ПІДБІР ПЕРСОНАЛУ

Підбір персоналу 2


Сьогодні ефективність будь-якого бізнесу як ніколи залежить від кваліфікованості фахівців та правильної їхньої розміщення в компанії. Навіть якщо є достатні інвестиції, масована реклама, потужне виробництво — все це може виявитися марним через нерішучого менеджера чи дратівливого оператора сервісної служби. І якщо раніше втрату клієнта можна було виправдати приходом двох нових. То зараз все інакше — кожен клієнт важливий для рентабельності бізнесу та будь-яка компанія не має права на помилку. Тому “людський фактор” у будь-якій бізнес-машині має бути передбачуваним та керованим. Брати на роботу потрібно лише цінних працівників. Саме це ми для Вас і зробимо – знайдемо та надамо ЦІННОГО співробітника для Вашого бізнесу.


Якщо у Вас є вакансія, то перейдіть на сторінку за посиланням нижче та скачайте наш бланк Заявки:

БЛАНК ЗАЯВКИ

заповніть його та надішліть нам. Ми його вивчимо та передзвонимо Вам.


Ми успішно займаємося пошуком співробітників з 2000 року у Дніпрі та по всій Україні.

Рекомендація від ООО "Стройкомплект"
ООО “Стройкомплект”

КЛЮЧОВІ ЕТАПИ НАДАННЯ ПОСЛУГИ:

1. Формування “портрета кандидата”.

На цьому етапі ми визначаємо сукупність критеріїв, яким має відповідати кандидат. Це “портрет” максимально точно відображатиме Ваші очікування та потреби бізнесу. Хоч це і звучить досить просто, але це найважливіший етап надання послуги. Ми обговорюємо з Вами вакансію та заповнюємо Заявку, на підставі якої Консультант складає профіль посади, формує карту пошуку, визначає типаж кандидата. Від того, наскільки точно і правильно все буде зроблено, залежить швидкість закриття вакансії.

2. Организація “потоку кандидатів”.

Консультант займається пошуком та підбором кандидатів – ми аналізуємо нашу базу резюме та опрацьовує всі відкриті джерела. Організуємо рекламні заходи щодо залучення фахівців на сайтах з працевлаштування, друкованих ЗМІ та соціальних мережах (Facebook, LinkedIn, Instagram). А також знаходимо спеціалістів через рекомендації експертів та колег.

3. Відсів кандидатів

На цьому етапі консультант проводить інтерв’ю з кандидатами, які пройшли первинний добір. При цьому ми використовуємо спеціальну методику проведення інтерв’ю, яка дозволяє оцінити як професійні, так і особисті якості, необхідні для успішного виконання професійних обов’язків. Також на цьому етапі ми проводимо презентацію вакансії для кандидата, щоби він мав максимально повне уявлення про те, що від нього вимагається і який фахівець потрібен.

4. Надання відібраного кандидата та організація зустрічі з ним.

На цьому етапі ми надаємо Вам спеціаліста, який пройшов усі етапи відсіву та переконав нашого консультанта, що він відповідає Вашим очікуванням. Особливу увагу ми звертаємо на мотивованість кандидатів, а також їхню відповідальність та організованість. Спочатку Ви отримуєте резюме кандидата з позначками та доповненнями консультанта. А потім ми організуємо Вам особисту співбесіду із відібраним кандидатом.

5. Контроль якості.

Ми супроводжуємо кандидата до виходу на роботу, а потім контролюємо проходження адаптаційного тижня. Перший робочий тиждень – це період формування першого враження у Вас про кандидата, як він входить на посаду, як адаптується в колективі і чи все гаразд із дисципліною.

Ви отримаєте такі переваги, завдяки співпраці з нами: 

ООО “Технік Машинес Інтернешенел”

Час — Ви зможете займатися своїми головними завданнями, поки ми проводимо всю кадрову роботу для Вас.
Охоплення — ми прорекламуємо Вашу вакансію краще та завдяки цьому залучимо більшу кількість цікавих кандидатів. Для цього потрібен досвід, спеціальні знання, і вони у нас є. Крім цього ми можемо дістатися кандидатів, які не займаються активним пошуком роботи.
Презентація — ми якісно презентуємо Вас як роботодавця кожному кандидату та завдяки цьому зростає престижність Вашої компанії в очах нового співробітника.
Ретельність — кожен кандидат, який прийде до Вас на співбесіду, буде результатом відсіву із 20-30 претендентів.
Конфіденційність — пошук може здійснюватися без оголошення назви Вашої компанії. І в публічному просторі ніхто не дізнається, що фахівець потрібний саме Вам.
Об’єктивність — наш консультант не піддається внутрішнім політичним впливам з Вашої компанії і відбирає фахівців лише з кваліфікації.
ГАРАНТІЯ — на кожного спеціаліста Ви отримуєте 2 місяці гарантії. Це означає, що якщо за цей період Ви розстанетесь з підібраним кандидатом з будь-якої причини, то ми БЕЗКОШТОВНО знайдемо заміну. На нового кандидата — знову 2 місяца гарантії. І головне – кількість таких замін у нас НЕОБМЕЖЕНА.

Вартість підбору спеціаліста залежить від його посади в компанії. Нижче наведено орієнтовні рамки вартості для фахівців різного рівня:

Рівень вакансії Вартість, грн.*
Фахівці рівня виконавців (спеціаліст з продажу, продавець, бухгалтер тощо.) 12 000 – 25 000 
Керівники нижньої та середньої ланки (супервайзер, начальник відділу тощо.) 20 000 – 35 000 
Керівники вищої ланки (топ-менеджер, заступник топ-менеджера тощо.) Від 30 000 

* Примітка – у таблиці вказана орієнтовна вартість. Фактичну вартість послуг Ви дізнаєтесь після заповнення заявки на підбір спеціаліста. В окремих випадках вона може суттєво відрізнятися, наприклад, при підборі фахівців у сфері IT.


Якщо у Вас є вакансія, то перейдіть на сторінку за посиланням нижче та скачайте наш бланк Заявки:

БЛАНК ЗАЯВКИ

заповніть його та надішліть нам. Ми вивчимо Вашу вакансію та передзвонимо.


Або можете перезвонити нам за телефонами: 

  • +38(098) 646 04 26
  • +38(066) 853 30 53
  • +38(056) 736 20 84

Мы одразу Вас проконсультуємо та погодимо подальші кроки щодо закриття Вашої вакансії.

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp