Кар’єрна консультація: позиція – Технічний Рекрутер

кар'єрна консультація

У цьому покроковому посібнику ми окреслимо п’ять дієвих способів просування вашої кар’єри технічного рекрутера: від впровадження автоматизації до відстеження ринкових тенденцій тощо, своєрідна кар’єрна консультація від одного з провідних гравців HR ринку.
Ці стратегії можуть зміцнити ваш процес найму та вивести вас на шлях до успіху.

Інвестуйте в управління відносинами

Як відомо, рекрутинг крутиться навколо людей.
Досягти успіху на роботі означає мати видатні навички міжособистісного спілкування.

Ключовим фактором є відданість відкритому спілкуванню.

Пам’ятайте: міцні стосунки мають значні переваги. «Побудова довіри з менеджерами з найму є критично важливим компонентом продуктивного пошуку». Ці слова Ніка Гонзалеса, технічного рекрутера Hired, можна взяти в рамку та повісити на стіну. Перебування в синхронізації з бажаннями та потребами компанії є перевіреним шляхом до досягнення успіху. Це збільшує ваші шанси знайти потрібних людей для відкритих посад.

Звичайно, не менш важливим є управління відносинами з кандидатами.
Налагоджуючи стосунки з кандидатами, рекрутери можуть отримати різні важливі відомості. Це, наприклад, цільова винагорода, активність конкурентів та чесні відгуки щодо компанії. «Часто прозорість із першого дзвінка цінується та відповідає взаємністю», — пояснив Гонсалес. «Підтримка інформативного та прозорого досвіду кандидата має велике значення для забезпечення талантів — стимулювання активності в короткостроковій перспективі та позитивної впізнаваності бренду в довгостроковій перспективі».

Як рекрутер, ви також є представником бренду, як правило, першим контактом кандидатів із компанією. Позитивні взаємодії покращують репутацію вашого бренду, а негативні – навпаки.

Ваш бренд/репутація — це те, що люди говорять про вас, коли вас немає в кімнаті.

Ці слова засновника Amazon Джеффа Безоса дуже влучно описують ситуацію. Перше враження не складається двічі — врахуйте це.

Станьте експертом із предмета

Технологічний ландшафт постійно змінюється, як і популярні мови програмування.

Не забуваємо, що в нас сьогодні кар’єрна консультація, тож вона не обійдеться без налаштувань ефективного спілкування. Під час розмови з кандидатами важливо знати свій CoffeeScript на основі Java (тобто зручну та просту мову). Бути в курсі тенденцій програмування. Це може допомогти вам отримати переваги, від підвищення довіри до кращого рівня відповідей. Насправді дані зі Звіту Hired про здоров’я бренду за 2020 рік показують що професіонали в галузі технологій, швидше за все, залучатимуться до рекрутингових повідомлень, які висвітлюють конкретні технології та проекти.

«Знання різних мов, фреймворків та інструментів також допомагає зміцнити довіру з менеджерами з найму», — сказав Нік Гонзалес із Hired. «Це дозволяє вам консультувати їх щодо того, що доступно на ринку та чим можна замінити конкретний досвід, значно полегшуючи пошук». Що це, якщо не імпровізована кар’єрна консультація для кандидатів?

Не знаєте, з чого почати? Подивіться на ці відомості про програмування з останьього звіту Hired про стан розробників програмного забезпечення.

У опитуванні брали участь понад 1300 розробників респонденти назвали Python, JavaScript і Java трьома найкращими мовами програмування. Коли це актуально, рекрутери повинні вказувати ці мови в описі посади та в охопленні кандидатів. Підкреслення сфер збігу між уподобаннями програміста та технологічним набором вашої компанії може створити конкурентну перевагу та сприяти успішному найму.

кар'єрна консультація

«Прозорість у наборі технологій величезна, — сказав Гонсалес. «Інженери хочуть працювати з сучасними технологіями, які вони вважають цікавими або складними, і більшість готові навчитися новим навичкам для використання у виробничому середовищі». Чітка комунікація щодо мов програмування також допомагає рекрутерам відфільтровувати людей, які не відповідають посаді, і скорочувати час, витрачений на спілкування з невідповідними кандидатами.

Оптимізуйте робочий процес вашої команди

У 2017 році McKinsey передбачив, що автоматизація допоможе підприємствам досягти «результатів, які виходять за межі людських можливостей». Сьогодні ми знаємо, що ці слова правдиві.

Погляньте на світ навколо вас: інновації незаперечні. Технології докорінно змінили незліченну кількість галузей, від охорони здоров’я до гостинності та від банківської справи до знайомств. Наймання не є винятком.

Впроваджуючи автоматизацію, ви отримуєте:

  • Найкращий талант, адаптований до потреб компанії. Усі найняті кандидати проходять попередню перевірку щодо досвіду, навичок і вимог до зарплати. Завдяки машинному навчанню алгоритми застосунків адаптуються до ваших потреб у наймі, підбираючи потрібних людей для кожної відкритої посади.
  • Легкий доступ до зацікавлених кандидатів. До побачення, привиди. Наприклад, платформа Hired може похвалитися 90% відповідей кандидатів (порівняно з 15% середнім показником по галузі) і 60% прийнятним рівнем співбесіди (порівняно з 8% середнім показником по галузі).
  • Налагоджені процеси. Середній час найму на платформі Hired становить 25 днів (порівняно з 58 днями в середньому по галузі). Для додаткової ефективності Hired навіть інтегрується з такими системами відстеження заявників, як Lever і Greenhouse.
  • Значна економія часу. Немає більше просіювання в морях некваліфікованих резюме. На інших платформах для отримання джерела однієї ролі потрібно 52 години. З Hired це займає лише 7 годин. Розширення для веб-переглядача Hired Match автоматично аналізує нові резюме та відображає картку показників у вашій системі відстеження кандидатів.

Менше ручної роботи означає більше часу у вашому житті: дорогоцінні години, які можна присвятити персоналізації, бренду роботодавця, відстеженню ринкових тенденцій тощо.
Допомагаючи швидше заповнювати посади, автоматизація також зменшує витрати на підбір персоналу, максимізуючи переваги як для вас, так і для всього бізнесу.

Розширте свій пошук

Занадто часто рекрутери шукають однаковість: фільтрують певні коледжі чи компанії під час процесу пошуку. Але зараз кваліфіковані кандидати всюди, і їх дуже хочеться знайти.

Один із способів розширити свій резерв талантів? Налагодження стратегічного партнерства з інноваційними організаціями.
Шукаючи в нових місцях, ви можете знайти найкращих кандидатів, які пішли менш відвідуваним шляхом, і при цьому отримувати значну віддачу від інвестицій. (В одному дослідженні Boston Consulting Group різноманітні практики найму підвищили дохід компанії на 19%).

Декілька організацій, які варто розглянути:

Educative
Educative пропонує практичні курси, які допомагають розробникам швидко отримати затребувані технічні навички. Курси дозволяють зберігати нотатки та продовжувати у своєму власному темпі. Вони також розподілені за складністю, тож знайдеться щось для людей із будь-яким рівнем досвіду.

General Assembly
General Assembly є піонером у сфері освіти та трансформації кар’єри. Провідне джерело для навчання та зміни кар’єри, вони спеціалізуються на найбільш затребуваних сьогодні навичках. Завдяки тижням або місяцям інтенсивної освіти студенти опановують мистецтво адаптації до змін і сприйняття інформації в прискореному темпі, що є основним активом індустрії технологій. Теж свого роду кар’єрна консультація…

Lambda School
Як онлайн-школа програмування, Lambda School пропонує живі дистанційні програми, зосереджені на важливих галузевих навичках. Окрім вивчення основ інформатики, їхні курси дають студентам можливість застосовувати теоретичні знання, створювати реальні продукти та отримати понад 900 годин досвіду програмування. Доступність закладена в їхню бізнес-модель, коли студенти платять за навчання лише після того, як знайдуть роботу.

Knowledge House
Knowledge House — це відзначена нагородами школа цифрових технологій, яка обслуговує понад 1750 студентів з 2014 року. Завдяки річним курсам з науки про дані та веб-розробки організація прагне розширити можливості майбутніх технічних професіоналів.

Thinkful
Thinkful налаштовує студентів на успіх завдяки онлайн-навчанню, індивідуальному наставництву, стипендії, тренінгу щодо кар’єри, доступу до однієї з найзавидніших мереж роботодавців у галузі та гарантії відшкодування за навчання.

Trilogy Education
Як акселератор робочої сили, Trilogy співпрацює з найкращими університетами світу, щоб створювати та керувати програмами навчання на основі навичок. Завдяки навчанню, орієнтованому на ринок, вони озброюють сьогоднішніх працівників навичками завтрашнього дня та допомагають компаніям подолати критичні прогалини.

Ще один спосіб знайти кваліфікованих кандидатів – це включитися в технічну спільноту. Приєднавшись до груп Slack і спеціалізованих сайтів розробників, ви можете зустріти талановитих кандидатів, яких інакше могли б не помітити.

Відстежуйте ринкові тенденції

Ваша кар’єрна консультація сьогодні добігає кінця. Отже, не зайвим буде нагадати про цінність відстеження ринкових тенденцій. Завдяки цьому ви зможете визначати, на які міста орієнтуватися, яку зарплату запропонувати та навіть на яких перевагах співробітників наголошувати під час бесід із кандидатами.

Наприклад, дані звіту Hired про стан інженерів програмного забезпечення за 2021 рік показують, що станом на жовтень 2020 року 51% кандидатів у нові технології були готові до віддаленої роботи. З опитаних нами понад 1300 інженерів програмного забезпечення 54% назвали себе більш продуктивними поза офісом. Для 47% програмістів найкраще у віддаленій роботі — це не витрачати час на дорогу, а для 35% — це мати більш гнучкий графік.

Пам’ятаючи про ці відомості, ви можете налаштувати охоплення відповідно до політики дистанційної роботи та сучасних пільг, як-от стипендії за роботу вдома чи безкоштовну доставку їжі (оскільки заповнені офісні кухні не заманять віддалених кандидатів).

Кар’єрна консультація…Хоча перемикання з однієї діяльності на іншу може лякати, але це цілком нормально. Ось посібник про те, як змінити професію та знайти нову роботу, яка вас надихає…

Читайте нашу публікацію:

КАР’ЄРНА КОНСУЛЬТАЦІЯ: ПОГЛЯД З-ЗА СКЛЯНОЇ ДВЕРІ

У звіті ‘Hired’ про здоров’я бренду за 2020 рік, у якому взяли участь понад 4100 технічних спеціалістів, респонденти віднесли персоналізовані повідомлення до п’ятірки основних причин для взаємодії з рекрутерами. Зрештою, увага до деталей може значно збільшити відсоток відповідей, доводячи, що невелике дослідження має велике значення.

за матеріалами https://hired.com

Метки:
Кар’єрна консультаціяпідбір IT персоналупідбір персоналупрацевлаштування

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp