Керівник Проекту (Заклади Харчування) // Дніпро

Вакансія - Керівник Проекту (Заклади Харчування)
ОПИС ПРОЕКТУ

Компанія працює вже 3 роки. Ми організуємо та забезпечуємо харчування у комунальних закладах: лікарні, шелтери (місця для проживання переселенців), а з вересня цього року також і у школах  м. Дніпро. Наша робота побудована у форматі промислового кейтерінгу, тобто вся їжа виготовляється на харчовому виробництві й після того вона доставляється до усіх точок харчування, де ми забезпечуємо комфортні умови для прийому їжі усім нашим клієнтам. Ми добре знаємо як це робити з максимальною якістю і тому є лідером у нашому регіоні. Якість та безпека в нашій роботі – це головні пріоритети.

З вересня ми почали забезпечувати харчування в школах Дніпра. Це складний та відповідальний проект, але в короткий термін ми змогли налагодити ефективну роботу та організувати усі необхідні процеси: від закупівлі та виробництва до організації харчування дітей.

Є ще один напрямок роботи, який потребує уваги для повноцінного розвитку. В кожній школі на базі їдальні є Буфет – це як невеличкий фаст-фуд з обмеженим асортиментом готової їжі. Тут діти можуть купити собі смаколики на перервах, щоб додатково перекусити або узяти їх додому.

Зараз ми охопили харчування у понад 80 школах і відповідно маємо таку ж кількість Буфетів. Саме для того, щоб налагодити роботу такої незвичної мережі фаст-фудів нам потрібен фахівець на посаду — КЕРІВНИК ПРОЕКТУ.

Ці буфети вже працюють, є налагоджене виробництво, організована логістика, є необхідний персонал. І ваше головне завдання – покращити результативність роботи цього напрямку за обсягом реалізації та доходу.

Головна кваліфікаційна вимога — досвід організації та керування мережею кафе, фаст-фудів або роздрібних точок (продукти харчування).

УМОВИ РОБОТИ

У нас Ви отримаєте:

  • Робочий графік: 5 днів, з 09:00 до 18:00. Є перерва на обід.
  • Місце роботи (офіс та виробництво): Дніпро, вул. Данила Галицького 2-А
  • Робоче місце у загальному кабінеті з колегами по роботі. Обладнане усім необхідним.
  • Соціальний пакет: Оплачувана відпустка та лікарняний, безкоштовно чай та кава в офісі, безкоштовне харчування в офісі, знижки на корпоративні продукти, Корпоративні заходи для співробітників.
  • Компенсаційний пакет: корпоративний мобільний зв’язок, компенсація використання авто.
  • Форма працевлаштування: За домовленістю
Заробітна плата: від 40 000 грн. (ставка 30 000 грн + відсоток від реалізації)

НАДІШЛІТЬ Ваше резюме нам на пошту:

Ми його оперативно розглянемо. І якщо у вас є відповідний досвід, то ми з Вами зв’яжемося, погодимо нюанси та організуємо особисту бесіду з керівником.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ з нами за телефоном:

Або НАПИШІТЬ нам у VIBER чи TELEGRAM: +38(067) 563 31 41

Направляючи своє резюме на вакансію, Ви даєте згоду на використання Ваших персональних даних компанією в рамках чинного законодавства України. 

ПЕРЕШЛІТЬ цю вакансію Вашій знайомій чи Вашому знайомому, якщо Вам вона не підходить. Допоможіть хорошій людині знайти хорошу роботу:

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp