П’ять способів підсилити стратегію переваг компанії

Рубрика:
Підбір персоналу
||
Переваги для робітників

Ніколи не було так важко знайти нових талантів, здійснюючи підбір персоналу, як зараз. Тому збереження наявних талантів стає ще важливішим.
Тож саме час перевірити, чи переваги, які ви пропонуєте, справді є такими для вас і ваших працівників.

Зміст:

1. Що їм насправді потрібно?
2. Думати «за межами коробки»
3. Навчання та інші можливості
4. Говоріть про те, що пропонується
5. Оцінюйте, тестуйте, покращуйте

Винагорода та визнання мають бути основою будь-якої стратегії утримання.

Вводити зміни, які ваші співробітники сприйматимуть як оплату за те, щоб вони не пішли – це критичне запізнення.

Натомість вам потрібно постійно переглядати переваги, які ви надаєте, і запитувати, чи вони все ще актуальні та працюють так добре, як вони повинні для вашої організації та ваших співробітників.
Це життєво важливо, не в останню чергу через часи високої інфляції та зростання вартості життя.
Те, що було захоплюючою та інноваційною нагородою минулого року, може більше не мати переваги в часи обмежених бюджетів або більше не відображати моменти, важливі для ваших людей.
Отже, з чого почати перегляд та оновлення пакету пільг? Ось п’ять порад, які допоможуть вам зберегти те, що ви пропонуєте, актуальним і привабливим – і, у свою чергу, зробити ваших співробітників зацікавленими та щасливими, а підбір персоналу зможе запропонувати спеціалістам цікаві пропозиції.

Отже, п’ять ідей, як збільшити свої переваги

1. Що їм насправді потрібно?

Це може здатися очевидною відправною точкою, але чи питали ви своїх співробітників, чого вони хочуть?
Зрештою, є велике різноманіття поколінь, які працюють у вас. Чи можемо вважати, що ми знаємо, чого хочуть люди, або що всі вони хочуть того самого. Тож нам потрібно почати зі з’ясування того, що вони хочуть, а чого – ні.
Які частини вашого пакета пільг все ще цінуються? Використовуйте інструменти внутрішньої комунікації, такі як опитування, фокус-групи та канали внутрішньої комунікації, щоб перевірити людей.
Скористайтеся простим онлайн-опитуванням або напряму запитавши їх, що вони найбільше цінують. Ніколи не знаєш, чи зможеш отримати справді інноваційні ідеї, але спочатку потрібно запитати.

2. Думати «за межами коробки»

Будьте максимально креативними. Цілком ймовірно, що у вас буде багато співробітників з різними життєвими етапами й, отже, дуже різними поглядами на важливість винагороди.
Наприклад, пожертвування регіональним громадам, де працює компанія, можуть бути дуже мотивуючим фактором для багатьох людей.
Чи можете ви знайти способи пов’язати свої переваги з місцевим бізнесом і водночас допомогти працівникам?
Наприклад, угода про сервіс авто або сплату за обов’язкове технічне обслуговування, що принесе переваги працівникам і допоможе отримати ці послуги поруч із вашим підприємством? Ваучери по догляду за дитиною?
Зв’язки з ресторанами на головній вулиці, невеликим незалежним кінотеатром або іншими місцевими підприємствами.
Ви споживаєте щось на своїй території – підтримуєте більше локальні винагороди. Вони збагачують усіх, водночас створюючи моменти, важливі для ваших співробітників.

Підбір персоналу та утримання працівників
3. Навчання та інші можливості

Цілком можливо, що ви витрачаєте досить багато на підбір персоналу для існуючих або навіть нових проектів.
Чи можливо оцінити ці витрати, а потім перенаправити цей бюджет? Перенаправити на проекти, які заохочують наявних співробітників до вивчення нових навичок або прийняття нових ролей.
Є інструменти, які дозволяють співробітникам вивчати нові варіанти кар’єри та як вони зможуть розвинутися далі у вашому бізнесі.
Немає кращого способу винагороджувати та заохочувати співробітників, ніж показати їм, що вони мають довгострокове майбутнє з вами, і що у вас є умови, щоб це сталося.
Це не зовсім те ж саме, що вигода в натуральній формі. Але, коли мова стосується збереження та заохочення талантів, про це точно варто голосно говорити.

4. Говоріть про те, що пропонується

Коли ви востаннє рекламували весь спектр доступних переваг? Чи знають ваші співробітники, що пропонується? Чи використовується це, коли мова йде про підбір персоналу?
Ви повинні “кричати” про ваші переваги. Повинні переконатися, що співробітники знають, що приготовано для них.

Навіть якщо є деякі переваги, які безпосередньо їх не стосуються? Побачивши повний спектр, вони дізнаються про весь пакет переваг, доступний кожному.
Одного електронного листа недостатньо – вам потрібна спеціальна комунікаційна стратегія для цієї області.

Його також потрібно бачити в місцях, де працівники найімовірніше матимуть до нього доступ. Наприклад, в інтрамережі чи на платформі управління персоналом. Саме там вони будуть говорити про це та ділитися своїми думками.

Це дає вам додаткові корисні відгуки, щоб ви могли вдосконалити пакет.

5. Оцінюйте, тестуйте, покращуйте

Як ми вже говорили, сьогоднішня мотивуюча «вигода» завтра може бути недоречною.

Тож використовуйте технології, щоб переконатися, що ваші переваги відповідають реальним потребам. Змінюйте їх, якщо вони не відповідають – або будьте готові бути більш гнучкими, якщо це потрібно.

Ви не можете дозволити собі ні на хвилину подумати, що це зроблено, і почивати на лаврах! Слухайте та будьте готові діяти відповідно до отриманого відгуку.

Перш за все, де це можливо, використовуйте технологію для вимірювання та оцінки, встановлення цілей і продовжуйте покращувати пакет переваг, який ви надаєте.
Навіть якщо в найближчі місяці ми побачимо, що інфляція почне знижуватися, а такі речі, як витрати на харчування, почнуть вирівнюватися, діапазон і релевантність ваших винагород і переваг залишатимуться важливими. І це не лише в утриманні талановитих співробітників, але й у залученні нових людей – підбір персоналу не відміняється і триває безперервно.

Що працівники цінують найбільше…75% опитаних сказали, що «надзвичайно важливо або дуже важливо», щоб роботодавець підтримував їх пільгами, компенсаціями та перевагами…

ЧИТАЙТЕ у нашій публікації:

5 РЕЧЕЙ, ЯКІ ПРАЦІВНИКИ ЦІНУЮТЬ НАЙБІЛЬШЕ

Ви деякий час не переглядали свої переваги або просто хочете знайти свіжі ідеї? Ідеї, щоб підтримати чи змінити свою ціннісну пропозицію (EVP) співробітнику? Тож немає кращого часу почати, ніж просто зараз.

за матеріалами www.hrmagazine.co.uk

Метки:
переваги для персоналупідбір персоналупідбір персоналу в Україніутримання талантів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp