Підбір персоналу на посаду керівника: тимчасовий чи постійний. П’ять міркувань.

Рубрика:
Підбір персоналу
||
підбір персоналу - керівники

Коли компанії, у яких здійснюється підбір персоналу (особливо – керівного), борються з довгостроковим спадком, що залишила пандемія, вони, окрім цього, стикаються з ескалацією розриву у кваліфікації, бурхливими війнами талантів і похмурою економікою. У нас – на відміну від Великої Британії – на додачу ще й війна…
Додайте до цього “відхід лідерів” з історичною кількістю керівників, які пішли у відставку.
Отже, як підбір персоналу може орієнтуватися в ситуації та заповнювати прогалини в старших посадах?

У деяких випадках залучення тимчасового керівника може бути найкращим рішенням, доки не буде прийнято кандидата на постійну роботу.

ЗМІСТ
  1. Практичний проти ідеального
  2. Набори стратегічних навичок
  3. Свіжа пара очей
  4. Зміна курсу
  5. Йдучи до зростання
Практичний проти ідеального

Головним чином, спеціалісти та керівники, що відповідають за підбір персоналу, повинні запитати себе: чи можемо ми дозволити собі чекати? Особливо в надзвичайних ситуаціях, наприклад, коли керівник швидко звільняється через хворобу.
Зрештою, дефіцит талантів у ТОП-ланці не є тотальним, і вимагання «ідеальної відповідності» може коштувати дорого. Натомість наймання тимчасового керівника може допомогти заповнити прогалину та виграти дорогоцінний час, поки не буде знайдено відповідну заміну.
Крім того, у випадку гучних відходів це може допомогти створити впевненість, надсилаючи чіткий сигнал працівникам і ринку, що «бізнес як завжди».

Набори стратегічних навичок

Від цифровізації до ESG (Екологічне, Соціальне та Корпоративне управління) та штучного інтелекту — існує безліч нових навичок, які зараз потрібні більшості компаній, цього не вимагалося 10 чи навіть п’ять років тому.

Якщо бюджет на підбір персоналу обмежений, але керівнику не вистачає певного набору навичок для нового проєкту чи підприємства, наймання тимчасового керівника може бути ідеальним рішенням.

Чудово те, що ви не тільки миттєво отримуєте новий досвід, який можна передавати, але й отримуєте здатність за потреби збільшувати чи зменшувати масштаб, забезпечуючи гнучкість і знання, необхідні для успішного завершення проєкту, не тринькаючи гроші.

підбір персоналу керівників
Свіжа пара очей

Для компаній, які так загрузнуть у повсякденній роботі, властиво втрачати з поля зору кінцеву мету.
Одна з переваг тимчасового керівника: він може бути більш неупередженим, ніж внутрішній кандидат. Адже він не має історії чи упереджених уявлень про бізнес.
Вони можуть привнести новий неупереджений погляд на компанію та будь-які виклики. Це дозволить їм зосередитися виключно на роботі, об’єктивно оцінити ситуацію та розробити план.

Зміна курсу

У ці часи невизначеності багато компаній стикаються з серйозними організаційними змінами або різким скороченням витрат.
У цих сценаріях головне — діяти швидко. За відсутності ідеального внутрішнього кандидата тимчасовий керівник, особливо той, хто має досвід усунення несправностей і реструктуризації, принесе необхідні знання, щоб здійснити це.
Вони можуть здійснити необхідні зміни, спрямовуючи компанію на правильну траєкторію, доки, за потреби, підбір персоналу не надасть більш відповідного постійного керівника.

Підбір персоналу на основі навичок…тепер рекрутери в усьому світі в 5 разів частіше шукають за навичками, а не за дипломами…

Читайте в нашій публікації

ПІДБІР ПЕРСОНАЛУ НА ОСНОВІ НАВИЧОК ЗРОСТАЄ
Йдучи до зростання

Легко зрозуміти, чому багато стартапів і малих і середніх підприємств призначають засновника на посаду керівника.
Однак це не обов’язково найкраще рішення. Зрештою, є величезна різниця в навичках, необхідних для відкриття бізнесу чи для розвитку бізнесу. Таким чином, незалежно від того, чи хоче компанія розвиватися органічно, через диверсифікацію чи придбання, відповідний тимчасовий керівник може принести дивіденди, принісши досвід, необхідний для розробки виграшної стратегії зростання.

за матеріалами hrmagazine.co.uk

Метки:
підбір керівного персоналупідбір персоналупідбір персоналу в Україніпідбір персоналу у Великобританіїтимчасовий підбір персоналу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp