Підбір персоналу: стратегія роботи з соцмережами

Рубрика:
Підбір персоналу
||
соціальні мережі

В наші часи підбір персоналу здійснюється через різні канали, в тому числі – через соціальні мережі. Саме цей канал є дуже важливим для економічно активних людей. Тому слід розглянути соціальні мережі в контексті підбору персоналу як канал взаємодії з потенційними кандидатами.

ЗМІСТ

1 Визначте свого ідеального кандидата
2 Визначте, які платформи використовувати
3 Створюйте привабливий контент
4 Рекламуйте свій контент
5 Слідкуйте за результатами
6 Слідкуйте за конкуренцією
7 Отримайте відгуки від кандидатів

Платформи соціальних медіа надають доступ до великої кількості даних про людей, а інформація, яку ви збираєте з цих джерел, допомагає вам приймати кращі рішення, коли ви здійснюєте підбір персоналу, оскільки дає вам уявлення про потенційних нових найманців, які можуть бути неочевидними в інших контекстах (наприклад, їхні резюме). Це також допоможе вам налагодити стосунки з кандидатами до того, як вони подадуть заявку на роботу, тож коли вони подадуть заявку, вони вже знайомі з вашою компанією.

Ваша стратегія соціального рекрутингу повинна включати наступні елементи:

1 Визначте свого ідеального кандидата

Один зі способів розпочати — створити «профіль особистості» типу людини, яку б зацікавила робота у вашій компанії. Подумайте про те, що їх стимулює і чого вони хочуть від роботодавця (і навпаки).
Коли ви визначите, як виглядає ваш ідеальний кандидат, наступним кроком стане переконатися, що все, що ви робите в соціальних мережах, відповідає цьому. Тоді підбір персоналу буде проходити успішно.

2 Визначте, які платформи використовувати

Наступним кроком є визначення того, які соціальні медіа-платформи будуть найбільш ефективними для охоплення ваших цільових кандидатів. Для цього подумайте про те, де ваші цільові кандидати найімовірніше зависають в Інтернеті. Наприклад, якщо ви шукаєте інженерів програмного забезпечення, вони можуть бути більш активними на GitHub, ніж на Facebook.
Якщо ви прагнете найняти новачків або молодих людей, Tik Tok і Instagram забезпечать кращі результати, ніж Facebook. Таким чином, ваш підбір персоналу стане більш таргетованим.

3 Створюйте привабливий контент

Коли ви визначите, які платформи використовувати, вам потрібно створити контент, який зацікавить ваших цільових кандидатів. Цей вміст може мати форму дописів у блозі, інфографіки, відео або навіть просто текстових дописів чи оновлень статусу. Головне – створити щось, що приверне увагу ваших цільових кандидатів і змусить їх дізнатися більше про вашу компанію.

соціальні мережі та підбір персоналу
4 Рекламуйте свій контент

Коли ви створите чудовий вміст, настав час просувати його на своїх каналах соціальних мереж. Поділіться своїм вмістом із відповідними хеш-тегами, опублікуйте його у відповідних групах Facebook або на форумах LinkedIn і навіть зв’яжіться з впливовими людьми у вашій галузі, які, можливо, захочуть поділитися вашим вмістом зі своїми підписниками.

5 Слідкуйте за результатами

Хоча важливо відстежувати загальну ефективність, переконайтеся, що ви також відстежуєте кількість заявок, які ви отримуєте, кількість нових наймів із кожного джерела та скільки часу потрібно, щоб заповнити посаду. Ви також можете розрахувати вартість, що має підбір персоналу для кожного джерела, щоб визначити, що є найбільш рентабельним, або просто переглянути дані про типи кандидатів, які найкраще відповідають кожному типу посад.

6 Слідкуйте за конкуренцією

Також важливо стежити за тим, що ваші конкуренти роблять у соціальних мережах. Зверніть увагу на те, яким вмістом вони діляться та як вони його рекламують.
Ви можете багато чого навчитися, спостерігаючи за тим, що роблять інші в тій самій або подібних галузях.

7 Отримайте відгуки від кандидатів

Попросіть відгуків у кандидатів, які пройшли процес співбесіди. Що їм сподобалося в компанії?
Що б вони змінили? Будь-які дружні пропозиції? Ця інформація допоможе вам удосконалити роботу з підбору персоналу, щоб залучити більш кваліфікованих кандидатів.

Використання ШІ для підбору персоналу75% робочого часу менеджерів з персоналу раніше було присвячено пошуку брехні в резюме. Штучний інтелект дозволяє вийти за рамки резюме

Читайте на нашому сайті:

ПІДБІР ПЕРСОНАЛУ: ОЦІНКА КАНДИДАТІВ ІЗ ЗАЛУЧЕННЯМ ШІ

Тож, може є сенс розглянути підбір персоналу, що ви здійснюєте, в ракурсі ефективності комунікацій з потенційними кандидатами. При цьому соціальні мережі будуть, звісно, одним з центрів уваги.

за матеріалами zappyhire.com

Метки:
канали комунікаційпідбір персоналупідбір персоналу в Українісоціальні мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp