ТРЕНІНГИ

ТРЕНІНГИ — ЦЕ СПОСІБ ПІДВИЩИТИ ПРОДУКТИВНІСТЬ КОМПАНІЇ ШЛЯХОМ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПРАЦІВНИКІВ

Наші клієнти – це компанії, які живуть у постійній конкурентній боротьбі. І для того, щоб завжди мати свою частку ринку, їм потрібен ефективний відділ продажів. Тому один із наших пріоритетів — це постійне вдосконалення спеціалістів із продажу.

Продають не організації, продають люди

Саме цей принцип реалізують наші тренінги (рос.: тренинги) КЛІЄНТ-ОРІЄНТОВАНІ ПРОДАЖІ.

Але іноді буває так, що навіть дуже навчені менеджери та дуже натреновані продажники не створюють планових результатів. Вони добре знають як робити свою роботу, але їхня професійна мотивація надзвичайно низька.

Професійна мотивація — це готовність працювати з повною віддачею для досягнення цілей компанії

Мотивація Вашого співробітника – це завжди найголовніша професійна якість. Навіть якщо йому не вистачає знань чи умінь, за достатньої мотивованості він швидко і легко опанує всі необхідні інструменти для ефективної роботи. Але якщо йому не вистачає мотивації, то всі його знання та вміння – це “мертвий” вантаж.

Тренінги з КОРПОРАТИВНОЇ МОТИВАЦІЇ І ЛОЯЛЬНОСТІ ПЕРСОНАЛУ фокусують співробітників на досягнення корпоративних цілей та продуктивну роботу з використанням командного ресурсу. Ця програма є нашою авторською розробкою.

У наших програмах по КОМАНДОУТВОРЕННЮ ми тренуємо персонал ефективніше взаємодіяти один з одним у процесі вирішення робочих завдань. Весь тренінг складається із відпрацювання нових форм поведінки для ефективної командної взаємодії. Цей досвід учасники успішно переносять на повсякденну практику роботи з колегами.

Дзвоніть нам і дізнайтеся як ці тренінги (рос.: тренинги) можуть підвищити продуктивність вашого персоналу:

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp