Проскура Юрій Віталійович

Консультант Юрій ПроскураПровідний консультант компанії UCG. Спеціалізується на розробці та впровадженні систем психологічного відбору персоналу, проведенні соціально-психологічних досліджень робочих груп та колективів у комерційних компаніях. Також займається індивідуальним психологічним тестуванням і профорієнтаційним консультуванням..

Народився 31 березня 1977 р.

У 2002 році закінчив Дніпропетровський Національний Університет, факультет психології та соціології, спеціальність «Психологія». Був рекомендований до вступу до аспірантури.

З 2003 р. є здобувачем кафедри загальної та соціальної психології на здобуття ступеня кандидата психологічних наук.

З 2003 по 2011 роки займався викладацькою діяльністю у провідних ВНЗ Дніпропетровська: Дніпропетровський Національний Університет та Дніпропетровський Університет Економіки та Права.

Загальний науково-педагогічний стаж – це близько 6000 аудиторних годин для більш ніж 8000 студентів.

Имеет 11 научных публикаций, из них – 4 в отраслевых психологических сборниках. Принял участие в 5-ти Всеукраинских и Международных научно-практических конференциях.

З 2003 року по теперішній час як незалежний консультант та експерт взяв участь у більш ніж 200 дослідницьких проектах. У цих проектах виконував ключові завдання: планування досліджень, організація та проведення, а також математичний аналіз отриманих результатів.

З 2005 до 2009 року займався розробкою та впровадженням Систем психологічного відбору персоналу. Було реалізовано 4 таких проекти комерційних організаціях Дніпропетровського регіону.

C 2008 займається індивідуальним дослідженнями та консультуванням у сфері професійної орієнтації. За цей період було проведено понад 100 проектів з цих питань.

З 2004 по 2013 р. рестандартизував та реадаптував 18 відомих психодіагностичних методик. Є розробником 4-х авторських психологічних методик. Взяв участь як співавтор у розробці ще 6 методик.

Протягом 2015 року керував науково-дослідним відділом у старт-апі — Інтернет-проект PsyEngine.

У 2015 році взяв участь як психолог у проекті формування нової поліції у місті Дніпро. Проводив співбесіди та відбір претендентів.

З 2016 року Почесний дійсний член Всеукраїнської психодіагностичної асоціації (ВПА). З 2010 року керівник Дніпропетровського відділення ВПА. Член Тестового комітету — Експертна комісія з оцінки якості психологічних тестів.

Меню
ЗАПИТАЙТЕ
{{ welcomeText }}