Побудова організаційної культури: ключ мотивації талантів.

Рубрика:
СТАТТІ
||

благополуччя та залученість.

За словами Керолайн Феннінг, керівника відділу кадрів компанії Avanade, благополуччя, регулярне спілкування та гнучкість на роботі є ключовими елементами, які роботодавці мають впроваджувати у культуру своїх організацій у нестабільні часи. Справжня довіра і відносини, що є основою культури, що породжують, дозволяють співробітникам відчувати себе залученими в свою роботу і результати.

Організаційна культура відіграє ключову роль у мотивації та залученні співробітників, а також у досягненні кращих результатів у бізнесі. Дослідження показують, що породжувальна культура, заснована на довірі та відкритому спілкуванні, є ефективним інструментом, що підтримує інновації та організаційну ефективність. Тому варто інвестувати у побудову культури, яка підтримуватиме розвиток як співробітників, так і самої компанії.

ключові елементи генеративної культури

Генеративна культура — термін, введений проф. Рон Веструм у 2004 році. Ця концепція ґрунтується на сприянні співпраці між командами та членами організації, а також максимально ефективному спілкуванню. Його відрізняє почуття довіри співробітників до того що організація відкрито поділиться з ними важливою інформацією. Такий підхід заохочує співпрацю, творчість та безперервну освіту, оскільки формує почуття загальної відповідальності за розвиток компанії. На відміну від традиційної моделі, концепція заохочує співробітників усіх рівнів пропонувати ідеї, ділитися знаннями та брати активну участь у прийнятті рішень. Це означає перехід від прямого, формалізованого стилю до моделі співробітництва, яка посилює почуття відповідальності та прихильність співробітників, зміцнюючи довіру в той час, коли лідери бояться втратити точку дотику.

HR-пріоритети з погляду організаційної культури.

Дослідження Talent Trends 2024 показує, що зміцнення культури залишається одним із головних пріоритетів HR-керівників. Кожен четвертий з них хоче збільшити інвестиції в донесення основних цінностей організації та EVP компанії, що впливає на утримання співробітників, а також на ефективність залучення нових талантів. 22% респондентів мають намір працювати над культурою, де благополуччя співробітників є пріоритетом. Керівники HR сьогодні чудово розуміють, що ключем до розкриття людського потенціалу та досягнення найкращих результатів є культура, орієнтована на результат.

проблеми та стратегії.

Зіткнувшись із проблемами, пов’язаними з тим, що співробітники втрачають зв’язок із робочим місцем, зміни в організаційній культурі можуть допомогти протистояти тенденції зниження залученості. Компаніям слід переосмислити свій підхід, особливо у контексті організаційної реструктуризації та зміни потреб у компетенціях. Підтримка співробітників у нестабільні часи, заснована на довірі та гнучкості, може допомогти їм зберігати мотивацію та залученість.


Як повідомляє: RANDSTAD (Польща)

Метки:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения