Підбір персоналу на основі навичок зростає

Рубрика:
Підбір персоналу
||
Підбір персоналу на основі навичок

Дані LinkedIn показують збільшення на 90% частки оголошень про підбір персоналу у Великій Британії, які не вимагають диплому, у 2022 році, у порівнянні з 2021 роком.

Тепер рекрутери в усьому світі в п’ять разів частіше шукають за навичками, а не за дипломами, а 75% фахівців з рекрутингу прогнозують, що підбір персоналу, що орієнтований на навички, буде пріоритетом для їхньої компанії в наступні 18 місяців.

За словами Джоша Граффа, керуючого директора EMEA та LATAM у LinkedIn, роботодавці все більше визнають цінність найму суто на основі кваліфікації.

Університетський ступінь — це не єдиний показник таланту, і бізнес все більше це визнає.

Ступені освіти завжди будуть критично важливими для певної роботи, але існує низка цікавих можливостей і альтернативних шляхів для людей, які не навчалися в університеті.

Дослідження показало, що у Великій Британії компанії можуть розширити свої команди майже в 10 разів, використовуючи підхід, орієнтований на наявність першочергових навичок.

Підбір персоналу на основі навичок

Більшість (77%) працівників Великобританії погоджуються, що, оскільки світ праці змінюється так швидко, сьогодні важливіше постійно освоювати нові навички, ніж це було 20 років тому.

Підбір персоналу, орієнтований на навички, може дати не гірші результати, аніж орієнтований на дипломи.

Петра Тагг, директор агентства з працевлаштування Manpower, сказала, що підбір персоналу на основі кваліфікації допоможе зменшити нестачу робочої сили.

Вона сказала: «Оскільки конкуренція за кваліфікованих кандидатів залишається високою, дуже важливо, щоб роботодавці визнали цю зміну та адаптувалися до неї. Наймання та навчання на основі навичок допоможе розширити резерв талантів у багатьох галузях, які потребують спеціальних навичок”.

У цьому контексті для компаній важливо приймати факт невизначеності та робити ефективні рішення з відкритим мисленням і підходом, орієнтованим на таланти. Коли справа доходить до найму персоналу, треба зосереджуватись на здатності до навчання та здібностях кандидата. Суворі вимоги до кваліфікації можуть звузити коло талантів, особливо враховуючи вартість вищої освіти.

Кар’єрна консультаціяЯкщо вас щось справді цікавить, швидше за все, у вас це вийде… У вас вистачить наполегливості та бажання продовжувати вчитися

Читайте нашу публікацію:

КАР’ЄРНА КОНСУЛЬТАЦІЯ: ПОГЛЯД З-ЗА СКЛЯНОЇ ДВЕРІ

Оскільки учнівство та навчання без відриву від роботи набирають обертів, багато кандидатів сьогодні прагнуть отримати більше досвіду та якісну професійну освіту замість вищої.

за матеріалами www.hrmagazine.co.uk

Метки:
підбір IT персоналупідбір персоналупідбір персоналу в Україніпідбір персоналу у Великобританії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp