ТОП Applicant Tracking Systems (2022 рік) – Огляд. Частина 2

Рекрутингові агенції обирають Applicant Tracking Systems

Сьогодні ми продовжуємо нашу велику тему — огляд Applicant Tracking Systems. Це сучасний технологічний комплексний інструмент, який впроваджують середні та великі рекрутингові агенції та HR-відділи компаній. До складу будь-якої ATS входить перелік засобів роботи з персоналом в процесі пошуку, залучення, найму, адаптації та ведення профілю працівника. І завдяки цій системі кожен професіонал може робити більше, витрачаючи на це менше часу.

У попередній публікації ми розглянули перші 4 ATS:

 • Pinpoint
 • VidCruiter
 • JazzHR
 • Recruitee

Рекрутингові агенції використовують ATSЧИТАЙТЕ подробиці про ці системи за посиланням нижче:

ТОП КРАЩИХ APPLICANT TRACKING SYSTEMS (ATS) — 2022
Teamtailor

Teamtailor не тільки містить все, що ви очікуєте від ATS, але також має додаткові вбудовані функції для розвитку бренду роботодавця. Ідеально підходить для середніх і великих компаній.

«За»

 • ATS від Teamtailor постачається з надійним конструктором кар’єрних сайтів, яким також легко користуватися. Він працює за допомогою перетягування – знання програмування не потрібні.
 • Teamtailor підтримує кілька функцій, які підтримують різноманітність, рівність та залучення (DEI), включаючи анонімне наймання, опитування з рівними можливостями працевлаштування (EEO) тощо.
 • Teamtailor високо оцінено за простоту використання. Розміщувати та рекламувати вакансії на їхній платформі досить просто.
 • Для цього рішення є дійсно глибока та інтуїтивно зрозуміла довідкова документація

«Проти»

 • аналітика Teamtailor хороша, але корпоративним клієнтам потрібно використовувати конектори BI Connectors для створення необхідної звітності. Наразі ви не можете передавати дані із системи. Це особливо важливо для компаній із понад 500 співробітниками або для тих, хто має багато різних філій чи франшиз.
 • аналітика не дозволяє рекрутерам бачити вартість за наймання, що є справді впливовим показником. Його доволі часто використовують у своїй роботі рекрутингові агенції
 • хоча вони пропонують інтеграцію з HRIS, адаптацію тощо, зараз вони зосереджені на тому, щоб бути хорошим ATS у першу чергу.
 • існують попередньо визначені рівні доступу користувачів, але ви не можете визначити власні рівні доступу користувачів, що важливо, особливо для найбільших компаній.

ATS Teamtailor

Огляд:

Teamtailor — це хмарна система відстеження кандидатів із багатьма функціями, які дозволяють компаніям залучати та наймати потрібних талантів. Що привернуло нашу увагу, так це їхній унікальний підхід до залучення талантів, який приділяє велику увагу тому, як ваша організація продає себе талантам. Це означає, що команди рекрутингу можуть створювати привабливі кар’єрні сайти, рекламувати конкретні демографічні групи талантів за допомогою цільових сторінок і пулів талантів, а також використовувати такі функції, як набір текстових повідомлень, рекомендації, кампанії з виховання тощо – усе через платформу.

Клієнти:

Get, Goodbye Kansas, Vitamin Well, Ponsse

Статистика:

Teamtailor використовують 170 000 користувачів і 4 000 організацій.

Ціни:

Teamtailor має єдиний план, який включає всі функції та дозволяє використовувати необмежену кількість користувачів. Зверніться до торгового представника Teamtailor, щоб отримати спеціальну ціну.

Manatal

Manatal не тільки охоплює більшість функцій, які ви очікуєте від бюджетного ATS, платформа доповнює це функціями на основі AI, такими як фільтрація кандидатів і рекомендації. Цей продукт, перш за все, може зацікавити рекрутингові агенції

«За»

 • Manatal є досить доступним і пропонує 15-денну безкоштовну пробну версію для користувачів, щоб перевірити його, перш ніж приймати зобов’язання.
 • Manatal досить простий у використанні. Він має конвеєри з підтримкою перетягування
 • Функція рекомендацій Manatal на основі AI може заощадити багато часу менеджерам з найму. Він здатний сканувати описи посад, а потім здійснювати пошук серед талантів користувачів і підбирати кандидатів, які найбільше підходять для роботи.

«Проти»

 • Функція рекомендацій штучного інтелекту найкраще працює з резюме англійською мовою та не так точно працює з іншими мовами, згідно з відгуками кількох користувачів. Кілька користувачів також скаржилися на те, що інтерфейс Manatal доступний лише англійською мовою, а сторінки кар’єри не можна публікувати іншими мовами, окрім англійської та іспанської.
 • Manatal не пропонує безкоштовного плану.
 • Manatal не пропонує готових модулів інтеграції. У них є відкритий API, який дозволяє користувачам підключати сторонні продукти та спеціальні інструменти, але для цього потрібно трохи більше часу та технічних знань. Варто також зазначити, що лише користувачі спеціального плану можуть отримати доступ до API Manatal та інтеграції Zapier. Клієнти планів Professional і Enterprise не можуть.
 • Користувачі можуть шукати кандидатів за допомогою логічного пошуку або розширеного пошуку , але не можуть комбінувати ці два методи пошуку. Наприклад, користувачі не можуть використовувати логічні оператори пошуку (І, АБО та НІ) на вкладці Розширений пошук Manatal .

Рекрутингові агенції обирають ATS Manatal

Огляд:

Manatal — це система відстеження кандидатів на базі штучного інтелекту, розроблена, щоб допомогти відділам кадрів і рекрутинговим агентствам знаходити та наймати потрібних людей. За допомогою нього ви можете створити спеціальну фірмову сторінку кар’єри, публікувати вакансії на кількох дошках вакансій і отримувати заявки кандидатів. Ви також можете завантажити профілі кандидатів і автоматично збагатити їх даними, отриманими з їхніх акаунтів у соціальних мережах.

Нам подобається, що Manatal має настроюваний конвеєр найму, можливості аналізу резюме та рекомендації кандидатів на основі AI. Він також містить настроювані аналітичні панелі, щоб ви могли відстежувати важливі показники, мобільний додаток для доступу в дорозі та розширення Chrome із розумною функціональністю, що дозволяє вам зв’язуватися з кандидатами, які відповідають вашим вимогам на роботу, і зберігати їх.

Клієнти:

Manatal використовується в більш ніж 100 країнах. Список їхніх клієнтів включає Unilever, Coca-Cola, Panasonic, Ogilvy і Toyota.

Ціни:

Manatal має два плани з фіксованою ціною. При щорічній оплаті вони коштують так:

Professional: цей план коштує 15 доларів США на користувача на місяць для 15 вакансій на обліковий запис і 10 000 кандидатів. Клієнти цього плану можуть додавати необмежену кількість гостей.

Enterprise : цей план коштує 35 доларів США на користувача на місяць за необмежену кількість вакансій на обліковий запис, а також необмежену кількість кандидатів і гостей.

Примітка:

 • «Користувачі» — це особи, які мають повний необмежений доступ до платформи Manatal та її функцій, наприклад рекрутери та кадрові спеціалісти, які активно використовують програмне забезпечення.
 • «Гості» — це особи, які запрошені до співпраці на платформі через спеціальний портал, наприклад менеджери з найму та особи, які приймають рішення. Ці гості можуть отримати доступ до платформи безкоштовно та не враховуються в оплачувану кількість користувачів.
Avature

Avature поєднує можливості ATS і CRM в одну потужну платформу. Однією з його найбільших особливостей є можливість налаштовувати робочі процеси як для рекрутерів, так і для кандидатів, забезпечуючи чудовий досвід для всіх учасників. Avature найкраще обслуговує підприємства, оскільки саме для них було розроблено їх рішення. Системний підхід – це дуже сильний аргумент для того, щоб зацікавити рекрутингові агенції.

«За»

 • Рішення Avature досить комплексне. Вони мають повноцінну ATS із вбудованим відеоінтерв’ю, пропонують рішення для управління та адаптації. У них також є CRM, що дозволяє командам технічної допомоги посилювати залучення кандидатів і планувати майбутні найми.
 • Avature використовує штучний інтелект із функціями автоматичного підбору талантів і рейтингу кандидатів.
 • Avature постачається з мобільним додатком рекрутера, який дозволяє працювати мобільно. Програма також підтримує використання в режимі офлайн і синхронізується з системою під час наступного підключення до Інтернету.

«Проти»

 • Ціни Avature недоступні на їх веб-сайті. Вони також не пропонують безкоштовну пробну версію.
 • Декілька користувачів відзначили, що інтерфейс користувача не є інтуїтивно зрозумілим і потрібен час, щоб звикнути.
 • Функція оцінки Avature досить проста і недостатньо розроблена порівняно з точковими рішеннями в цьому просторі. Отже, якщо ви хочете перевірити навички та культурну відповідність кандидатів, вам знадобиться інше рішення.
 • У Avature немає вбудованої функції автоматичної перевірки посилань. Платформа інтегрується з рішеннями сторонніх розробників, які полегшують перевірку посилань, але вам доведеться придбати ці рішення окремо.

ATS Avature

Огляд:

ATS від Avature повністю налаштовується відповідно до унікальних процесів і цілей вашої команди залучення талантів. Це дозволяє вам будувати власні робочі процеси як для великих обсягів найму, так і найму керівників. Ви можете налаштовувати інформаційні панелі, налаштовувати автоматизовані робочі процеси та використовувати потужність комплексного ATS + CRM. Крім того, ви можете зробити все це через інтерфейс без коду, який дозволяє нетехнічним користувачам змінювати систему (з великою кількістю дозволів). Це може бути надмірним для невеликих організацій, але для середнього бізнесу Avature — це дуже потужна система, яку варто перевірити. Рекрутингові агенції таку систему можуть не розглядати.

Клієнти:

Avature використовують понад 650 компаній, включаючи Shell, Cisco, L’Oréal, Mondelez, Siemens і KPMG.

Статистика: серед клієнтів Avature:

 • 110 компаній зі списку Fortune 500
 • 23 компанії FTSE 100
 • 102 компанії з понад 75 000 співробітників

Ціни:

Ціна планів Avature не розголошується заздалегідь. Зверніться до торгового представника Avature, щоб отримати індивідуальну цінову пропозицію відповідно до розміру та потреб вашого бізнесу.

Trakstar Hire

Trakstar Hire дозволяє адаптувати кожен етап процесу найму відповідно до ваших потреб, включаючи заявку, анкети, процедури, розклад співбесід, сповіщення тощо. Trakstar Hire можуть використовувати компанії будь-якого розміру. Точне налаштування процесів роботи програмного комплексу може видатися цікавим для компаній, що спеціалізуються на підборі IT персоналу.

«За»

 • Робочі процеси найму Trakstar Hire можна налаштувати. Ви можете редагувати їх за потреби, щоб відобразити процес найму вашої компанії.
 • За допомогою Trakstar Hire ви можете публікувати скільки завгодно вакансій без будь-яких обмежень.
 • Trakstar Hire має вбудовані інструменти керування пропозиціями. Користувачі можуть створювати листи-пропозиції та збирати електронні підписи в Trakstar Hire без необхідності інтегрувати його зі сторонніми інструментами.

«Проти»

 • Trakstar Hire має обмежені можливості інтеграції зі сторонніми рішеннями HRIS і розрахунку заробітної плати.
 • Декілька користувачів скаржилися на те, що не можуть сортувати кандидатів і результати пошуку в порядку, відмінному від відображеного.
 • Trakstar Hire не є масштабованою платформою; вони мають єдиний план із усіма функціями, що означає, що клієнти можуть платити за функції, які їм не потрібні. Через це рекрутингові агенції не зацікавляться цим продуктом.
 • Trakstar публічно не вказує свої ціни та не дозволяє відвідувачам створювати пробні облікові записи безпосередньо з веб-сайту, що є незвичним для програмного рішення, призначеного для компаній середнього ринкового рівня.

ATS Trakstar Hire

Огляд:

Формально Trakstar Hire — це онлайн-система відстеження заявників (ATS), розроблена для компаній середнього розміру. Платформа дозволяє публікувати вакансії на кількох дошках вакансій і на сайтах соціальних мереж, спонсорувати ці списки для максимальної видимості та отримувати резюме за допомогою настроюваних форм заявок. Після надходження резюме аналізатор резюме Trakstar Hire автоматично витягує деталі кандидатів і створює профілі.

Нам подобається, наскільки налаштовані робочі процеси найму Trakstar Hire. Нам також подобається, що платформа має вбудовані функції керування пропозиціями, що дозволяє створювати листи з пропозиціями та збирати електронні підписи без необхідності інтегрувати її зі сторонніми інструментами.

iCIMS

iCIMS є гігантом у цьому просторі. Створена для великих компаній із глобальною присутністю, хмара талантів iCIMS включає численні рішення, які допоможуть вам керувати кандидатами протягом усього їх життєвого циклу. Не думаю, що цей варіант можна поставити в short-list ATS-продуктів компанії, що зацікавить рекрутингові агенції.

«За»

 • iCIMS — це потужне рішення для підбору персоналу, яке може обслуговувати великий обсяг найму до 50 000 кандидатів.
 • Платформа постійно розвивається шляхом розробок і придбань, надаючи користувачам більше можливостей.
 • Функція звітування є надійною та точно отримує дані.
 • iCIMS має зростаючий ринок із понад 300 інтеграціями з продуктами сторонніх розробників.

«Проти»

 • Значна кількість користувачів скаржилися на складність інтерфейсу користувача та на те, що він виглядає застарілим у порівнянні з іншими хмарними продуктами рекрутингу.
 • Служба підтримки клієнтів іноді працює повільно й доступна лише телефоном та за допомогою онлайн-заявки на підтримку. Підтримки в чаті ще немає
 • Платформа містить величезну кількість функцій, але все ще не має деяких корисних можливостей, таких як автоматична перевірка посилань.
 • Немає прозорого ціноутворення чи безкоштовних пробних версій, і, за словами кількох користувачів, вартість впровадження та інтеграції висока у порівнянні з іншими рішеннями для найму.

ATS iCIMS

Огляд:

Talent Cloud від iCIMS містить надійну та багатофункціональну систему ATS, готову до корпоративного використання. Це дозволяє вам залучати нових кандидатів за допомогою спеціалізованих фірмових сайтів кар’єри, створених співробітниками відео з відгуками та персоналізованих електронних чи текстових кампаній. iCIMS також дозволяє просувати наявних співробітників за допомогою програм внутрішньої мобільності. Отримавши заявки, ви можете відстежувати профілі кандидатів і керувати ними за допомогою настроюваних робочих процесів найму.

Workable

Workable — це масштабоване та комплексне рішення для підбору персоналу. Їхній інструмент пошуку джерел на базі штучного інтелекту, який бездоганно інтегрується з ATS та іншими продуктами, може надати вам доступ до понад 400 мільйонів кандидатських записів. Workable може використовуватися компаніями будь-якого розміру, і в першу чергу зацікавить рекрутингові агенції.

«За»

 • Ви можете одним кликом опублікувати вакансії на понад 200 сайтах. Ви також отримуєте доступ до резерву талантів Workable із понад 400 мільйонами профілів.
 • Workable має вбудовану когнітивну та особистісну оцінку кандидата. Платформа також має функції для керування пропозиціями, що означає, що ви можете створювати листи з пропозиціями та збирати електронні підписи без використання інструментів сторонніх розробників
 • Ви можете зменшити несвідоме упередження при прийомі на роботу за допомогою функції анонімної перевірки Workable. Це допомагає вам приховати ідентифікаційну інформацію про кандидата від отриманих і прикладних етапів процесу найму.

«Проти»

 • Workable не забезпечує автоматизовану перевірку довідкових матеріалів і функції адаптації.
 • Такі корисні функції, як надсилання текстових повідомлень кандидатам, відеоінтерв’ю та оцінювання, не пропонуються в жодному з планів Workable, а продаються окремо.
 • Workable може працювати краще з об’єднанням повторюваних кандидатів. Наразі кандидати, які претендують на кілька посад одночасно, не об’єднуються. Натомість система кожного разу призначає їм новий ідентифікатор, що призводить до появи кількох записів для однієї особи.
 • Декілька користувачів скаржилися на те, що функція звітування недостатньо деталізована або налаштована, і що функція пошуку кандидатів має мало фільтрів.

Рекрутингові агенції обирають ATS Workable

Огляд:

Окрім функцій, які ви очікуєте від ATS, як-от пошук кандидатів і організація претендентів, Workable використовує штучний інтелект, щоб автоматично пропонувати відповідних кандидатів на ваші розміщені вакансії. Він також має вбудовані функції оцінювання кандидатів і керування пропозиціями, що дозволяє знаходити та офіційно наймати найбільш кваліфікованих кандидатів.

Клієнти:

Sephora, Forbes, Bevi, Moodle, Navarro

Статистика:

 • 20 тисяч компаній
 • 1,3 млн наймань
 • 85 млн кандидатів

Ціни

Workable має чотири плани:

 • Paygo: цей план розроблений як рішення для компаній, які потребують випадкового найму. Це коштує 99 доларів США на місяць.
 • Core: план Core від Workable розроблено для невеликих компаній, які прагнуть розвиватися. Щоб дізнатися ціну, зверніться до торгового представника.
 • Growth: План зростання функціонує як всеохоплююча платформа для компаній, які хочуть наймати працівників у великих масштабах. Щоб дізнатися ціну, зверніться до торгового представника.
 • Premier: план Premier від Workable – це розширене рішення для компаній, яким потрібні послуги найвищого рівня. Щоб дізнатися ціну, зверніться до торгового представника.

На сьогодні досить. Завершимо другу частину огляду ATS. Щоб був час дізнатись більше про ті ATS, які Вас зацікавили.

У наступній публікації ми завершимо огляд систем відстеження кандидатів і серед них окремо виділимо ті, що можуть застосовувати рекрутингові агенції. Нам залишилось розглянути такі:

 • Greenhouse
 • Breezy
 • Freshteam
 • Lever
 • ClearCompany
 • SmartRecruiters

За матеріалами https://www.selectsoftwarereviews.com/

Метки:
ATSпідбір персоналурекрутеррекрутингові агенції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp