Бажаєте наймати різнопланових співробітників? Рандстад може допомогти вам.

Рубрика:
СТАТТІ
||

Якщо ви хочете створити сильний бренд роботодавця та зібрати робочу силу, яка зробить вашу компанію більш прибутковою та успішною, вам необхідно зосередитись на різноманітності та інклюзивності.

Дослідження показали, що працевлаштування у вашій компанії широкого кола людей різних статей, віку, національностей та професій може зробити її інноваційнішою, привабливішою для талановитих здобувачів та покращити фінансові результати.

Якщо ви хочете продовжити свій шлях до різноманітності, але не знаєте, які наступні кроки зробити, ми надамо вам поглиблену інформацію та знання, необхідні для оптимізації процесу найму та встановлення зв’язку з кількома кандидатами.

чому необхідна різноманітність серед персоналу

Чому різноманітність така важлива? Цільові дослідження та звіти виявляють низку причин, що охоплюють все: від фундаментальних проблем компанії, таких як прибутковість, до здатності залучати та утримувати таланти наступного покоління.

досягнення результатів через інновації

Інновації можуть відіграти ключову роль у досягненні бізнес-результатів. Якщо ви зможете придумувати нестандартні ідеї та дивитися з нової точки зору, ви зможете краще впоратися із загальними проблемами та знаходити можливості, які в іншому випадку ви могли б упустити. Дослідження свідчать, що розмаїття – особливо лише на рівні управління – сприяє інноваціям.

У дослідженні, проведеному Бостонською консалтинговою групою (BCG) серед більш ніж 1700 компаній у восьми країнах, компанії з рівнем розмаїття керівництва вище середнього повідомили про доходи від інновацій, які були на 19 процентних пунктів вищими, ніж компанії з менш різноманітними управлінськими командами. Дохід від інновацій вимірювався на основі доходів, отриманих від нових продуктів та послуг, які були представлені за три роки, що передували дослідженню.

У BCG зазначили, що люди різного походження можуть поглянути на ту саму проблему і знайти зовсім різні рішення. Різноманітна робоча сила робить компанію адаптованішою і більш схильною до розробки ефективних рішень.

У серії досліджень, останнє з яких було опубліковано у травні 2020 року, McKinsey надала аналогічну інформацію про те, як команди досягають найкращих бізнес-результатів. Було виявлено, що компанії з найрізноманітнішим за ґендерною ознакою керівництвом мали на 25% більше шансів отримати дохід вищий за середній, ніж ті, які відставали. Компанії з найвищого квартилю за етнічним та культурним різноманіттям показали на 36% більше прибутку, ніж компанії із найнижчого квартилю.

залучення та утримання талановитих співробітників

Успіх чи невдача компанії залежить від багатьох факторів, і одним із найважливіших є співробітники. Якщо у вас є талановиті співробітники, які допомагають вашій компанії досягти успіху, ви можете бути впевнені, що знаходитесь у найкращому положенні для подолання перешкод та виявлення можливостей для майбутнього зростання. Однак залучення талановитих співробітників ставатиме все важчим, якщо ви не прагнете забезпечити різноманітність.

За даними дослідження Deloitte, четверо із п’яти співробітників (80%) кажуть, що інклюзивність є для них ключовим фактором при виборі роботодавця, а 72% розглядають можливість зміни компанії на більш інклюзивну.

Це є особливо важливим питанням для молодого покоління, яке в майбутньому визначатиме тенденції на ринку праці. Більше чотирьох із п’яти кандидатів покоління Z (83%), опитаних Monster, заявили, що відданість компаній різноманіттю є важливим фактором, який слід враховувати в оцінці потенційних роботодавців.

Студент, студенти, молодь, молодь, школа, коледж, навчання, навчання

Студент, студенти, молодь, молодь, школа, коледж, навчання, навчання
залишатися в курсі подій та підтримувати конкурентну перевагу

Сьогодні роботодавці мають визнати, що різноманітність серед персоналу більше не є «бажаним» аспектом чи невиразною метою, яку необхідно досягти в невизначеному майбутньому, а є чимось, що тепер має бути головним пріоритетом.

Участь у цьому питанні та досягнення прогресу у цій галузі мають вирішальне значення, якщо ви хочете побудувати привабливий бренд роботодавця та продемонструвати, що ви берете до уваги потреби та інтереси сьогоднішніх співробітників. Це особливо важливо, якщо ви не хочете відчувати на собі наслідки зростаючої нестачі кваліфікованих співробітників.

Не роблячи жодних дій, ви також ризикуєте відстати від конкурентів у гонці за найталановитіших співробітників. Опитування BCG показало, що 75% респондентів вважають, що різноманітність у їхніх компаніях набирає обертів, причому швидший прогрес спостерігається на ринках, що розвиваються, таких як Китай, Бразилія та Індія. Крім того, згідно з дослідженням глобального розмаїття та інклюзивності, проведеного PwC, 76% людей кажуть, що це є визнаною цінністю або пріоритетною областю для їхнього роботодавця.

Деякі з найуспішніших компаній світу показали, чого можна досягти, займаючись цим питанням. Наприклад, Accenture вже 14 років поспіль входить до списку 50 найкращих компаній за різноманітністю за версією DiversityInc, а 2020 року опинилася на п’ятому місці. Компанія, що надає професійні послуги, вважає, що її відданість співробітникам та «прискорення досягнення рівності для всіх» дозволяють їй «залучати, навчати, надихати та винагороджувати найталановитіших людей».

Мережа готелів Marriott International, яка очолила останній список DiversityInc, заявляє, що визнання відмінностей є «важливим» для її успіху. В даний час компанія бере участь у таких ініціативах, як міжкультурні семінари, ініціатива розвитку жіночого лідерства та навчання жінок-керівників у радах директорів компаній.

різноманітність у підборі персоналу: чим ми можемо допомогти

Якщо у вас є цілі щодо забезпечення різноманітності, над якими ви хочете почати працювати, але не знаєте, які подальші кроки зробити, ми можемо допомогти оптимізувати ваш процес найму.

дані про те, чого хочуть співробітники

Щоб зробити компанію привабливою для якомога більшої кількості кандидатів, необхідно знати, що хвилює претендентів на потенційного роботодавця.

Більше 20 років ми проводимо дослідження з тих аспектів, які справді важливі для співробітників. Ця інформація може допомогти створити актуальний та привабливий бренд роботодавця, який відіграє ключову роль у залученні та утриманні різноманітних талантів.

Наприклад, відповідно до нашого останнього звіту Randstad Employer Brand Research, атмосфера на робочому місці більш важлива для кандидатів покоління Z, ніж для мілініалів та покоління X, які з більшою ймовірністю будуть віддавати пріоритет балансу між роботою та особистим життям та довгостроковою стабільністю на роботі. Інформація такого типу допоможе краще орієнтувати підхід до набору співробітників певної вікової групи.

Результати також підкреслюють ключові відмінності в тому, чого хочуть співробітники, залежно від їхньої статі. Наприклад, трохи більше половини (51%) жінок сприймають можливість придбання акцій компанії як привабливу вигоду, порівняно з шістьма з десяти чоловіків (61%).

новий погляд на процес підбору персоналу

Якщо ви хочете найняти різнопланових фахівців, варто переконатися, що до вашої команди з підбору персоналу входять різні люди з різними підходами та досвідом.

Це допоможе створити більш інклюзивний процес найму, що базується на знаннях та досвіді експертів, які можуть підходити до роботи по-різному. Більше того, включення наших консультантів до вашої команди з роботи з персоналом дозволить вам поглянути на використовувані методи підбору персоналу свіжим та об’єктивним поглядом, що допоможе вам внести правильні зміни, щоб залучити більше кандидатів.

Одра Дженкінс, директор з різноманітності та інклюзивності в Randstad US, рекомендує: «Переконайтеся, що у вас є різноманітна команда, яка шукає різні точки зору. Це також допоможе різним талантам знайти зв’язок із вашим бізнесом».

цільовий набір

Наш директор з питань різноманіття та інклюзивності також рекомендує використовувати підхід «шукати та збирати», коли ви хочете виявити широке коло талановитих співробітників та зв’язатися з ними, а не просто «опублікувати вакансію та молитися», щоби різні кандидати відгукнулися.

Ми можемо надати дані та технології управління персоналом, які допоможуть вам визначити найкращі місця для пошуку людей, які покращать ефективність вашого бізнесу. Залучення з нашої мережі перевірених та перевірених талановитих кандидатів також гарантує, що кожна людина, яку ви наймаєте, має навички та досвід, необхідні для виконання роботи на високому рівні.

Наша відданість заохоченню різноманіття сьогоднішньої робочої сили підкреслюється різними місцевими ініціативами та партнерськими відносинами, які ми встановили з неурядовими організаціями, регіональною владою та асоціаціями, які допомагають нам знаходити талановитих людей. Приклади включають програму «Без кордонів», розроблену Randstad Italy, спрямовану на працевлаштування мігрантів та біженців, та програму Get Skilled Access в Австралії, основна мета якої — усунути перешкоди для працевлаштування людей з обмеженими можливостями.

Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше про те, як наш досвід і знання в цій галузі можуть допомогти вам поставити різноманітність в основу вашої стратегії підбору персоналу.

Ви також можете завантажити наш посібник з процесу підбору персоналу, в якому детально описано наш людський підхід до найму.

про автора

Рандстад Польща

Рандстад Польща

Команда Рандстад Польська

лідер галузі з підбору персоналу


Як повідомляє: RANDSTAD (Польща)

Метки:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения