ТОП Applicant Tracking Systems (2022 рік) – Огляд. Частина 3 – Завершення

Рекрутингові агенції обирають Applicant Tracking Systems

Підвищення продуктивності роботи — це шлях, яким йде будь-який бізнес. І це безумовною прерогативою для усіх бізнес функцій. Якщо на виробництві стоїть високотехнологічне обладнання, то відділ продажу має використовувати сучасну CRM-систему. Так само і кадрова робота в компанії має використовувати найсучасніші інструменти та технології, щоб повноцінно забезпечити розвиток бізнесу. Це однаково працює у будь-яких бізнес галузях, і на усіх масштабах компаній.

Рекрутингові агенції зосереджені на одній HR-функції, але у своїй роботі вони доводять її до досконалості. Саме тому використання Applicant Tracking Systems у своїй роботі є правильним рішенням. Але до вибору такої системи треба підійти дуже виважено. Важливо знайти оптимальний баланс між функціональністю, зручністю та вартістю. Наскільки це складно, стає зрозумілим вже після розгляду перших пропозицій на ринку.

Саме тому ми вирішили в наших трьох останніх публікаціях зробити такий огляд.  Він помірно поверхневий, тому що було важливо охопити більшу кількість і при цьому не занурюватись у деталі по кожній ATS. Цей огляд не дає змогу обрати ідеальну для Вас систему, але точно дозволить відкинути такі, що Вам не підходять

У двох попередніх публікаціях ми розглянули такі ATS:

 • Pinpoint
 • VidCruiter
 • JazzHR
 • Recruitee
 • Teamtailor
 • Manatal
 • Avature
 • Trakstar Hire
 • iCIMS
 • Workable

ЧИТАЙТЕ подробиці про ці системи за посиланням нижче:

Рекрутингові агенції використовують ATS
ТОП APPLICANT TRACKING SYSTEMS (2022 РІК) — ОГЛЯД. ЧАСТИНА 1

 

 

Рекрутингові агенції обирають Applicant Tracking SystemsТОП APPLICANT TRACKING SYSTEMS (2022 РІК) — ОГЛЯД. ЧАСТИНА 2
Greenhouse

Greenhouse — це не тільки багатофункціональне рішення для найму персоналу, але й ще можливість більше розширити його можливості за допомогою понад 300 готових інтеграцій. Хоча компанії будь-якого розміру можуть знайти переваги в пропозиції Greenhouse, важливо зазначити, що більшість їхніх клієнтів — це компанії середнього та великого розміру. Якщо ваша компанія готова інвестувати великі кошти у IT-рішення, то вам сюди. Рекрутингові агенції – це, зазвичай, компанії невеликих розмірів, тому для них це непрактичне рішення.

«За»

 • Greenhouse має комплексний модуль адаптації, який дозволяє компаніям плавно переводити успішних кандидатів у співробітників без необхідності інтегрувати сторонні рішення.
 • Пропозиція Greenhouse включає мобільний додаток, який дає змогу переглядати заявки, перевіряти комплекти для співбесід, переглядати профілі кандидатів, заповнювати таблиці показників, керувати пропозиціями тощо.
 • Ви можете ще більше розширити можливості Greenhouse за допомогою понад 300 інтеграцій сторонніх розробників із рішеннями для кадрів, пошуку джерел, підбору персоналу, продуктивності тощо.

«Проти»

 • Ціни на Greenhouse недоступні на їх веб-сайті. Вони також не пропонують безкоштовну пробну версію.
 • На думку кількох користувачів, функція звітування Greenhouse недостатньо просунута, обмежена щодо налаштувань і може бути важкою для навігації.
 • Хоча Greenhouse пропонує обширну базу знань для самообслуговування, їхню особисту підтримку можна покращити. Кілька користувачів відзначили, що команда підтримки клієнтів довго відповідає на їхні запити.

ATS Greenhouse

Огляд:

Greenhouse має, мабуть, найкращий АТС для середнього ринку. Їх партнерська екосистема, підкріплена найкращими в категорії API, дозволяє їхнім клієнтам користуватися перевагами програм сторонніх розробників без додаткової плати. Майже кожен постачальник HRTech, який інтегрується з ATS, починає з Greenhouse.

Такі клієнти, як Air BnB, Pinterest, Hubspot тощо, покладаються на це рішення, щоб приймати рішення щодо найму на основі даних і виконувати свої плани найму.

Клієнти:

Greenhouse використовують понад 4000 компаній, включаючи Squarespace, Wayfair, JD Power, InVision і HubSpot.

Ціни:

Greenhouse має три плани:

 • Essential: основні функції та одна подія.
 • Advanced: усе, починаючи з Essential, а також спеціальні звіти, масштабовані робочі процеси та 10 подій.
 • Expert: все, починаючи з Advanced, плюс оновлена CRM, покращена безпека, пісочниця розробника, набір функцій DEI та необмежена кількість подій.

Ціни зазначених вище планів не розголошуються заздалегідь.

Breezy

Якщо ви малий і середній бізнес, який тільки починає працювати з ATS, варто звернути увагу на Breezy. Завдяки зручному та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу Breezy спрощує пошук, керування та наймання кандидатів. Breezy можуть використовувати всі компанії, незалежно від розміру та галузі. Рекрутингові агенції можуть зацікавитись цим продуктом.

«За»

 • Breezy має вбудовані можливості відеоінтерв’ю та керування пропозиціями. Менеджери з найму можуть призначати співбесіди, спілкуватися у відеочаті з кандидатами, надсилати їм листи з пропозиціями та збирати електронні підписи в Breezy без необхідності інтегрувати його зі сторонніми інструментами.
 • Breezy досить простий у використанні. Їх канали найму підтримують функцію перетягування, і вам не потрібні знання програмування, щоб створювати та редагувати свій сайт кар’єри.
 • Рішення Breezy досить доступне та має безкоштовний план із сезонною функціональністю.

«Проти»

 • Кілька користувачів повідомили про помилки та збої системи. Деякі також скаржилися на те, що функція звітування не має додаткових налаштувань під користувача, а іноді відображає неточні дані.
 • Кілька користувачів скаржилися на повільну реакцію служби підтримки клієнтів Breezy. Наразі пріоритетна підтримка надається лише клієнтам бізнес-рівня (або вищого).
 • Breezy не виходить за рамки керування пропозиціями, пропонуючи функції адаптації, але він інтегрується з багатьма HRIS, які полегшують це.

ATS Breezy

Огляд:

ATS від Breezy доступний і зручний у використанні. Це дозволяє вам створити кар’єрний сайт без коду, щоб продемонструвати бренд свого роботодавця, опублікувати вакансії на понад 50 дошках вакансій, щоб охопити широке коло кандидатів, і отримувати рекомендації від співробітників та інших контактів. Отримавши заявки, ви можете почати відстежувати кандидатів за допомогою настроюваного каналу найму та переміщувати їх між етапами за допомогою перетягування. Breezy також надає функції для планування, відеоінтерв’ю та керування пропозиціями.

Клієнти:

T-mobile, Loreal, Docebo, Shipt, Cameo

Ціни:

У Breezy чотири плани:

Bootstrap: цей план є безкоштовним і містити всі основи для однієї позиції або пулу.

Startup: цей стартовий план коштує 143 долари на місяць і має на меті покращити ваш досвід найму.

Growth: розроблений для зростаючих команд, план зростання коштує 249 доларів США на місяць.

Business: розроблено для великих компаній, яким потрібні вдосконалені інструменти та конфігурації найму. Ціна цього плану становить 399 доларів на місяць.

Freshteam

Freshteam, що належить Freshworks, постачальнику різноманітних бізнес-рішень, які доступні за ціною, але не поступаються у функціональності іншим. Це всеосяжний пакет кадрових рішень, який влаштує компанію будь-якого розміру, зокрема він задовільнить і рекрутингові агенції.

«За»

 • Freshteam є дуже зручним для користувача, має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, у якому легко орієнтуватися. Він містить настроюваний перегляд у стилі Kanban повного процесу найму від першого контакту до надсилання пропозиції. Механізм перетягування дозволяє легко переміщати кандидатів, коли вони просуваються на різних етапах.
 • Freshteam доступний для малого та середнього бізнесу, але має набір функцій, порівнянний з більш дорогими рішеннями.
 • Freshteam досить масштабований. Маючи на вибір чотири плани, клієнти можуть почати з безкоштовного плану, а потім оновити його до нових функцій у міру розвитку свого бізнесу.

«Проти»

 • Хоча Freshteam має безкоштовний план назавжди, який можуть використовувати невеликі компанії, цей план обмежений у можливостях і дозволяє опублікувати лише 3 оголошення про роботу. З усім тим, платні плани Freshteam є цілком доступними, і ними можуть користуватися малі підприємства, якщо їм це знадобиться.
 • Freshteam може не підійти для підприємств і агенцій, які займаються масовим наймом і потребують розширеного відстеження кандидатів, пошуку кандидатів і можливостей управління відносинами.

ATS Freshteam

Огляд:

Freshteam — це зручний HR-пакет із функціями відстеження заявників, перевірки кандидатів, найму, адаптації, керування відпустками, керування інформацією про співробітників тощо на одній платформі.

Завдяки настроюваному сайту кар’єри, інтеграції з кількома ресурсами з оголошеннями про вакансії та каналам соціальних мереж Freshteam дає змогу залучати кращих талантів на ваші відкриті вакансії. Після отримання заявок кандидатів ваша команда рекрутингу може продовжити перевірку їхніх резюме, призначити співбесіди та обмінятися відгуками з усіма відповідними сторонами. Усю цю діяльність можна легко відстежувати за допомогою послідовності найму Freshteam, яку можна налаштувати, щоб відобразити всі етапи процесу найму. Цей функціонал задовільнить рекрутингові агенції різних масштабів і спеціалізацій.

Клієнти:

Університет Пенсільванії, Daimler, SAP, Nissan, JCDecaux

Статистика:

Використовується більш ніж 5000 компаніями

4000+ співробітників у всьому світі

Ціни:

 • Безкоштовно: безкоштовно для 50 активних співробітників
 • Growth: 1 долар США на працівника на місяць + плата за платформу в розмірі 59 доларів США на місяць виставляється щорічно
 • Pro: 2 дол. США за працівника на місяць + плата за платформу 99 дол. США на місяць, що виставляється щорічно
 • Enterprise: 4 дол. США за працівника на місяць + плата за платформу 169 дол. США на місяць виставляється щорічно
Lever

Lever об’єднує можливості як ATS, так і CRM в єдине рішення для найму корпоративного рівня. Вони зосереджені на DEI (Diversity, Equity, and Inclusion) завдяки опитуванням рівних можливостей працевлаштування і кільком заходам для зменшення упередженості при наймі. Lever найкраще підходить для великих компаній, підприємств. Також ними можуть зацікавитись рекрутингові агенції, які потребують частого чи масового найму.

«За»

 • За словами більшості користувачів, до інтерфейсу користувача Lever досить легко звикнути та орієнтуватися.
 • Lever поєднує можливості ATS і CRM в єдину платформу, яка не тільки підтримує ваші поточні потреби в наймі, але й дозволяє вам активно залучати кваліфікованих кандидатів на майбутні посади та допомагає зміцнити ваш бренд роботодавця.
 • Lever враховує різноманітність найму за допомогою опитувань Рівних можливостей працевлаштування (EEO), які допомагають вам збирати дані про різноманітність кандидатів, кандидатів із джерел і рекомендацій незалежно від того, подавали вони заявку на відкриту вакансію чи ні.

«Проти»

 • Lever не розкриває свої ціни на своєму веб-сайті. Зацікавлені користувачі також не можуть самостійно створювати пробні облікові записи.
 • Платформа не має функцій для перевірки репутації чи довідкових даних, але вони інтегруються зі сторонніми рішеннями, які спеціалізуються на таких перевірках.
 • У Lever наразі відсутній мобільний додаток, а версія браузера не оптимізована для мобільного використання.
 • Кілька користувачів повідомили про помилки та низьку продуктивність, особливо зі сторонніми інтеграціями, такими як Zoom і LinkedIn.

ATS Lever

Огляд:

Lever — це популярне рішення для підбору персоналу, яке дозволяє шукати кандидатів із кількох каналів, у тому числі з вашої компанії, і зв’язуватися з ними за допомогою конфігурованих сайтів кар’єри, рекламних оголошень про вакансії та автоматизованих кампаній електронною поштою з підтримкою кількох дотиків. Ви можете відстежувати кандидатів через конвеєр, подібний до продажів, і шукати їх у будь-який час у своїй внутрішній базі даних. Ви також можете перевіряти кандидатів за допомогою структурованого або живого відеоінтерв’ю за допомогою інтеграції Lever Zoom.

Клієнти:

Lever використовують понад 5000 компаній, включаючи Netflix, Spotify, KPMG, Atlassian, McGraw Hill і FullStack Labs.

Статистика:

Клієнти досягли таких результатів, використовуючи Lever:

 • Talend, платформа інтеграції даних, скоротила час заповнення на 46%.
 • У компанії Atlassian, відомого постачальника інструментів для розробки програмного забезпечення та співпраці, показник заповнення форми зворотного зв’язку при співбесідах складав 80%.

Ціни:

Ціна планів Lever не розголошується заздалегідь.

ClearCompany

ClearCompany — це єдиний магазин для всіх видів корпоративного програмного забезпечення для управління персоналом. Ви можете об’єднати їх ATS з будь-яким або всіма іншими рішеннями, які охоплюють адаптацію співробітників, управління продуктивністю, залучення та планування робочої сили. ClearCompany найкраще підходить для середнього та великого бізнесу.

«За»

 • ClearCompany пропонує безліч кадрових рішень, які добре поєднуються з іншими. Ви можете вибрати потрібне вам рішення або об’єднати їх усі, щоб отримати комплексну платформу керування талантами у своєму наборі.
 • Більшість користувачів вважають інтерфейс ClearCompany інтуїтивно зрозумілим і простим у навігації.
 • Багато користувачів високо оцінили службу підтримки ClearCompany за швидкість і якість відповіді. Кілька користувачів також повідомили про плавне впровадження.

«Проти»

 • Ціни ClearCompany недоступні на їх веб-сайті. Ви також не можете самостійно створити пробний обліковий запис на веб-сайті, а для отримання додаткової інформації потрібно звертатися до відділу продажів.
 • Деякі користувачі вважають, що функція звітування обмежена в налаштуваннях.
 • За словами кількох користувачів, функція пошуку кандидатів не завжди відображає правильних кандидатів, і її можна було б трохи вдосконалити.
 • ClearCompany наразі не має мобільного додатку, але платформа добре оптимізована для мобільного використання як для менеджерів з найму, так і для кандидатів.

ATS ClearCompany

Огляд:

ClearCompany пропонує серію хмарних рішень для управління персоналом, які можна придбати окремо або комбінувати за потреби. Їхня система відстеження претендентів (ATS) об’єднує можливості брендингу роботодавця та пошуку кандидатів із розповсюдженням вакансій на численні дошки вакансій і налаштовувані сайти кар’єри. Ви також можете перевіряти кандидатів за допомогою записаних відеоінтерв’ю або інтерв’ю в прямому ефірі за допомогою інтеграції відеоконференцій сторонніх розробників, надсилати їм листи з пропозиціями, збирати електронні підписи та масово залучати кандидатів за допомогою власного рішення ClearCompany. Весь цей функціонал точно зацікавить рекрутингові агенції з різних галузей.

Клієнти:

Список клієнтів ClearCompany включає такі відомі імена, як Chick-fil-A, Goodwill, Axiom Bank, Bios, FlixBrewHouse і Halco.

Статистика:

 • 2K+ клієнтів
 • Всього понад 1 мільйон користувачів
 • Рейтинг схвалення співробітників 96%.

Ціни:

Клієнти ClearCompany можуть вибрати модульний доступ, тобто придбати певні модулі окремо, або придбати доступ до платформи , щоб мати можливість використовувати всі модулі та рішення в пакеті ClearCompany.

Ціни на модулі ClearCompany на їх сайті не вказані.

SmartRecruiters

Програмний комплекс для набору кадрів корпоративного рівня SmartRecruiters виходить за рамки відстеження кандидатів; у ньому є рішення для пошуку кандидатів, оцінки та залучення, а також різні інструменти для співпраці та AI. SmartRecruiters можуть використовувати підприємства середнього та великого розміру, невеликі рекрутингові агенції це рішення не дуже зацікавить.

«За»

 • SmartRecruiters має вбудований модуль оцінки кандидатів і тестування навичок, який дозволяє передбачити культурну відповідність, майбутню продуктивність і утримання без необхідності інтегрувати сторонні рішення.
 • SmartRecruiters надає функції для керування пропозиціями. Ви можете створювати шаблони листів-пропозицій, ділитися ними з заявниками та збирати їхні електронні підписи з будь-якого пристрою за допомогою інтеграції SmartRecruiters DocuSign.
 • Говорячи про інтеграцію, SmartRecruiters має попередньо створені інтеграції з понад 500 рішеннями з управління персоналом і дошками вакансій. Ви також можете попросити команду SmartRecruiters створити для вас додаткові інтеграції, якщо вони не інтегруються з продуктами у вашому стеку технологій.

«Проти»

 • Ціни SmartRecruiters не є прозорими. Зацікавлені користувачі повинні пройти через відділ продажів, щоб отримати цінову пропозицію. Користувачі також не можуть самостійно створювати пробні облікові записи.
 • Користувачі повідомили про крутий процес навчання та про те, що потрібен час, щоб звикнути до інтерфейсу. Деякі користувачі також повідомили, що система може працювати повільно та іноді мати збої.
 • Функція звітування не завжди точно отримує дані. Деякі користувачі також скаржилися на те, що налаштування звітів і можливості відстеження KPI обмежені.
 • Фільтрація кандидатів досить обмежена. У поточному стані надаються лише основні параметри, такі як ступінь, місцезнаходження, стать тощо.

ATS SmartRecruiters

Огляд:

ATS SmartRecruiters чудово підходить для великих компаній. Їхня платформа дозволяє створювати широку мережу за допомогою настроюваних сторінок кар’єри, цільових рекламних кампаній і розповсюдження вакансій на кількох платформах з оголошеннями. Вони також надають функції для оцінки кандидатів і керування пропозиціями.

Ми чули від багатьох користувачів, що SmartRecruiters чудово вміють отримувати відгуки від своїх клієнтів і швидко інтегрувати їх у продукт. Простіше кажучи, якщо ви шукаєте рішення корпоративного рівня, яке покриває потреби відстеження кандидатів, а також деякі CRM, перевірку штучного інтелекту або маркетинг з підбору персоналу, SmartRecruiters варто перевірити.

Клієнти:

Ikea, Visa, LinkedIn, Equinox, Skechers

Статистика:

 • На 63% швидший час відповіді
 • На 59% більше часу витрачається на побудову стосунків

Ціни:

Вартість планів SmartRecruiters не розголошується заздалегідь.

На цьому все.

Ми розповіли вам про усі ATS що здалися нам цікавими. Усього було розглянуто 16 систем. На основі нашого огляду ви можете відкинути ті, що Вам точно не підходять. А з рештою вже можна працювати більш ретельно. Впевнений, що цей матеріал буде корисний не тільки компаніям з великим штатом працівників, рекрутингові агенції також можуть обрати собі ATS, яка найбільше задовільнить їх потребам.

За матеріалами https://www.selectsoftwarereviews.com/

Метки:
ATSпідбір персоналурекрутеррекрутингові агенції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp