Селін Олег Олексійович

Партнер, Керівник напряму рекрутингу, Консультант з питань управління персоналом – відповідає за реалізацію всіх проектів з підбору персоналу.

Народився 11 липня 1976.

Проживає у Дніпрі.

Має Вищу психологічну освіту – у 1999 році закінчив Дніпропетровський Національний Університет (ДНУ).

Також пройшов низку тренінгів щодо підвищення особистої ефективності та тренінги з розвитку професійних компетенцій. Такі як:

  • Курс тренінгів особистісного зростання «100%», 2000 р.
  • Тренінг «Пошук та підбір персоналу». 2006 рік. Центр «ICIC»
  • Тренінг «Гроші та час». 2008 рік.

Працює у сфері управління персоналом з 2000 року. Має практичний досвід керівництва кадровим напрямком у комерційній торговій компанії.

З 2001 року керує власною компанією із підбору персоналу. За період роботи було виконано понад 800 замовлень щодо підбору персоналу для більш ніж 170 компаній з усієї України. Має досвід підбору персоналу від рівня простого виконавця та кваліфікованого робітника до рівня керівника напряму, виробництва та директора компанії. А також досвід вирішення кадрових завдань для компаній із різних сфер бізнесу: оптова торгівля, роздрібна торгівля, виробництво ТНП, промислове виробництво, сфера послуг, банківський сектор та інші.

Професійно володіє та ефективно використовує всі канали пошуку та залучення кандидатів. Результативно застосовує у роботі власну технологію відсіву кандидатів, відточену за багаторічний досвід роботи.

З 2015 року є Партнером у компанії UCG та координує реалізацію всіх наших проектів з підбору персоналу.

Меню
ЗАПИТАЙТЕ
{{ welcomeText }}