Хуповой Володимир Валентинович

Хуповой 200х259

Провідний Консультант та Бізнес-Тренер, який спеціалізується на проведенні мотиваційних тренінгів, освітніх програм і консалтингу у сфері управління персоналом.

Він є керуючим партнером в компанії “Тренінговий центр “Сто відсотків” та є співавтором тренінгу “Сто відсотків”. Спеціалізується на проведенні корпоративних тренінгів для персоналу компаній, що переживають великі злиття та поглинання.

Впродовж своєї кар’єри провів понад 250 тренінгів та семінарів тривалістю від 12 до 60 годин.

Має дві вищі освіти:

1. Психологію зі спеціалізацією в соціально-психологічних тренінгах, отриману в Дніпропетровському національному університеті.
2. Філософію, отриману в Університеті Російської академії освіти, місто Москва (2002).

Він також успішно пройшов майстер-клас Йонаса Ріддерстрале з теми “Мистецтво бути іншим. Стратегії та інновації” у 2005 році.

Викладав психотерапію та медичну психологію на кафедрі медичної психології та психотерапії у Дніпропетровському національному університеті.

Він також відомий як автор та співавтор спеціалізованих статей з консалтингової тематики.

У 2007 році Василь став лауреатом всеукраїнського рейтингу професійних досягнень, проведеного Асамблеєю ділових кіл України, та був нагороджений орденом “Лідер України”.

Сертифікований спеціаліст з менеджменту якості (ISO 9001:2000) та внутрішній аудитор.

Активно займався спеціалізованими семінарами з управління персоналом та мотивації для організацій, що об’єднують компанії з іноземними інвестиціями в Україні – EBA.

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp