Підбір персоналу: менеджери думають – AI їх замінить

Рубрика:
Підбір персоналу
||
штучний інтелект

Згідно з дослідженням постачальника програмного забезпечення для управління персоналом Personio, 61% менеджерів, що залучені у підбір персоналу, хвилює майбутній перебіг подій з AI.

Підбір персоналу: Менеджери та штучний інтелект — конкуренти чи єдина команда?

У міру того як штучний інтелект все більше автоматизує кадрові ролі, 43% із 1000 опитаних британських менеджерів з персоналу сказали, що хвилюються, що втратять роботу.

Росс Сейшелл, директор з персоналу Personio, сказав, що хоча штучний інтелект покращить реалізацію HR-функцій, але він не може замінити всі людські здібності.

В процесі впровадження нових технологій та інструментів штучного інтелекту у керівників відділів, що здійснюють підбір персоналу, природно, виникають запитання щодо їхнього впливу та їхнього значення для роботи. Хоча AI забезпечує велику ефективність, він також має обмеження. Сам по собі AI не може дати повної картини ситуації; він не відчуває емпатії, і, зрештою, бізнес не може сліпо транслювати те, що він створює.

Зофія Байорек, старший науковий співробітник Інституту досліджень зайнятості (IES), сказала, що розвиток штучного інтелекту означатиме, що унікальні людські навички будуть цінуватися більше. Єдина річ, яку ви не можете замінити, це «людина» в людських ресурсах. Для багатьох робота та робоче місце залежать від характеру соціальних взаємодій, які ми відчуваємо на роботі.

Якщо працівники стикаються зі стресовою ситуацією, якщо їм потрібно пояснити політику або вони хочуть обговорити кадрові питання (такі як оплата праці, дисциплінарні санкції чи рішення щодо найму), це потрібно робити з чуйним співчуттям, з розумінням ситуації окремої людини, а не на основі алгоритмів штучного інтелекту.

штучний інтелект
Та чи так страшний той AI, як його малюють?

Дослідження також виявило, що майже три чверті (74%) бізнес-лідерів вважають, що їхній бізнес має стати ефективнішим і продуктивнішим, а 66% вважають, що штучний інтелект і автоматизація мають великий потенціал для досягнення цієї мети у відділі кадрів.

Ден Фіппс, директор з HR-рішень постачальника HR-технологій AdviserPlus, сказав, що керівники HR можуть використовувати AI як можливість підвищити продуктивність і менше зосереджуватися на адміністративних завданнях. Фахівці з кадрів можуть адаптуватися, підвищувати кваліфікацію та використовувати штучний інтелект як інструмент для покращення своєї роботи та надання додаткових послуг.

Штучний інтелект може генерувати цінну інформацію з даних, виявляти тенденції, покращувати процес прийняття рішень на основі даних і аналізувати випадки стосунків із працівниками на предмет закономірностей і тенденцій.

Він також може автоматизувати повторювані завдання, які не вимагають спеціальних навичок спеціалістів з управління персоналом або тих, хто здійснює підбір персоналу, допомагаючи спростити способи роботи та дозволити людям витрачати свій час саме на ті завдання, які вимагають співчуття та людського спілкування.

У наступні п’ять років 60% бізнес-лідерів мають намір включити більше AI та автоматизації у свій HR-відділ.

Сейшелл сказав, що відділ кадрів повинен використовувати інновації штучного інтелекту, щоб стимулювати власний кар’єрний розвиток.

HR – включаючи підбір персоналу — має надзвичайну можливість прийняти та використовувати AI як інструмент, не недооцінюючи його потенціал і не переускладнюючи його застосування.

штучний інтелект та HRштучний інтелект може допомогти роботодавцям відсіяти великі пули претендентів, вибрати найкращих кандидатів і навіть передбачити, хто з найбільшою ймовірністю досягне успіху на певній посаді…

читайте в нашій публікації

ЯК AI ЗМІНЮЄ ІНДУСТРІЮ ПІДБОРУ ПЕРСОНАЛУ

Станом на сьогодні, використовуючи передові технологічні інструменти, HR-підрозділ опиняється в неймовірно вигідній позиції, щоб активізуватися та взяти на себе лідерську роль як вирішальний каталізатор успіху бізнесу.

за матеріалами hrmagazine.co.uk

Метки:
підбір IT персоналупідбір персоналупідбір персоналу в Україніпідбір персоналу у Великобританіїштучний інтелект

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp