Бізнес-технології мають бути ефективнішими

Рекрутинг IT спеціалістів

Пандемія закріпила програмне забезпечення для спільної роботи (тобто програми, що допомагають планувати та узгоджувати спільну роботу) як центр, де виконується робота, але щоденні операції бізнесу здебільшого відбуваються в інших спеціалізованих програмах. Що таке спеціалізовані програми? Це програмне забезпечення для фінансового планування, керування ланцюгом постачання та керування відносинами з клієнтами і т.д. Такий поділ може призвести до великої кількості «невидимої» роботи для співробітників, щоб передавати дані зі спеціалізованих програм, інформацію та ідеї в ті місця, де колеги приймають рішення та просувають проекти. Ясно, що рекрутинг IT спеціалістів має узгоджуватися з цим.
В останньому опитуванні Microsoft про бізнес-тенденції зібрано дані 2700 співробітників і 1800 осіб, які приймають бізнес-рішення, у Сполучених Штатах, Великій Британії та Японії за різними посадовими функціями, щоб з’ясувати, як технології допомагають – чи не допомагають – їм виконувати роботу. Було з’ясовано, що співробітники шукають інструменти, які забезпечують бездоганну співпрацю, автоматизують повторювану роботу та надають статистичні дані, які можна налаштувати для конкретних бізнес-завдань. Ось як лідери можуть інвестувати в ці сфери, щоб підвищити ефективність повсякденних операцій і звільнити свої команди для виконання більш важливої роботи.

Зробіть співпрацю центром для всіх видів роботи

Сьогодні працівникам потрібні цифрові інструменти, які адаптуються до їхніх унікальних способів роботи.

Майже всі опитані працівники (91%) працюють віддалено хоча б один-два дні на тиждень. Щоб найкраще підтримувати цей новий світ роботи, 85% співробітників назвали інструменти для співпраці однією з найважливіших сфер уваги.

Співробітники очікують, що зможуть швидко надсилати запитання через чат, ділитися посиланнями на документи для редагування в реальному часі та легко планувати віртуальні дзвінки. Але більшість опитаних співробітників не отримують цього, оскільки вони не інтегровані з даними та інформацією, необхідними для виконання своєї роботи:

  • 59% кажуть, що їхні інструменти для співпраці не узгоджуються з тим, як їм подобається працювати в їхніх командах.
  • 64% кажуть, що інструменти не інтегруються з процесами їхньої організації (наприклад, програмне забезпечення для маркетингу, фінансів і продажів).
  • 72% хотіли б, щоб їхні інструменти для співпраці були сумісні один з одним, оскільки важко працювати разом між командами.

Як наслідок, люди витрачають час на копіювання даних в електронні листи чи чати, щоб залучити кількох колег до співпраці над питанням.
Лише за допомогою «спільних» програм — як-от додавання можливості чату до системи керування взаємовідносинами з клієнтами (CRM) або можливості залучення даних CRM до чату — керівники можуть підвищити задоволеність співробітників, скоротивши час для аналізу інформації та цінності в організації та покращивши спілкування.

Рекрутинг IT спеціалістів
Налаштуйте свої бізнес-операції за допомогою програмного забезпечення на “низькокодових” платформах.

Не кожну проблему можна вирішити за допомогою універсального корпоративного програмного забезпечення, придбаного та розгорнутого в бізнес-відділах. Це одна з причин, чому ІТ-відділи так часто перевантажені нестандартними проєктами розробки програмного забезпечення. Це вже знайома ніша для фахівців, що ведуть рекрутинг IT спеціалістів і зараз вона привертає ще більше уваги.
Доступ до інструментів з низьким рівнем коду (такі собі “конструктори”, робота з якими не потребує кваліфікації програміста) продемонстрував відмінну віддачу від інвестицій. Понад 80% респондентів сказали, що інструменти з низьким кодом дозволили їм бути самодостатніми у виконанні завдань, для виконання яких раніше потрібна була команда розробників.

Це безпрограшний варіант для усіх. І для співробітників, які тепер можуть взяти ефективність роботи у свої власні руки. Також — для ІТ-команд, які звільняються, щоб зосередитися на високопріоритетних проєктах. Звісно, і для керівників, які прагнуть скоротити витрати на технології та розробку.

Скористайтеся штучним інтелектом і автоматизацією

Застосування бізнес-рішень, наповнених штучним інтелектом, є важливим кроком у зміні нашої робочої культури від часу, проведеного «на роботі», до зосередження на якості та ефективності. Повторювані завдання, такі як введення даних, ведення нотаток, звітність і обробка документів, є важливими для бізнес-операцій, але не повноцінною частиною дня співробітників.
Цінність штучного інтелекту та автоматизації тільки починає звертати увагу. Майже дев’ять із 10 респондентів опитування, які використовують штучний інтелект та автоматизацію на роботі, відчувають себе більш заповненими та вільними, щоб витрачати більше часу на важливу роботу. Про це також треба пам’ятати у контексті рекрутинг IT спеціалістів — технології AI та автоматизація це перспективні ніші на ринку праці.

Що компанії можуть зробити у 2023 році, щоб персоналізувати продуктивність у відділах

Стало ясно: працівники хочуть більш персоналізованих рішень для продуктивності та допомоги від технологій. Ці рішення впроваджуються для автоматизації ручних процесів і звітів, які здаються напруженою роботою. Працівники очікують, що їхні бізнес-програми будуть інтелектуальними та працюватимуть спільно. Керівники бізнесу можуть почати з наступних кроків:

  • Залучайте співробітників, щоб вони могли працювати ефективніше, від автоматизації простих процесів до тісної інтеграції функцій співпраці в організаційне програмне забезпечення.
  • Оцініть цифрові можливості поточної продуктивності, CRM, планування ресурсів підприємства (ERP) та інше бізнес-програмне забезпечення. Це робиться, щоб інтегрувати аналізи та автоматизацію на основі AI в бізнес-процеси.
  • Вжити заходів для консолідації раніше закритих даних локально та/або в хмарі. Задля цього надайте командам можливість централізовано отримувати доступ до інформації та обмінюватися нею. Їм бажано отримувати аналітичну інформацію та стимулювати бізнес-діяльність.
  • Скористайтеся спеціальними знаннями від не-розробників і професійних розробників. Дозволяйте їм співпрацювати над рішеннями в режимі реального часу для безперервних інновацій та ефективності. Збільште швидкість організаційних розробників, дозволяючи не-розробникам вирішувати власні технічні завдання. Задля цього — забезпечте автономію та, зрештою, швидші інновації. Проведіть відповідний рекрутинг IT спеціалістів.
  • Створіть форум для співробітників, щоб розробляти та ділитися спеціальними програмами, які вирішують потреби бізнесу, з ІТ-рішеннями та керівництвом.

Чи повинні всі рекрутингові агенції перейти в хмару

“Багато підприємств впевнені, що гібридне хмарне програмне забезпечення — це майбутнє для індустрії…”

Читайте на нашому сайті:

ЧИ ПОВИННІ ВСІ РЕКРУТИНГОВІ АГЕНЦІЇ ПЕРЕЙТИ В ХМАРУ

У сучасному економічному кліматі бізнес-лідери хочуть допомогти своїм співробітникам відчути мотивацію та важливу роль у досягненні головних цілей компанії, а також максимізувати теперішні інвестиції в технології.

За матеріалами hbr.org

Метки:
IT-рекрутингпідбір IT персоналупідбір персоналупідбір персоналу в Українірекрутинг IT спеціалістів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp