Рекрутингові компанії вітають прозорість у роботодавців

Прозорість зарплат

Рекрутингові компанії усвідомлюють, що чесний та прозорий підхід до оплати – це велика перевага компанії – роботодавця. Цю перевагу треба використовувати при залученні талантів.

Як професіонали у сфері HR, ви, мабуть, знайомі з поширеною проблемою найму людей із зарплатою, вищою за внутрішній діапазон оплати праці. Це величезна причина великої частини несправедливості, яку ми бачимо в організаціях. Відсутність перегляду та підвищення зарплати, прозорості в оплаті праці є поширеними причинами цього.

Що відбувається, коли в компанії немає зрозумілої стратегії в оплаті праці

Якщо компанія не підвищує оплату праці для своїх нинішніх працівників, вони починають усвідомлювати, що можуть отримати набагато вищу зарплату та кращі можливості для просування в іншому місці.

Мало того, компанії втрачають високоефективних працівників, які добре знають організацію. Це люди, які зробили найкращий внесок, і компанії витратили багато часу та грошей на наставництво та навчання.

Компанії не повинні просто погоджуватися з цим і продовжувати покладатися на інвестиції в постійний найм персоналу. Натомість вони повинні перерозподілити частину цього бюджету на підвищення оплати праці лояльних співробітників. Це – одна сторона медалі. Але інша полягає в тому, що рекрутингові компанії можуть використати цей момент як перевагу, що привабить потенційних кандидатів.

Дослідження Oxford Economics виявили, що середня вартість заміни одного працівника становить понад 30 000 фунтів стерлінгів, але існує ймовірність ще більших збоїв через несправедливість.

Команди з підбору персоналу не обов’язково думають про довгострокові розбіжності в оплаті праці, коли вони готові запропонувати все, що потрібно, щоб швидко замінити працівника. Їх головне турбує безпосередні виклики, такі як залучення когось нового на роль. Тож рекрутингові компанії мають чітко це усвідомлювати.

Однак працівники (особливо покоління Z) все частіше говорять про оплату праці на робочому місці.

прозорість оплати праці

Якщо несправедливість організації призводить до скарги від працівника, існує ризик великих штрафів і судових витрат, як ми нещодавно бачили в засобах масової інформації через питання, з якими зіткнулися в Раді Бірмінгема.

Якщо компанії довелося платити набагато вищу зарплату, щоб швидко заповнити вакансію, або кандидат вмів вести переговори, це не є виправданими причинами відповідно до Закону про рівність 2010 року. Не кажучи вже про негативний вплив, який це матиме на залученість і продуктивність наявних співробітників. Адже вони почуватимуться недооціненими, вважатимуть, що з ними поводяться несправедливо.

Що компанії роблять для розв’язання проблеми непрозорої та незрозумілої різниці в зарплатах

Пам’ятайте, що рівна оплата за рівну роботу не означає, що всі повинні отримувати однакову суму. Але якщо розбіжності є, компанії повинна вміти їх пояснити та обґрунтувати. Прозорість оплати полягає в тому, щоб бути відвертими та чесними з працівниками, відкриваючи їм секрети того, як і чому приймаються рішення щодо оплати праці. Це допомагає будувати позитивні стосунки з працівниками та демонструє справедливість у процесі оплати праці. Це також може стати додатковим привабливим моментом для кандидатів, яких розглядають рекрутингові компанії.

Рівень прозорості може відрізнятися в різних організаціях. Але загальна мета успішної компанії полягає в тому, щоб побудувати культуру довіри та запевнити працівників, що до них ставляться справедливо. Рекрутингові компанії можуть використовувати цю особливість компанії – клієнта як значну перевагу в роботі з кандидатами.

З довірою приходить вірність. І частіше за все, безплатний підхід до спілкування та ставлення до працівників як до дорослих допоможе компанії утримати більше членів команди, ніж залишати все як є та мати справу з плинністю кадрів пізніше.

підбір персоналу та позитивний досвідGlassdoor виявив, що 75% працівників з більшою ймовірністю подадуть заявку на посаду, якщо вона включає діапазон заробітної плати, а 88% бачать прозорість пільг як ключовий фактор прийняття пропозиції про роботу…

Читайте на нашому сайті:

ПІДБІР ПЕРСОНАЛУ: ФАКТОРИ СПРИЯННЯ ДЛЯ ЗАЛУЧЕННЯ КРАЩИХ ТАЛАНТІВ

Саме на зазначених вище моментах – якщо, звісно, вони присутні – рекрутингові компанії мають робити наголос при спілкуванні з кандидатами.

за матеріалами hrmagazine.co.uk

Метки:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню
ЗАПИТАЙТЕ
{{ welcomeText }}