Підбір персоналу в Україні. Міжнародні job boards

Рубрика:
Підбір IT персоналу
||
Підбір персоналу Україна

Дошки вакансій дозволяють вам рекламувати свої вакансії на їхній платформі. Це означає, що, як роботодавець, ви можете, здійснюючи підбір персоналу в Україні, заощадити гроші, не платячи за преміальне розміщення.

Ви хочете, щоб ваші оголошення про роботу охопили якнайширшу аудиторію. Але як тільки ви почнете шукати сайти з роботою, щоб розмістити оголошення, ви швидко зрозумієте, що залучення талантів може бути дорогим. Багато дошок вакансій пропонують лише платні (преміальні) послуги.

А якщо ви малий і середній бізнес з обмеженим бюджетом, ці платні портали можуть швидко стати занадто дорогими для керування. Ось де на допомогу приходять безкоштовні дошки вакансій. Такі сайти з оголошеннями про роботу дозволяють безкоштовно публікувати вакансії, тож ними може користуватися кожен!

Нижче ми наводимо список найкращих безкоштовних сайтів із розміщенням вакансій (усі міжнародні), щоб рентабельно здійснювати підбір персоналу в Україні в 2023 році. Усі ці дошки вакансій пропонують абсолютно безкоштовні рішення для розміщення оголошень для роботодавців, що означає, що ви можете розпочати найм талантів одразу, незважаючи на розмір вашого бюджету. Звісно, ці ресурси будуть дуже корисні й у випадку, коли ви здійснюєте підбір персоналу в Україні.

Отже, 5 найкращих безкоштовних дошок оголошень і сайтів оголошень у 2023 році.

1. LinkedIn

Як найбільша у світі професійна платформа соціальних мереж, LinkedIn пропонує можливість охопити широку аудиторію потенційних кандидатів. Маючи понад 750 мільйонів членів, ця безкоштовна дошка вакансій пропонує найбільший потенціал талантів.

LinkedIn — це дошка вакансій широкого профілю , що означає, що вона пропонує широке охоплення та можливість залучати кандидатів незалежно від посади.
Як роботодавець ви можете безкоштовно публікувати вакансії на цій дошці вакансій або ще більше просувати свої оголошення за допомогою преміальних пакетів.

підбір персоналу в Україні
2. XING

Це – ресурс, який може бути дуже корисним для працедавців. XING пропонує ідеальне рішення, якщо ви хочете орієнтуватися на кандидатів в регіоні DACH (Німеччина, Австрія та Швейцарія). З 19 мільйонами учасників це одна з найбільших професійних соціальних мереж в цьому регіоні.

XING не обмежується лише цим регіоном, оскільки він доступний 12 різними мовами та використовується професіоналами в понад 200 країнах. Оскільки це дошка вакансій широкого профілю, ви можете охопити різноманітну аудиторію як активних шукачів роботи, так і пасивних талантів у будь-якій галузі.

3. Indeed

На цьому ресурсі ви, як роботодавець, зможете розмістити свої оголошення з перспективою отримання гарного результату. На відміну від LinkedIn і XING, які технічно є сайтами соціальних мереж, Indeed — спеціальна система пошуку вакансій, яка об’єднує списки вакансій із широкого кола джерел.

Сайт Indeed доступний 28 різними мовами з оголошеннями про роботу в більш ніж 60 країнах по всьому світу.

Оголошення про вакансії доступні безкоштовно на цій дошці вакансій, хоча вони також пропонують преміум-списки (так звані Indeed Sponsored Job ads), які допоможуть вам отримати кращу видимість ваших оголошень про роботу.

4. Arbeitnow

Ця безкоштовна дошка вакансій у Берліні допомагає залучати таланти з усього світу. Arbeitnow насамперед спрямований на розміщення вакансій для німецького та європейського ринків. Однак, оскільки вони також зосереджені на віддалених вакансіях, потенційних працівників можна залучити з усього світу.
Окрім локальних і віддалених робочих місць, платформа зосереджена на гібридній роботі та ролях, які також пропонують 4-денний робочий тиждень. Тим не менш, Arbeitnow все ще вважається дошкою вакансій широкого профілю, де ви можете опублікувати будь-які вакансії.

Завдяки понад 117 000 відвідувань на місяць ця безкоштовна дошка вакансій може допомогти вам значно збільшити охоплення та видимість ваших оголошень про роботу. Тут можна скористатися як безкоштовними, так і преміальними працевлаштуваннями.

5. Google for Jobs

Google for Jobs дещо відрізняється від решти безкоштовних сайтів з роботи в цьому списку. Це не лише безкоштовна система пошуку типу дошки вакансій, але — оскільки вона є частиною Google – ваша вакансія відображатиметься безпосередньо в результатах пошукової системи для потенційних аплікантів.

Це означає, що технічно ваші оголошення про роботу можуть охопити 4 мільярди користувачів у всьому світі . Однак оптимізація вашого оголошення про роботу для кращого рейтингу в Google може бути складним і трудомістким завданням, для якого вам можуть знадобитися додаткові ресурси.

Але той факт, що Google for Jobs безкоштовний і пропонує найбільшу аудиторію в світі, робить його важливою дошкою вакансій. Напевне, це один з найкращих інструментів у випадку, коли здійснюється підбір персоналу в Україні.

Впровадження ATS спрощує підбір IT персоналуЧитайте як продовження цієї теми:

…як ви можете ефективніше витрачати свій час на підбор персоналу?

ВПРОВАДЖЕННЯ ATS СПРОЩУЄ ПІДБІР IT ПЕРСОНАЛУ

І наостанок

Згадані вище безкоштовні платформи вакансій пропонують чудову відправну точку. Ви можете бути представником малого та середнього бізнесу без бюджету на підбір персоналу. Або, можливо, ви не поспішаєте шукати кандидата і просто хочете дізнатися ситуацію.

Але якщо вам потрібно зайняти посаду якнайшвидше, ви можете скористатися перевагами преміальних (оплачуваних) списків вакансій. Оплачуючи ваші оголошення про роботу — чи то на спеціальних платних дошках вакансій , чи то платячи за просування оголошень на безкоштовних дошках вакансій — ви можете значно збільшити кількість своїх оголошень та прискорити процес.

Отже, коли ви здійснюєте підбір персоналу в Україні, є сенс розглянути не тільки традиційні ресурси (такі, як наприклад work.ua або rabota.ua), але й альтернативи.

за матеріалами https://join.com

Метки:
підбір IT персоналупідбір персоналупідбір персоналу в Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp