Проскура Юрій Віталійович

Консультант Юрій Проскура

Провідний Консультант зі спеціалізацією на розробці та впровадженні систем психологічного відбору персоналу. Також займається проведенням соціально-психологічних досліджень робочих груп та колективів у комерційних компаніях, а також індивідуальним психологічним тестуванням та профорієнтаційним консультуванням.

Має вищу психологічну освіту. Закінчив факультет психології та соціології, спеціальністю “Психологія” у Дніпропетровському Національному Університеті. Отримав можливість рекомендуватися до аспірантури й став здобувачем кафедри загальної та соціальної психології для отримання ступеня кандидата психологічних наук.

Провідний дослідницький стаж включає близько 6000 аудиторних годин для більш ніж 8000 студентів у період викладання в провідних ВНЗ Дніпропетровська.

Має 11 наукових публікацій, із них 4 відносяться до галузевих психологічних збірників. Взяв участь у п’яти Всеукраїнських та Міжнародних науково-практичних конференціях.

Працював як незалежний консультант та експерт у більш ніж 200 дослідницьких проектах, виконуючи ключові завдання, такі як планування досліджень, організація та проведення, а також математичний аналіз отриманих результатів.

Займався розробкою та впровадженням систем психологічного відбору персоналу, реалізовуючи 4 таких проекти в комерційних організаціях Дніпропетровського регіону.

Активно займається індивідуальними дослідженнями та консультуванням у сфері професійної орієнтації, провівши понад 150 проектів з цих питань.

Рестандартизував та реадаптував 18 відомих психодіагностичних методик і є розробником 4-х авторських психологічних методик. Також взяв участь як співавтор у розробці ще 6 методик.

Керував науково-дослідним відділом у стартапі — Інтернет-проекті PsyEngine.

Брав участь як психолог у проекті формування нової поліції у місті Дніпро, проводячи співбесіди та відбір претендентів.

З 2016 року є Почесним дійсним членом Всеукраїнської психодіагностичної асоціації (ВПА) і з 2010 року керує Дніпропетровським відділенням ВПА. Також є членом Тестового комітету — Експертної комісії з оцінки якості психологічних тестів.

 

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp