Підбір IT персоналу і одночасно допомога біженцям з України

Рубрика:
Підбір IT персоналу
||
Підбір IT персоналу як допомога біженцям з України
Unicorn відкриває 200 вакансій Work & Study для українських біженців у Чехії та Словаччині

Ми продовжуємо публікувати новини, які розповідають про IT-рекрутинг в умовах війни, що була розв’язана РФ проти України.

Софтверна компанія Unicorn та Unicorn University відкривають 200 вакансій для українських біженців у своїй програмі Work&Study. Програма поєднує навчання в університетах з ІТ-дисциплін з роботою над інноваційними проектами та найкращими продуктами в 14 місцях у Чехії та Словаччині. Учасники отримають стипендію на навчання в Unicorn University та заробітну плату за виконану роботу. Це звичайний інструмент, який забезпечував підбір IT персоналу для компанії, але зараз його  пристосували до надзвичайних обставин, які сталися у нашій країні й вплинули на наших сусідів.

Програма Work & Study підходить як для українських випускників, які хочуть здобути вищу освіту в галузі ІТ, так і для тих, хто хоче розпочати нову перспективну кар’єру в ІТ і має потребу розширити свої знання та навички шляхом подальшого навчання, щоб стати ІТ-фахівцями, які довгостроково користуються високим попитом.

Дослідження будуть зосереджені на двох основних областях розробки програмного забезпечення та управління ІТ. У сфері розробки студенти в першу чергу навчаться проектувати, розробляти та тестувати хмарні додатки з використанням сучасних мов програмування. У ІТ-менеджменті акцент буде зроблений на набутті вміння планувати та керувати ІТ-проектами, а також відповідні знання про стратегію продукту, маркетинг або управління бюджетом.

Unicorn відкриває 200 вакансій Work & Study для українських біженців у Чехії та Словаччині
Докладно про програму

Програми Work & Study працюють у Unicorn вже п’ятий рік і дозволяють студентам навчатися в університеті, набуваючи досвіду роботи над реальними проектами. Студенти вже працюють над інноваційними проектами Unicorn для міжнародних клієнтів. Також вони мають можливість працювати над найкращими продуктами, якими користуються клієнти по всьому світу під час навчання в бакалавраті та аспірантурі. В результаті вони будують свою професійну кар’єру під час навчання і швидко стають досвідченими ІТ-фахівцями. Поєднання роботи та навчання дозволяє їм бути фінансово незалежними. Ми відкриваємо 200 вакансій для українських біженців, оскільки ця програма дозволяє їм отримати привабливу оплачувану роботу в Чехії та Словаччині та водночас дає їм перспективу на майбутнє, чи вони повернуться в Україну, чи вирішать залишитися в Чехії чи Словаччині. Про це каже Вацлав Жарський, директор з персоналу компанії Unicorn.

Навчання проводитиметься англійською мовою з використанням інтерактивних електронних книг та курсів. Електронні книги надають чітке та вичерпне пояснення тем і супроводжуються практичними вправами. Онлайн-курси практикують знання, отримані на уроках, що складаються з питань та карток. Студенти використовуватимуть свої знання на семінарах та хакатонах, працюючи над практичними проектами, такими як проектування та розробка хмарних додатків або створення бізнес-плану продукту.

Паралельно з навчанням учасники Work & Study будуть залучені до команди продуктів і проектів Unicorn. Вони працюватимуть під керівництвом досвідчених колег над інноваційними проектами та топовими продуктами. Їхня участь у командах буде залежати від їхніх навичок і в тій мірі, якою вони зможуть управляти, навчаючись і працюючи одночасно. Відповідно до навчальної програми, студенти спочатку працюватимуть як спеціалісти з технічного написання, тестувальники, а потім як аналітики, програмісти або спеціалісти з маркетингу та продуктів. Такий підхід робить підбір IT персоналу найбільш продуктивним.

ПІДБІР IT ПЕРСОНАЛУ В УКРАЇНІ ПІД ЧАС ВІЙНИЧитайте нашу публікацію про те, як зараз почуває себе IT-індустрія в Україні:

ПІДБІР IT ПЕРСОНАЛУ В УКРАЇНІ ПІД ЧАС ВІЙНИ
Пропозиція біженцям з України

Програма Work & Study стартує 1 червня 2022 року, коли розпочинається підготовчий семестр, надає українським студентам уроки чеської та англійської мови, щоб полегшити спілкування не лише під час навчання. Це допоможе їм покращити свої математичні навички, наприклад, познайомити їх із проектами, над якими вони працюватимуть. Також можна розпочати навчання в першому семестрі та почати працювати з 26 вересня 2022 року.

Українські біженці можуть долучитися до програми в 14 містах Чехії та Словаччини (Прага, Брно, Градец-Кралове, Млада-Болеслав, Ліберець, Острава, Пльзень, Пардубіце, Хрудім, Пісек, Чеська Тршебова, Прахатіце, Братислава, Прешов). Це все міста, де Unicorn має центри розвитку. Вони зможуть продовжити програму навіть після можливого повернення в Україну, оскільки Unicorn також має центри розвитку в Україні. IT-рекрутинг після перемоги України буде мати, очевидно, значні перспективи.

Окрім працевлаштування в авторитетній IT-компанії, учасники програми також отримають стипендію, яка дозволить їм безкоштовно навчатися в Unicorn University. Розмір заробітної плати буде залежати від обраного діапазону робочих годин.

Багато чого з цього підходу можуть взяти на озброєння українські компанії, щоб налагодити підбір IT персоналу в Україні зважаючи на усі теперішні обставини. Це дозволить швидко відновити кадровий потенціал ринку праці й задовільнити потреби у кваліфікованих спеціалістах.

11 квітня 2022 року

За матеріалами https://uuapp.plus4u.net

Метки:
біженцінавчанняперсоналпідбір IT персоналу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp