Керівник R&D підрозділу / Керівник виробництва (Hi-Tech сфера)

Вакансія закрита
КЛЮЧОВІ ОБОВ’ЯЗКИ:
 1. Організувати та оптимізувати виробничі процеси у компанії.
 2. Вивчати аналоги, розбирати та аналізувати технічні нюанси експлуатації, надавати пропозиції щодо модернізації виробів компанії.
 3. Брати активну участь у розробці нових видів продукції та організації їх виробництва.
УМОВИ РОБОТИ:
 1. Графік робочого дня: з 09:00 до ненормованого; робочий тиждень: ненормований.
 2. Місце роботи: передбачається релокація в один із регіонів, де компанія веде свою діяльність: Івано-Франківська, Тернопільська, Львівська або Київська область.
 3. Переїзд передбачається разом із сім’єю – всі витрати бере на себе компанія. Також повністю оплачується проживання та харчування.
 4. Офіційне оформлення першого дня роботи. І базовий соціальний пакет: оплачувана відпустка та оплачуваний лікарняний.
 5. Для роботи надається все необхідне обладнання та службове авто з водієм для робочих поїздок.

Заробітна плата: Ставка $3000-$4000

ВИМОГИ ДО КВАЛІФІКАЦІЇ:
 1. Освіта: Вища технічна
 2. Володіння ПК: впевнене володіння MS Office.
 3. ОБОВ’ЯЗКОВО — Досвід участі у проектах, у яких велася розробка нового ПЗ. Досвід підготовки ТЗ для розробки IT-рішень.
 4. Досвід роботи: від 2-х років у сфері R&D чи IT-сфері на посаді Керівника проекту, CTO, TechLead, Керівника R&D департаменту або подібна.
 5. Хороша технічна підготовка та орієнтація у новій рідкісній високотехнологічній продукції. Наприклад, «розумна» камера стеження, радіокеровані пристрої (машини, гелікоптери тощо)
 6. Досвід управління колективами від 5 осіб.
 7. Рівень знання англійської на рівні читання документації.
КОРОТКО ПРО КОМПАНІЮ

Це новий виробничий проект. В загальних рисах – це розробка та виробництво електромеханічних комплексів. Деталі проектів Ви частково дізнаєтеся на співбесіді, а в повному обсязі після підписання NDA.
Нині компанія активно розвивається. Продукція дуже затребувана й обсяги робіт зростають. Тому виникла потреба у масштабуванні виробництва. Щоб забезпечити таке розширення та нарощування виробничих обсягів, нам потрібен спеціаліст на посаду Керівник виробничого підрозділу.

Робота по-справжньому командна, дуже добре налаштована передача інформації тому у Вас завжди буде можливість отримати консультацію, підтримку чи пораду від колег з будь-якого робочого питання. Всі рішення приймаються швидко і менеджмент має чітку орієнтацію на пошук найефективніших варіантів.

Надішліть Ваше резюме на e-mail: udod.y@ucg.in.ua

Ми його оперативно розглянемо. І якщо ця вакансія Вам підходить, то ми з Вами зв’яжемося, погодимо нюанси та організуємо особисту бесіду з керівником компанії.

Це триватиме близько 2-х робочих днів.

Зв’яжіться з нами за телефоном або через Viber/Telegram: +38 (098) 646 04 26

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp