Переваги різноманітних, справедливих та інклюзивних команд.

Рубрика:
СТАТТІ
||

Якщо різноманіття, рівність та інклюзивність не є пріоритетами у ваших пріоритетах при підборі персоналу та робочої сили, настав час це змінити.

Все більше і більше претендентів на роботу сприймають різноманіття як привабливий (або навіть необхідний) фактор при пошуку роботодавця. Численні дослідження показали, що різноманітні організації працюють краще у фінансовому плані.

Якщо ваша компанія знаходиться на ранній стадії роботи над своєю відданістю принципам різноманіття, справедливості та інклюзивності (DEI або різноманітність, справедливість, інклюзивність та приналежність, DEI&B) і ви шукаєте аргументи, натхнення та мотивацію, щоб почати активно працювати над цим, ця стаття надасть вам необхідні ресурси. Давайте докладніше розглянемо деякі доведені переваги різноманітності, рівності та інклюзивності на робочому місці.

різноманітність на робочому місці призводить до кращих фінансових результатів

Переваги різноманіття, справедливості та інклюзивності виходять за рамки чистого прибутку, але факт полягає в тому, що більш різноманітна робоча сила призводить до кращих результатів у бізнесі. Це не так і дивно, якщо врахувати, що групи людей з різним досвідом, знаннями та знаннями можуть краще знаходити інноваційні рішення проблем, ніж однорідніша група.

Багато установ та консалтингових організацій вже багато років вивчають бізнес-обґрунтування різноманітності, і результати говорять самі за себе. Дослідження, проведене SQW у 2021 році від імені Ради з фінансової звітності Великобританії, виявило позитивний зв’язок між відсотком жінок у радах директорів корпорацій та фінансовими показниками компанії.

Консалтингова фірма McKinsey вже багато років проводить дослідження в цій галузі, і їх останній звіт за 2023 рік, в якому були проаналізовані тисячі компаній по всьому світу, показує, що компанії з верхнього квартилю з етнічної різноманітності перевищували своїх конкурентів на 39% частіше, ніж у компаніях із нижнього квартилю.

Різноманітність та інклюзивність співробітників залучають найкращих кандидатів

Наймання найкращих кандидатів на даний час є великою проблемою практично у всіх галузях. Компанії стикаються з більш жорсткою конкуренцією, ніж будь-коли, за залучення та найм співробітників з необхідними їм навичками та досвідом.

Якщо ваша компанія також бореться із цією проблемою, ви взагалі не можете дозволити собі ігнорувати проблеми різноманітності та інклюзивності. Наприклад, якщо офісне середовище не повністю доступне для людей з обмеженими можливостями, у вас виникнуть труднощі з набором людей з обмеженими можливостями, і ви потенційно втратите важливу частину кадрового резерву.

Більше того, численні дослідження показують, що це одна з найважливіших якостей, які працівники шукають у роботодавці. Наш власний звіт Workmonitor за 2024 рік, в якому було опитано 27 000 співробітників на 34 ринках, показало, що 39% людей не приймуть пропозицію про роботу від компанії, яка не робить активних кроків до більшої різноманітності та рівності. 38% відхилили б пропозицію, якби компанія не поділяла їх екологічні та соціальні цінності – і цей показник сягає 47% серед респондентів покоління Z.

Не варто недооцінювати вплив почуття власності на робочому місці. Коли потенційні кандидати бачать, що люди зі схожим досвідом досягають успіху у вашій компанії, є велика ймовірність, що вони приймуть вашу пропозицію про роботу, а не пропозицію конкурента.

успіх за рахунок різноманітності, справедливості та інклюзивності дає вам конкурентну перевагу

Компанії, які інвестують у різноманітність, рівність та інклюзивність, отримують низку переваг – як фінансових, так і культурних. Таким чином, у міру того, як все більше компаній починають активно працювати над збільшенням свого розмаїття, ті організації, які продовжують це ігнорувати, ризикують залишитися позаду.

Для багатьох компаній час має вирішальне значення: все більше опитувань і досліджень показують, що різноманітність, рівність та інклюзивність стають все більш важливими на порядку денному для компаній будь-якого розміру. За даними McKinsey, до 2026 року компанії по всьому світу витратять 15,4 мільярда доларів на зусилля щодо забезпечення різноманіття, справедливості та інклюзивності, що більш ніж удвічі перевищить 7,5 мільярда доларів, витрачених у 2020 році.

Незабаром боротьба з конкуренцією у сфері різноманітності, справедливості та інклюзивності може стати такою ж важливою, як і боротьба з конкуренцією у питаннях ціноутворення, інновацій чи обслуговування клієнтів. Щоб досягти успіху, всі підприємства повинні залишатися конкурентоспроможними, а коли справа доходить до різноманітності, рівності та інклюзивності, дії необхідно робити вже зараз.

різноманітність та інклюзивність можуть допомогти розвитку талановитих співробітників усередині компанії.

Оскільки компанії стикаються з проблемами найму співробітників, утримання нинішніх співробітників також стає важчим.

Сьогоднішні працівники, особливо представники молодших вікових груп, мають репутацію «нелояльних» по відношенню до своїх роботодавців: якщо вони незадоволені або отримують найкращу пропозицію, вони з більшою ймовірністю поміняють роботу. Наприклад, опитування співробітників, проведене PwC у 2023 році, показало, що 35% респондентів покоління Z планують змінити роботу протягом наступного року порівняно з 26% у спільній опитаній групі.

Ваша компанія може отримати вигоду з цієї тенденції, оскільки вона полегшує залучення талановитих співробітників. На жаль, це також знижує рівень утримання співробітників, збільшує витрати через трудомісткі процеси адаптації та перешкоджає розвитку нинішніх співробітників. Як виховати майбутніх лідерів, якщо вони планують залишити компанію за кілька років?

Ключом може стати зосередження зусиль на підвищенні інклюзивності та різноманітності робочих місць та загальної організаційної культури компанії. Співробітники хочуть почуватися представленими, шановними та включеними до своєї компанії, і, як сказав виконавчий директор Randstad Сандер Ван’т Ноорденде в інтерв’ю підкасту Гарвардської школи бізнесу: «Моя порада бізнес-лідерам та керівникам відділу кадрів: стежте за тим, як вони виглядають . для талановитих співробітників, тому що якщо вам потрібні найкращі люди, ви повинні дати їм те, що вони хочуть. Не все, не завжди, не завжди. Але якщо ваша пропозиція про таланти неправильна, ваша організація матиме проблеми».

Утримання співробітників полегшить розвиток та розширення навичок співробітників за рахунок роботи над різноманітністю та інклюзивністю.

Різноманітне та інклюзивне лідерство означає сильніше лідерство

Заохочення різноманітності та інклюзивності в управлінській команді також є важливим для утримання та розвитку співробітників: члени команди, швидше за все, з більшою ймовірністю залишаться в організації, якщо побачать, що люди з подібним досвідом приймають важливі рішення на найвищих рівнях компанії. Крім того, лідери відіграють найбільшу роль у визначенні та впровадженні культури компанії, тому якщо вони приймуть інклюзивний підхід, він з більшою ймовірністю пошириться на решту організації.

Однак деякі дослідження також показали, що управлінські команди, які є різноманітними – наприклад, з точки зору національності, віку, гендерного балансу, кар’єрного зростання чи галузевого досвіду – приймають більш ефективні стратегічні рішення та інвестиції.

В одному дослідженні, опублікованому в Harvard Business Review, аналізувалася ефективність венчурних компаній, різноманітність їхніх керівних команд та ефективність десятків тисяч інвестицій за кілька років. Дослідники виявили, що різноманітність серед цих компаній «значно покращує фінансові показники» та збільшує ймовірність вигідних інвестицій.

Ви ставите питанням, як підвищити різноманітність у вашій компанії?

Переваги різноманітності, рівності та інклюзивності для великих організацій є очевидними. Однак може бути складно уявити, як це виглядає на практиці. Що потрібно вашій організації, щоб вважатися «різноманітною»? Як виглядає рівність на робочому місці у реальному житті? Як виглядає інклюзивна культура, порівняно з неінклюзивною культурою?


Як повідомляє: RANDSTAD (Польща)

Метки:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения