Оцінка Професійної Відповідності

ТЕСТОВИЙ КОНСТРУКТОР: ОЦІНКА ПЕРСОНАЛУ ТА ВИМІР ПСИХОЛОГІЧНИХ КОМПЕТЕНЦІЙ

Ви можете швидко підвищити ефективність співробітників та продуктивність компанії. Для цього необхідно точно знати ділові якості та компетенції членів вашої команди. Їх з’ясувати вам допоможе психологічна оцінка персоналу (рос.: оценка персонала).

Професійний досвід дозволяє працівникові сформувати необхідні знання, вміння та навички. Але буває, що наявність досвіду не призводить до якісної роботи працівника. Впевнений, ви з таким стикалися. Сьогодні багато керівників приймають кадрові рішення, керуючись не лише досвідом та кваліфікацією співробітників чи кандидатів, але також і інформацією про їхні психологічні особливості (психологічні компетенції).

Щоб зробити точний прогноз — чи буде кандидат хорошим продуктивним працівником, дуже важливо відповісти на питання:

Наскільки він підходить для цієї роботи за своїми психологічними якостями?

Ви можете отримати відповідь на це питання, використовуючи нашу психометричну технологію

«ТЕСТОВИЙ КОНСТРУКТОР»

За допомогою цієї технології ми точно та швидко з’ясуємо психологічну професійну придатність кандидата чи співробітника.

Оцінка персоналу за допомогою Тестового Конструктора
  1. Разом з Вами ми сформуємо портрет ІДЕАЛЬНОГО РОБІТНИКА. Цей Ідеальний Профіль складається з переліку особистісних якостей-компетенцій, які потрібні співробітнику для ефективної роботи.
  2. Під створений вами Ідеальний профіль ми сформуємо компактний тест — ОЦІНКА ОСОБИСТИХ КОМПЕТЕНЦІЙ. Він дозволить швидко і точно визначити рівень виразності всіх психологічних компетенцій, важливих для успішності кандидата чи співробітника.
  3. Даний тест кандидати чи співробітники зможуть проходити онлайн – це швидко та зручно.
  4. Створений опитувальник буде забезпечений контрольною «шкалою брехні». Ця шкала дозволить виявляти кандидатів, які спробували виставити себе в більш «вигідному» світлі.
  5. Ви отримаєте ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗВІТ, по кожному.

Оцінка персоналу (рос.: оценка персонала) – це складний багатоетапний процес. Але в РЕЗУЛЬТАТІ Ви отримаєте простий та наочний ЗВІТ.

Ось один із прикладів презентації результатів у ЗВІТІ — так виглядає діаграма «Зіставлення профілів»:

ТЕСТОВЫЙ КОНСТРУКТОР - диаграмма

Як виглядає ЗВІТ повністю можна переглянути за посиланням нижче:

Зв’яжіться з нами, щоб отримати консультацію – як ви можете застосувати ТЕСТОВИЙ КОНСТРУКТОР для оцінки Ваших співробітників чи кандидатів на посаду.

Оцінка персоналу проводиться на багатьох рівнях із використанням різних методик. Читайте про це на цій сторінці.:

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp