Кошкалда Ігор Михайлович

Провідний Консультант та Керівник Проектів, спеціалізується на дослідницьких та аналітичних проектах, а також консультує з питань менеджменту та маркетингу.

Має великий досвід у галузі маркетингу, починаючи з 1994 року, коли розпочав свою кар’єру як дослідник в іноземній дослідницькій компанії. Протягом своєї кар’єри Ігор організував та успішно здійснив понад 110 середніх та великих дослідницьких проектів у сфері маркетингу та управління персоналом. Він також керував проектами із систематизації та побудови бізнес-процесів у торгових та виробничих компаніях.

Здобув вищу технічну освіту в Дніпропетровському національному технічному університеті залізничного транспорту ім. акад. В.А.Лазаряна (ДІІТ). Крім того, він отримав додаткову освіту у сфері маркетингу та управління, зокрема:

  • Методики розробки стратегії та її реалізація через управління бізнес-проектами. Система збалансованих показників (Balanced Scorecard – BSC), Семінар. Компанія BETEC
  • Підвищення ефективності роботи організації. Розробка ключових показників ефективності (KPI/BSC), Семінар. Компанія BETEC
  • Стратегічний маркетинг, Семінар. УАМ, м. Київ

У своїй професійній діяльності він співпрацював з численними українськими та іноземними компаніями, що стали його клієнтами в рамках дослідницьких проектів, що допомогло йому набути багатий досвід та зрозуміння різних ринків та галузей.

З 2003 року Ігор працює в різних консалтингових компаніях, де обіймав посади керівника дослідницьких та маркетингових департаментів. Його знання та вміння у галузі маркетингу знайшли визнання, і він є автором спеціалізованих статей на маркетингові теми.

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp