Британський ринок праці зростає, рекрутинг – також

Рекрутинг IT спеціалістів

Попит на робочу силу в економіці Великої Британії залишається високим, хоча рекрутинг заповнює вільні вакансії тимчасовими працівниками. Очевидно, що компанії просто не наважуються брати постійних працівників.

Поточна ситуація

Відповідно до останнього звіту про робочі місця від KPMG та Конфедерації найму та працевлаштування (REC), триваючі занепокоєння щодо економіки вплинули на ринок. Кількість постійних працівників скорочується п’ятий місяць поспіль у лютому 2023 року, а кількість тимчасових працівників збільшуються, щоб компенсувати частину нестачі.

Попри небажання роботодавців брати постійний персонал, у лютому кількість оголошень про роботу досягла максимуму за 14 місяців. Це свідчить про впевненість компаній та відповідно спеціалістів, що здійснюють рекрутинг, у своїх короткострокових перспективах.

Клер Уорнс, партнер KPMG UK з навичок і продуктивності відзначає, що поточні економічні перспективи продовжують впливати на наймання, оскільки роботодавці продовжують грати в коротку гру, зосереджуючись на тимчасових наймах.

Незважаючи на те, що темпи зростання вакансій досягли найкращих показників за останні чотири місяці, залишається нестача кандидатів.

При цьому рекрутери посилаються на нерішучість змінювати посади та давню системну нестачу навичок. Професії з догляду, медсестри та медичні працівники знову очолили рейтинг із найвищим попитом на працівників, як тимчасових, так і постійних».

Рекрутинг IT спеціалістів

Кейт Шусміт, заступник виконавчого директора REC, сказала, що має сенс те, що компанії покладаються на тимчасовий рекрутинг. Так вони пройдуть період, коли розробляють свої перспективні плани на найближче майбутнє.

Тимчасове працевлаштування гарантує, що фірми можуть продовжувати надавати товари та послуги, а люди можуть розвивати свою кар’єру, навіть коли економічна перспектива неясна.

Перспективи ринку

Попит на персонал продовжує зростати як у приватному, так і в державному секторах. Зростання вартості життя, а також труднощі із залученням і забезпеченням відповідного кваліфікованого персоналу також сприяють підвищенню початкової зарплати.

У лютому початкова зарплата була вищою для постійних працівників, ніж для тимчасових.

За словами Ліз Себаг-Монтефіоре, директора та співзасновника HR-консалтингової компанії 10Eighty, щоб перемогти конкуренцію на ринку праці, роботодавцям і спеціалістам, які здійснюють рекрутинг, слід цілісно дивитися на запити працівників.

Вона розповіла журналу HR-magazine: «Коли хтось шукає нову посаду, у нього будуть різні причини та вимоги. Але, здається, багато працівників хочуть узгодити свої особисті прагнення та кар’єрні амбіції з місією та цінностями потенційних роботодавців».

Люди хочуть позицію, яка забезпечить їм значущу роботу, яка перегукується з їхніми особистими цінностями та має значення в ширшому масштабі.

Однак хорошої оплати та умов недостатньо. Вона додала: «Вам потрібно запропонувати персоналізований розвиток кар’єри, щоб забезпечити широку базу талантів, яка додає цінність. Яка разом з тим дає можливість організації, де люди хочуть працювати, отримати цінні навички та досвід для підтримки свого майбутнього».

У звіті KPMG та REC про роботу в лютому 2023 року зібрано дані приблизно 400 британських консультантів з підбору персоналу та працевлаштування. Дані про вакансії були зібрані в лютневому звіті REC Labor Market Tracker.

рекрутинг IT спеціалістів“…Microsoft, Amazon і Salesforce оголосили про масштабні звільнення в січні. Що означатимуть ці події для решти галузі?”

Читайте на нашому сайті:

РИНОК ПРАЦІ IT СПЕЦІАЛІСТІВ: ЗМІНИ У TECH-ГІГАНТІВ

У звіті KPMG та REC про роботу в лютому 2023 року зібрано дані приблизно 400 британських консультантів з підбору персоналу та працевлаштування. Дані про вакансії були зібрані в лютневому звіті REC Labor Market Tracker.

За матеріалами hrmagazine.co.uk

Метки:
підбір персоналупідбір персоналу у Великобританіїрекрутинг

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp