Підбір персоналу фіксує більшу кількість кандидатів

Рубрика:
Підбір персоналу
||
Показники підбору персоналу

Зростання заробітної плати прискорюється в міру того, як підбір персоналу отримує більшу кількість кандидатів. Згідно з останніми даними Конфедерації найму та працевлаштування (REC) і фірми професійних послуг KPMG, пропозиція кандидатів продовжувала стрімко зростати в грудні 2023 року, оскільки зростання заробітної плати почалося з листопадового мінімуму.

ЗМІСТ
  1. Підбір персоналу зменшується у кількісних показниках
  2. Компанії можуть зіткнутися з підвищенням витрат і зарплат

Пропонуємо подивитися на процеси, які відбуваються на ринку праці Великої Британії. Думаю, це буде цікаво як для керівників компаній, так і для тих співробітників, що відповідають за підбір персоналу.

Підбір персоналу зменшується у кількісних показниках

Незважаючи на те, що консультанти, що аналізують підбір персоналу, повідомили про подальше зниження активності найму наприкінці 2023 року, спостерігалося також повільніше (ніж у листопаді) падіння показника як для постійних, так і для тимчасових позицій.
Джастін Ендрю, керівник відділу освіти, навичок і продуктивності KPMG, сказала: «Це приглушений кінець року для ринку праці, який, попри деяке послаблення протягом 2023 року, продовжує бути напруженим.
«Хоча дані за грудень показують, що наймання як на постійні, так і на тимчасові посади зменшувалося нижчими темпами, ніж у попередньому місяці, підприємства все ще звільняють персонал та призупиняють підбір персоналу через тьмяні економічні перспективи.
«Це призвело до подальшого зниження можливостей постійного працевлаштування, в той час, як ми продовжуємо спостерігати зростання кількості людей, які шукають нову роботу».
Дані свідчать про те, що інфляція початкової заробітної плати зросла з листопада і була відчутною. Тимчасове зростання зарплати також прискорилося, досягнувши максимуму за чотири місяці.
Ендрю сказав, що, попри те, що конкуренція за кадри з належною кваліфікацією сприяла подальшому підвищенню оплати праці, є ознаки того, що бюджети роботодавців перебувають під більшим тиском.
Вона сказала: «Для тих, кому пощастило отримати нову посаду, було ще одне різке підвищення початкових зарплат через конкуренцію за кваліфікованих працівників. Але зростання не було таким високим, як спостерігалося раніше у 2023 році, оскільки підбір персоналу стикається з постійним тиском на бюджети».

підбір персоналу у Великій Британії
Компанії можуть зіткнутися з підвищенням витрат і зарплат

Саймон Мойл, генеральний директор Vivup Benefits, сказав, що роботодавці проведуть 2024 рік під впливом підвищення витрат і зарплат.
Він сказав журналу HR : «Цього року багато компаній будуть відчувати тиск, намагаючись збалансувати підвищення заробітної плати, що призводить до зменшення маржі або збільшення витрат, які перекладаються на клієнтів, що може зменшити загальний дохід.
«Підвищення вартості життя стисне багато підприємств, тому я очікую, що багато хто з них схиляється до додаткових виплат працівникам, щоб доповнити основну зарплату, а також зосередиться на гнучкості та політиках, які впливатимуть на тих, хто найбільше потребує підтримки».
Наприкінці року кількість кандидатів продовжувала зростати, оскільки звільнення та уповільнений підбір персоналу призвели до зростання пропозиції робочої сили.
Разом з тим загальна кількість вакансій протягом грудня впала втретє за останні чотири місяці.
Проте падіння було подібним до того, що було в листопаді, тобто незначним.
Це відображало невелике скорочення попиту на постійний персонал четвертий місяць поспіль, тоді як зростання кількості тимчасових вакансій досягло мінімуму за 37 місяців.
Ніл Карберрі, виконавчий директор REC, сказав, що канцлеру скарбниці треба використовувати весняний бюджет для стимулювання ринку праці.
Він сказав: “Підбір персоналу увійшов у 2024 рік з надією, що настане підйом завдяки активності клієнтів. Стимулювання цього економічного зростання було б величезною вигодою для всіх нас, що призвело б до більш успішних компаній, вищих зарплат і можливості знижувати податки та фінансувати державні послуги. Але зростання має бути у першу чергу”.

Підбір персоналу на основі навичок…Університетський ступінь — це не єдиний показник таланту, і бізнес все більше це визнає…

Читайте на нашому сайті:

ПІДБІР ПЕРСОНАЛУ НА ОСНОВІ НАВИЧОК ЗРОСТАЄ

«Канцлер скарбниці Великої Британії уже призначив дату для затвердження бюджету. Він має використати його, щоб визначити кроки, які дозволять компаніям вільно розвивати економіку, від реформи кваліфікації до регуляторних змін, включаючи більш збалансовану дискусію про імміграцію робочої сили та її вплив на зростання».

за матеріалами www.hrmagazine.co.uk

Метки:
підбір персоналупідбір персоналу в Україніпідбір персоналу у Великобританії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp