ОПИТУВАННЯ: ЩО ВИСНАЖЛИВІШЕ – ПОБАЧЕННЯ ЧИ СПІВБЕСІДА?

Рубрика:
Підбір персоналу
||
ОПИТУВАННЯ: ЩО ВИСНАЖЛИВІШЕ – ПОБАЧЕННЯ ЧИ СПІВБЕСІДА?

Співбесіда по своїй виснажливості подібна до звичайного побачення. Так це чи ні?
У зв’язку з тим, що День закоханих був на слуху протягом цього місяця, ми запитали професіоналів Glassdoor (тих, хто проводить підбір персоналу), що більше виснажує: співбесіда чи побачення? Схожість очевидна — дехто каже, що побачення — це як співбесіда, але (спойлер) дані опитування показують, що усе складніше.

ОСНОВНІ ВИСНОВКИ

Загалом 49% професіоналів Glassdoor кажуть, що побачення виснажливіші, ніж співбесіда, що супроводжує підбір персоналу. Водночас 51% сказали, що виснажливіші співбесіди. Тобто майже повний паритет.
Щодо статі, то тут є відмінності:

56% жінок-професіоналів назвали побачення більш виснажливими, тоді як лише у 43% чоловіків така думка.

Ось — цифри в розрізі галузей:
Респонденти в юридичній галузі найчастіше кажуть, що побачення виснажливіші, ніж співбесіда при прийомі на роботу (54%), за ними йдуть фінанси (51%) і бухгалтерія (51%).
Навпаки, респонденти в технологічній індустрії швидше за все сказали, що співбесіда (підбір персоналу) є більш виснажливою, ніж побачення (56%), слідом йдуть консультації (53%) і маркетинг (53%).

Що це означає: ці дані надходять у той час, коли тисячі людей шукають собі пару професійно та романтично. Але зі збільшенням гібридної та віртуальної роботи минули часи «знайомитися з милими» під час поїздки в офіс або під час щасливої години з колегами. Зустріч із компаньйоном сьогодні потребує трохи більше зусиль, і професіонали звертаються до Glassdoor Bowls™ (спільноти Glassdoor), щоб поділитися як своїми проблемами на побаченнях, так і історіями з роботи.

Ще одна річ: у Glassdoor зросла кількість розмов користувачів щодо порад щодо стосунків і побачень:

  • На Glassdoor існує більше десятка спільнот, де люди обговорюють знайомства, статус стосунків тощо.
  • Станом на січень 2024 року до спільноти «Відносини» приєдналися понад 4,1 тисячі користувачів.
  • Минулого року 71% публікацій у спільноті «Відносини» були людьми, які ставили запитання. Ці дописи отримали в середньому 10 відповідей.
ПРИКЛАДИ ЗВЕРНЕНЬ

Ось декілька прикладів — з чим звертаються учасники спільноти Glassdoor Bowls:

  • Зараз ми з партнером працюємо в різних галузях і в різних штатах. Ми були LDR (long-distance relationship, відносини на відстані) протягом тривалого часу. Мені цікаво, чи варто мені звільнитися з роботи, щоб переїхати до нього, шукаючи роботу в його місці (він заробляє більше, ніж я). У цій економіці це здається божевіллям. З деяких причин у мене є крайній термін, і я повинна залишити свою поточну роботу до кінця кварталу, інакше я буду прив’язана до своєї поточної роботи без можливості переведення ще пару років. Що б ти зробив? Дякую.
  • Ходила на побачення з хлопцем, і він виглядав досить пристойно, і розмова була цікава, але я нічого не відчула. Хімія вимагає часу? Або якщо це не станеться відразу, цього не станеться ніколи?
ЩО РОБИТИ?

Робота та життя продовжуватимуть змішуватися, особливо навколо стосунків і побачень. Працівники звертаються до анонімних платформ, таких як Glassdoor, для спілкування в режимі реального часу та швидкого відгуку про особисті чи складні ситуації.
Приєднуйтеся до розмови. Щоб допомогти користувачам легко поєднувати роботу, підбір персоналу та пораду щодо стосунків, Glassdoor створив віртуальну кімнату «Любов і життя», де можна поговорити про все, що стосується побачень і стосунків. Незалежно від того, чи готуєтеся ви до співбесіди, чи вечірнього побачення, поспілкуйтеся з членами спільноти Glassdoor, щоб отримати пораду та справити найкраще перше враження.

Підбір персоналу - підсумки 2023 рокуЧитайте на нашому сайті:

“… п’ять беззаперечно головних тенденцій в HR-сфері”

ПІДБІР ПЕРСОНАЛУ – ЯКІ ТРЕНДИ ПРИНІС 2023 РІК
МЕТОДОЛОГІЯ

Це опитування проводилося з 5 лютого 2024 року по 9 лютого 2024 року, і в ньому взяли участь 2614 американських спеціалістів. Респонденти могли відповісти «Так» або «Ні» на запитання: «Чи вважаєте Ви, що побачення є більш виснажливим, ніж співбесіда, що супроводжує підбір персоналу?» Щодо розділення підгруп, включаючи вік, гендерну ідентичність і галузь, усі категорії отримали щонайменше 100 відповідей від професіоналів США на платформі.

За матеріалами www.glassdoor.com

Метки:
підбір IT персоналупідбір персоналу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp