Рекрутингові компанії вітають прозорість у роботодавців

Прозорість зарплат

Рекрутингові компанії усвідомлюють, що чесний та прозорий підхід до оплати – це велика перевага компанії–роботодавця. Цю перевагу треба використовувати при залученні талантів.

Як професіонали у сфері HR, ви, мабуть, знайомі з поширеною проблемою найму людей із зарплатою, вищою за внутрішній діапазон оплати праці. Це величезна причина великої частини несправедливості, яку ми бачимо в організаціях. Відсутність перегляду та підвищення зарплати, відсутність прозорості в оплаті праці є поширеними причинами цього.

Що відбувається, коли в компанії немає зрозумілої стратегії в оплаті праці

Якщо компанія не підвищує оплату праці для своїх нинішніх працівників, вони починають усвідомлювати, що можуть отримати набагато вищу зарплату та кращі можливості для просування в іншому місці.

Мало того, компанії втрачають високоефективних працівників, які добре знають організацію. Це люди, які роблять найбільший внесок в продуктивність, і на яких було витрачено багато часу та грошей на навчання.

Компанії не повинні продовжувати покладатися на інвестиції в постійний найм персоналу. Натомість вони повинні перерозподілити частину цього бюджету на підвищення оплати праці лояльних співробітників. Це – одна сторона медалі. Але інша полягає в тому, що рекрутингові компанії можуть використати цей момент як перевагу, що привабить потенційних кандидатів.

Дослідження Oxford Economics виявили, що середня вартість заміни одного працівника становить понад 30 000 фунтів стерлінгів, але існує ймовірність ще більших збоїв через несправедливість у розподілі заробітних плат.

Команди з підбору персоналу не обов’язково думають про розрив в оплаті праці між новими та поточними працівниками. Вони готові запропонувати все, що потрібно, щоб знайти та залучити нового працівника. Так само і рекрутингові компанії турбує безпосередній виклик — як залучення когось нового на роль у найкоротший термін.

Однак працівники (особливо покоління Z) все частіше обговорюють рівень оплату праці зі своїми колегами.

прозорість оплати праці

Якщо є несправедливість в оплаті праці, то це призводить до скарг від працівника, знижує лояльність персоналу та підвищую плинність. А інколи навіть може призводити до великих штрафів і судових витрат, як ми нещодавно бачили в засобах масової інформації через питання, з якими зіткнулися в Раді Бірмінгема.

Якщо компанії довелося платити набагато вищу зарплату, щоб швидко заповнити вакансію, або кандидат вмів вести переговори, це не є виправданими причинами відповідно до Закону про рівність 2010 року. Не кажучи вже про негативний вплив, який це матиме на залученість і продуктивність наявних співробітників. Адже вони почуватимуться недооціненими, вважатимуть, що з ними поводяться несправедливо.

Що компанії роблять для розв’язання проблеми непрозорої та незрозумілої різниці в зарплатах

Пам’ятайте, що рівна оплата за рівну роботу не означає, що всі повинні отримувати однакову суму.

Але якщо розбіжності є, компанії повинна вміти їх пояснити та обґрунтувати. Прозорість оплати полягає в тому, щоб бути відвертими та чесними з працівниками, відкриваючи їм “секрети” того, як і чому приймаються рішення щодо оплати праці.

Це допомагає будувати позитивні стосунки з працівниками та демонструє справедливість у процесі оплати праці. Це також може стати додатковим привабливим моментом для кандидатів, яких залучають на нову роботу рекрутингові компанії.

Рівень прозорості може відрізнятися в різних організаціях. Але загальна мета успішної компанії полягає в тому, щоб побудувати культуру довіри та запевнити працівників, що до них ставляться справедливо. Рекрутингові компанії можуть використовувати цю особливість компанії–клієнта як значну перевагу в роботі з кандидатами.

З довірою приходить лояльність. І частіше за все, ставлення до працівників як до дорослих допоможе компанії утримати більше членів команди, ніж залишати все як є та мати справу з плинністю кадрів пізніше.

підбір персоналу та позитивний досвідGlassdoor виявив, що 75% працівників з більшою ймовірністю подадуть заявку на посаду, якщо вона включає діапазон заробітної плати, а 88% бачать прозорість пільг як ключовий фактор прийняття пропозиції про роботу…

Читайте на нашому сайті:

ПІДБІР ПЕРСОНАЛУ: ФАКТОРИ СПРИЯННЯ ДЛЯ ЗАЛУЧЕННЯ КРАЩИХ ТАЛАНТІВ

Саме на зазначених вище моментах – якщо, звісно, вони присутні — рекрутингові компанії мають робити наголос при спілкуванні з клієнтами та отриманні нових запитів.

за матеріалами hrmagazine.co.uk

Метки:
підбір персоналупідбір персоналу в Україніпідбір персоналу у Великобританіїрекрутингові агенціїрекрутингові компаніїсправедливість заробітних плат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp