і, звісно, цей продукт може ефективно використовувати рекрутингові агенції.

«За»

 • Надійний конструктор кар’єрних сайтів, який дозволяє командам залучати та конвертувати потрібних талантів
 • Гнучка система ATS, яка дозволяє командам налаштовувати рішення відповідно до своїх потреб у наборі персоналу
 • Великий і зростаючий список інтеграцій із найкращими в своєму класі інструментами HR Tech

«Проти»

 • Їхній модуль адаптації співробітників коштує додатково, але це, ймовірно, не дивно, враховуючи, що більшість ATS роблять те саме.
 • Якщо ви шукаєте найдешевший ATS, це не найкраще рішення для вас
 • Якщо ви хочете найняти консультантів для створення дуже конкретних налаштувань у вашій системі, Pinpoint вас не підтримає

ATS Pinpoint

Огляд:

Не буде перебільшенням сказати, що Pinpoint має один із найкращих ATS. Продукт простий, має зрозумілий інтерфейс користувача та потужні функції, як-от автоматизація та конструктор кар’єрних сайтів, які надають вашій команді рекрутингу набір інструментів, потрібний для залучення та найму потрібних талантів.

Це не варте вашого часу, якщо ви є компанією зі списку Fortune 500, або дуже маленькою компанією, яка не наймає багато людей і потребує простої бази даних, або якщо ви шукаєте найдешевше рішення.

Клієнти:

Клієнтура Pinpoint наближається до 1000 клієнтів із такими іменами, як CoinShares, Pathways Global і Grant Thornton.

Статистика:

 • Понад 100 інтеграцій з іншими HR-рішеннями, і додається 3-5 на місяць
 • Ціна починається від 7600 доларів США на рік
 • 2 хвилини – це середній час очікування, щоб поговорити з клієнтською підтримкою.

Pinpoint має два тарифні плани:

Growth: Починаючи з 600 доларів США на місяць при щорічній оплаті, Growth є стартовим планом Pinpoint із до 20 активних вакансій одночасно.

Enterprise: Починаючи з 1200 доларів США на місяць при щорічній оплаті, план Enterprise додає більше функцій разом із необмеженою кількістю активних робочих місць.

Примітка. Ваша пропозиція базуватиметься на розмірі вашої організації.

VidCruiter

ATS VidCruiter можна придбати як окремий продукт або за потреби поєднати з іншими інструментами найму на платформі VidCruiter. Найкраще підходить для середніх і великих компаній.

«За»

 • Клієнти VidCruiter можуть вибрати потрібні їм модулі та придбати їх окремо або придбати повний комплект рекрутингу, включаючи всі модулі, тобто відеоінтерв’ю, відстеження претендентів, оцінювання навичок, планування тощо.
 • Функція попередньо записаної співбесіди VidCruiter економить багато часу менеджерам з підбору персоналу та усуває конфлікти планування. Він також пропонує кандидатам гнучкість для запису своїх відповідей у зручний для них час. Цей функціонал може задовільнити рекрутингові агенції.
 • VidCruiter підтримує мобільний рекрутинг для доступу в дорозі. І кандидати, і рекрутери можуть переглядати попередньо записані відеоінтерв’ю або приєднуватися до живих відеоінтерв’ю/конференцій зі своїх мобільних пристроїв iOS та Android.
 • Менеджери облікових записів VidCruiter досить практичні. Окрім того, що вони допоможуть вам розпочати роботу з платформою, вони також допоможуть вам виконати інші процеси, наприклад налаштувати відстеження та показники переходів ваших цільових рекламних кампаній, щоб ви могли оцінити їх успіх. ‍
 • VidCruiter — багатомовне рішення для підбору персоналу. Окрім англійської, він доступний французькою, німецькою, іспанською, португальською, італійською, китайською та корейською мовами як для рекрутерів, так і для кандидатів.

«Проти»

 • Декілька користувачів повідомили про те, що до інтерфейсу користувача потрібен час, щоб звикнути.
 • Кілька користувачів повідомили про випадкові проблеми із затримкою відео, які не пов’язані з підключенням до Інтернету.
 • Модуль оцінки навичок VidCruiter чудовий як доповнення, але недостатньо розроблений порівняно зі спеціалізованими рішеннями в цьому просторі. Наприклад, він насправді не підтримує розширене тестування технічних навичок.
 • VidCruiter не має багато готових варіантів інтеграції з системами HRIS/Payroll. Тим не менш, команда VidCruiter працює над розширенням своєї партнерської мережі та може створити інтеграцію за запитами клієнтів.

ATS VidCruiter

Огляд:

ATS від VidCruiter дозволяє публікувати вакансії на кількох дошках вакансій та фільтрувати кадри за допомогою розширеного логічного пошуку. Ця система може оцінювати та ранжувати кандидатів на основі даних, які піддаються кількісному вимірюванню, переглядати звіти в реальному часі, які висвітлюють час найму та інші показники. З її допомогою можливо створювати та ділитися брендованим відеоконтентом та спілкуватися з кандидатами у зручний для них спосіб.

Однією з його основних відмінностей є те, що кожна частина воронки з підбору персоналу повністю настроюється. Один із їхніх клієнтів мав 98-етапний процес найму поліцейських і пожежних диспетчерів. Цю можливість дійсно оцінять рекрутингові агенції.

Клієнти:

Lowe’s, Lionsgate, Samsung, Bears, US Foods, United Nations

Статистика:

 • Використовується понад 75 000 рекрутерів
 • VidCruiter може скоротити час найму клієнтів на 80%

Ціни:

Ціна пропозицій VidCruiter залежить від частоти найму.

JazzHR

JazzHR фокусується на унікальних потребах малого та середнього бізнесу в підборі персоналу. Їхнє рішення може не лише допомогти шукати, відстежувати та керувати кандидатами, але й покращити бренд свого роботодавця. Цей продукт спеціально створено для команд в організаціях із кількістю співробітників від 5 до 500, незалежно від галузі чи зрілості найму.

«За»

 • JazzHR досить доступний і не накладає жодних обмежень на кількість доданих користувачів. Він також пропонує безкоштовну 21-деннк пробну версію, на яку може зареєструватися кожен.
 • JazzHR має вбудовані функції для керування пропозиціями. Ви можете вибрати з існуючих шаблонів листів-пропозицій або створити власний і поділитися ними.
 • Ви можете автоматизувати тригери для автоматичного сповіщення кандидатів електронною поштою, коли їхня заявка просунулася на наступний етап у процесі найму. Кілька відповідей електронною поштою можна автоматизувати.

«Проти»

 • Деякі користувачі повідомили про те, що інтерфейс користувача JazzHR важко вивчити, і їм знадобився деякий час, щоб звикнути до нього
 • Для продукту, орієнтованого на малий і середній бізнес, не вистачає безкоштовного плану. Ми згадуємо це як недолік, оскільки інші рекрутингові продукти для малого та середнього бізнесу пропонують безкоштовні версії, що ставить JazzHR трохи позаду конкурентів. Невеликі рекрутингові агенції були б раді такій можливості.
 • Декілька користувачів зазначили, що функцією звітування важко користуватися, тому що для налаштування звіту дуже мало місця.
 • Наразі JazzHR не має мобільного додатка, а версія браузера не оптимізована для мобільного використання.

ATS JazzHr

Огляд:

JazzHR — це програмне забезпечення для рекрутингу, зручне для малого та середнього бізнесу, яке оптимізує те, як компанії шукають, залучають і наймають відповідних кандидатів. За допомогою нього ви можете створювати фірмові сторінки кар’єри, публікувати вакансії на кількох безкоштовних і платних дошках вакансій і ділитися цими вакансіями на різних сайтах соціальних мереж для максимального охоплення. Після того, як кандидати подадуть заявку на ваші розміщені вакансії, JazzHR дозволить вам відстежувати, наскільки вони просунулися в процесі найму за допомогою настроюваних етапів найму та робочих процесів. Ви також можете створювати шаблони листів-пропозицій та ділитися ними.

Клієнти:

JazzHR використовують понад 6500 компаній, у тому числі Seattle Seahawks, L’Occitane En Provence, TED Conferences LLC і Chick-fil-A.

Статистика:

 • Відкрито понад 1 млн вакансій
 • Отримано понад 75 мільйонів кандидатів
 • Найнято понад 1 млн. працівників

Крім того, згідно з їхніми тематичними дослідженнями, їм вдалося забезпечити кілька переваг для своїх клієнтів, наприклад:

 • Зниження річних витрат на найм на 90%
 • Збільшення обсягу кандидатів на 500%
 • Економія мінімум 10-15 годин роботи за наймання

Ціни:

У JazzHR є три плани. При щорічній оплаті вони коштують так:

 • Hero: $39 на місяць для необмеженої кількості користувачів і 3 відкритих вакансій.
 • Plus: $239 на місяць для необмеженої кількості користувачів, необмежену кількість відкритих вакансій, ATS, співбесіди та оцінки.
 • Pro: $359 на місяць за все, починаючи з Plus, разом із пропозиціями, звітністю та підтримкою повного доступу.
Recruitee

ATS Recruitee не тільки надійний, але також доступний і масштабований. Ви можете самостійно протестувати його безкоштовно протягом 18 днів. Продукт має плани для компаній будь-якого розміру. Це один з кращих варіантів, яким можуть зацікавитись рекрутингові агенції.

«За»

 • Клієнти високо оцінюють Recruitee за простоту використання. Більшість із них здатні впроваджувати та працювати з програмним забезпеченням без особливих проблем.
 • Recruitee має настроюваний конвеєр найму kanban-like. Компанії можуть додавати стільки етапів, скільки потрібно, і легко переміщувати кандидатів у міру їхнього проходження. ‍
 • Recruitee включає деякі заходи для зменшення упередженості при наймі. Наприклад, ви можете налаштувати рівень дозволу для своїх інтерв’юерів і заборонити їм бачити бали, які кожен із них присвоює тому самому кандидату. Таким чином, на них не впливатимуть оцінки один одного.

«Проти»

 • Кілька функцій, які рекламуються в списку функцій Recruitee, зокрема оцінка навичок, адаптація, відеоінтерв’ю та електронні підписи, насправді не вбудовані в Recruitee і можливі лише через інтеграцію зі сторонніми інструментами, що може ввести в оману потенційних користувачів , особливо якщо це їхній перший ATS.
 • Кілька користувачів відзначили, що функція звітування Recruitee обмежена та іноді не отримує точні дані.
 • Для продукту, орієнтованого на малий і середній бізнес, йому не вистачає безкоштовного плану, яким компанії, які тільки починають працювати з ATS, можуть користуватися стільки, скільки їм потрібно, без будь-яких часових обмежень.

ATS Recruitee

Огляд:

Recruitee пропонує зручну ATS, яка чудово підходить для малого та середнього бізнесу, який прагне розширити свої команди, одночасно створюючи бренди своїх роботодавців. Він полегшує розподіл вакансій за допомогою платних оголошень, настроюваних сайтів кар’єри, каналу найму kanban-like і програм рекомендацій співробітників, щоб ви могли знайти потрібних кандидатів. Відеоінтерв’ю, оцінювання навичок, керування пропозиціями та адаптація не вбудовані безпосередньо в Recruitee, але можливі через інтеграцію сторонніх розробників.

Нашу увагу привернуло й те, що розробники команди Recruitee суворо зосереджена на дизайні. Це свідчить про те, наскільки вони дійсно піклуються про користувацький досвід. Результатом є інтуїтивно зрозумілий продукт, створений для співпраці між рекрутерами та HR-менеджерами.

Клієнти:

Taco Bell, Staples, Toyota, TNT, Rakuten

Статистика:

Клієнти Recruitee повідомили про такі результати:

 • Livestorm, французький постачальник програмного забезпечення для відеоконференцій, спостерігав скорочення часу найму на 28%.
 • Wusthof, німецька компанія з виробництва ножів, скоротила час на підбір персоналу на 80%.

Ціни:

Recruitee має три рівні цін, кожен з яких починається з 18-денної безкоштовної пробної версії. При щорічній оплаті ці рівні коштують так:

Launch: ціна від 185 доларів США на місяць включає найнеобхідніше.

Scale: починається від 333 доларів на місяць і додає інструменти автоматизації та оптимізації до набору функцій Launch.

Lead: пропонується на основі спеціальної ціни та додає додаткові послуги, до набору функцій Scale.

Впровадження ATS спрощує підбір IT персоналуЧИТАЙТЕ нашу публікацію про те, що можна і треба перекласти на плечі ATS

ВПРОВАДЖЕННЯ ATS СПРОЩУЄ ПІДБІР IT ПЕРСОНАЛУ

Це перша частина великого огляду ATS. Інформації багато, але зайвого немає, тому ми не хотіли її скорочувати. У наступній публікації ми розповімо про такі ATS:

 • Teamtailor
 • Avature
 • Trakstar Hire
 • iCIMS
 • Workable
 • Greenhouse

За матеріалами https://www.selectsoftwarereviews.com/

Метки:
ATSпідбір персоналурекрутеррекрутингові агенції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp