Рекрутингові агенції: як отримати від них максимум

Рекрутингові агенції: як отримати більше

HR-команди та рекрутингові агенції завжди йшли рука об руку. Як Ант і Дек (Anthony McPartlin and Declan Donnelly, дует телеведучих), Торвілл і Дін (Jayne Torvill and Christopher Dean, дует фігуристів на льду) або Лорел і Харді (Stan Laurel and Oliver Hardy, комедійний дует), важко уявити одне без іншого. Це тому, що разом вони надають життєво важливі послуги для компаній, які вони представляють, підбираючи кваліфікованих і талановитих співробітників і гарантуючи, що ці працівники залишаються щасливими на своїх посадах.

За даними ManpowerGroup, 77% компаній наразі повідомляють про труднощі із заповненням вакансій – це рекорд за 17 років, тому важливість ефективної співпраці HR-команд і рекрутерів стає ще більш очевидною.

Попри це, іноді важко налагодити міцні стосунки між фахівцями з персоналу та їхніми зовнішніми рекрутерами (найчастіше це – рекрутингові агенції). Особливо — якщо обидві сторони не повністю розуміють функції іншої. Лише завдяки взаєморозумінню HR-відділи можуть сподіватися отримати найкраще від свого партнерства з рекрутерами, і навпаки.

Зміна уявлень про рекрутингові агенції

Попри те, що рекрутингові агенції працюють в іншому місці та виконують інші функції, HR-команди повинні визнати, що, зрештою, вони працюють над тією самою метою.

рекрутингові агенції - як отримати більше

Фахівці з кадрів відповідають за керування всім життєвим циклом співробітника, а не лише за процес адаптації, тому їхні робочі навантаження часто тріщать по швах. Оскільки стільки часу витрачається на забезпечення задоволеності наявних працівників, у HR-відділі може залишитися мало часу, щоб зосередитися на самому процесі найму.
Таким чином, рекрутингові агенції відіграють життєво важливу роль у підтримці HR-команд, звільняючи їх, щоб присвятити свої зусилля тому, щоб поточні співробітники, були щасливі та мотивовані на своїх посадах. Тому в інтересах кадрових спеціалістів працювати з рекрутерами, а не дивитися на них як на колючку в боці. До рекрутерів слід ставитися як до продовження команди компанії, а не як до аутсайдерів, чиї цілі суперечать цілям команд HR.

Так, рекрутингові агенції зазвичай отримують комісію за кожного нового найнятого працівника, але перед тим, як це станеться, бізнес повинен бути впевнений, що вони підходять для роботи. Таким чином, рекрутери не захочуть надсилати неякісних кандидатів у команди відділу кадрів, вони захочуть переконатися, що виставляють на розгляд найкращих талантів.
Відділи кадрів повинні переконатися, що рекрутингові агенції мають усе необхідне для розуміння організації та її потреб зсередини. У свою чергу, це має допомогти зовнішнім рекрутерам знайти кандидатів, які найкраще підходять для конкретних вимог даного бізнесу, скорочуючи кількість нерелевантних кандидатів.
Звичайно, рекрутингові агенції мають обов’язок докладати зусиль, щоб зрозуміти компанію, у яку вони наймають роботу, але їхні знання про організацію можуть зайти так далеко лише за участі HR-команд.

Прозорість зарплатРекрутингові компанії усвідомлюють, що чесний та прозорий підхід до оплати – це велика перевага компанії–роботодавця

читайте на нашому сайті:

РЕКРУТИНГОВІ КОМПАНІЇ ВІТАЮТЬ ПРОЗОРІСТЬ У РОБОТОДАВЦІВ

Надаючи рекрутерам інструменти, необхідні для досягнення успіху, спеціалісти з управління персоналом та їхні організації, швидше за все, отримають вигоду від пулу висококваліфікованих працівників, провідних талантів у галузі.

за матеріалами hrmagazine.co.uk

Метки:
рекрутингові агенціїрекрутингові агенції Україниспівпраця рекрутигових агенцій та HR-відділів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp