Business Analyst

Вакансія закрита
ОБОВ’ЯЗКИ

Ваша робота складається з таких завдань:

 • Співпрацювати із stakeholders, PM та командами, щоб досягти спільного розуміння у технічному вирішенні для задоволення потреб клієнтів.
 • Керувати обговоренням вимог, враховуючи специфіку проєкту та побажання stakeholders.
 • Керувати масштабом рішення, виявляти та відстежувати поточні зміни. Узгоджувати та вирішувати конфлікти й проблеми, пов’язані з вимогами, аж до повного розв’язання.
 • Контролювати впровадження рішення та проводити внутрішнє та зовнішнє узгодження рішення.
 • Модерувати проведення зустрічей та воркшопів.
УМОВИ РОБОТИ

У нас Ви отримаєте:

 • Гнучкий робочий графік. Але це повна занятість – 40 годин на тиждень.
 • Робота в віддаленому форматі. Так працює уся команда в Україні з початку війни.
 • Щороку у компанії переглядають ЗП у бік збільшення, відповідно до результатів роботи.
 • Компанія дбає про ваш розвиток, тому відвідування конференцій та різних профільних заходівнавчання на спеціальних онлайн-курсах повністю оплачує.
 • Форма працевлаштування: Офіційний контракт з ФОП (податки та бухгалтерський супровід коштом компанії).
 • Основні соціальні пільги: оплачувана відпустка та оплачуваний лікарняний.
 • Ваше здоров’я це пріоритет для керівництва, тому ви будете забезпечені медичним страхуванням. А також отримаєте абонемент у спортзал або спортивну компенсацію.
Заробітна плата: $1 500 – $2 000
ВИМОГИ ДО КВАЛІФІКАЦІЇ

Це те, що Вам знадобиться для продуктивної роботи:

 1. Досвід роботи на посаді Business Analyst або QA Engineer в IT-компанії (product або outsource).
 2. Рівень знання англійської мови: на високому рівні (B2, C1) – вміти впевнено спілкуватись та аргументувати свої думки англійською мовою.
 3. Чітке розуміння принципів та специфіки методології розробки ПЗ.
 4. Навички роботи з інструментами та методами бізнес-аналітики.
 5. Знання і навички роботи з RMT (Requirements Management Tools).
 6. Знання інструментів прототипування.
КОРОТКО ПРО КОМПАНІЮ

Компанія 7-й рік поспіль працює на ринку США в індустрії неекстрених медичних перевезень. Протягом останніх кількох років ми впровадили програмне забезпечення, яке повністю автоматизує всі бізнес-процеси в компаніях NEMT (Non-Emergency Medical Transportation), включаючи диспетчеризацію/планування/виставлення рахунків/виставлення платіжних документів, а також додатки для водія та пасажирів. Ми один з лідерів у галузі програмного забезпечення NEMT і залучаємо до наших клієнтів усі найбільші автопарки у США та Канаді. Зараз ми співпрацюємо з більш ніж 600 компаніям. У нас є 3 офіси – 2 в USA: Buffalo (Головний офіс) та Miami; та один в Україні.

Ми постійно працюємо над вдосконаленням внутрішніх процесів, щоб задовільнити високим вимогам наших клієнтів. Саме для цього зараз в команду нам потрібен спеціаліст на посаду Business Analyst. Ви займете ключове місце в побудові наших робочих процесів, тому важливий ваш досвід та енергія, спрямовані на покращення та розвиток.

НАДІШЛІТЬ Ваше резюме нам на пошту:

Ми його оперативно розглянемо. І якщо ця вакансія Вам підходить, то ми з Вами зв’яжемося, погодимо нюанси та організуємо особисту бесіду з керівником.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ з нами через TELEGRAM:

Направляючи своє резюме на вакансію, Ви даєте згоду на використання Ваших персональних даних компанією в рамках чинного законодавства України. 

ПЕРЕШЛІТЬ цю вакансію Вашій знайомій чи Вашому знайомому, якщо Вам вона не підходить. Допоможіть хорошій людині знайти хорошу роботу:

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp