ОЦІНКА ДЕМОТИВАЦІЇ ПЕРСОНАЛУ

Дізнайтесь на кого ви можете покладатись в роботі

  • Ви дізнаєтеся, хто з Ваших співробітників ДЕМОТИВОВАНИЙ і працює напівсили.
  • З’ясуєте фактори демотивації та обговорити кар’єрні перспективи цього фахівця.
  • Зможете попередити негативний вплив демотивованого працівника на інших працівників.

Оцінка персоналу (рос.: оценка персонала) дозволить визначити це на ранніх етапах і ви зможете вжити заходів, щоб зберегти більше прибутку компанії.

Будь-який керівник вважає, що кожен співробітник повинен мати мотивацію для досягнення високих робочих результатів і приносити її з собою щоранку. Причому мотивація має бути високою і завжди. Але у реальному житті так не буває. Торгового представника можна навчити користуватися технікою продажів і він буде застосовувати ці знання у всіх майбутніх продажах. Але з мотивацією все не так просто:

Замотивувати працівника раз і назавжди неможливо.

Мотивація — дуже непостійна, мінлива якість будь-якого співробітника, навіть високопрофесійного. А демотивовані співробітники, навіть із величезним досвідом роботи, можуть занапастити будь-який бізнес-проект. Тому оцінка персоналу з демотивації має проводитись систематично.

ДЕМОТИВОВАНИЙ співробітник стає пасивним, втрачає бажання рости та розвиватися у своїй професійній діяльності та дуже негативно сприймає будь-які ініціативи, нововведення чи нові завдання.

І найнеприємніше — такий співробітник дуже знижує продуктивність усіх навколо.

Демотивація складається із трьох факторів:
  • ВИГОРЯННЯ – «Мені все одно»
  • ЕКСТЕРНАЛІЗАЦІЯ – «Від мене тут мало що залежить»
  • ОПИР ЗМІНАМ – «Не хочу і не готовий нічого міняти у своїй роботі»

Оцінка персоналу (рос.: оценка персонала) проводиться за цими факторами та на їх підставі обчислюється узагальнений показник – ЗАГАЛЬНА ДЕМОТИВАЦІЯ.

У розв’язанні цієї проблеми головне це рання діагностика. Чим раніше буде зроблено оцінку персоналу, тим більших втрат Ви зможете уникнути. Ви отримаєте звіт із чіткою вказівкою, хто тягне Вашу команду назад. Це знання допоможе вжити заходів до того, як Ви побачите провальний звіт про результати роботи.

Зателефонуйте та ми Вам розповімо як провести оцінку ДЕМОТИВАЦІЇ Ваших співробітників:

Читайте про інші методи оцінки працівників:
Назад
Telegram
Viber
WhatsApp