АвтоЕлектрик // Дніпро

Вакансія закрита
ОБОВ’ЯЗКИ

Ваша робота складається з таких завдань:

 • Проводити діагностику систем запалення, електроустаткування, електронних систем керування автомобіля за допомогою діагностичного обладнання.
 • Виконувати електромеханічні роботи з усунення несправностей електрообладнання автомобіля.
 • Встановлювати додаткове обладнання на автомобілі (сигналізації, парктронік, акустичні системи).
УМОВИ РОБОТИ

У нас Ви отримаєте:

 • Робочий графік: 5 днів, з 08:00 до 17:00. Перерва на обід з 12:00 до 13:00. – графік гнучкий і є можливість зробити його більш зручним для себе.
 • Місце роботи – Дніпро, Запорізьке шосе. До місця роботи вам буде зручно доїхати з Центру на автобусі №91; від Вокзальної площі на автобусі №155; з ж/м Лівобережний-3 на автобусі №107.
 • Ваше робоче місце добре облаштоване — в ньому є усе необхідне для зручності працівників: душ, їдальня, комфортна температура у робочій зоні.
 • Ви отримаєте індивідуальні інструменти та особистий спецодяг.
 • В компанії систематично проводяться внутрішні семінари для підвищення рівня кваліфікації (зараз це відбувається онлайн).
 • Форма працевлаштування: по узгодженню сторін.
 • Соціальний пакет: оплачувана відпустка та лікарняний, корпоративні свята, подарунки.
Заробітна плата: 35 000 грн.

(Виплата ЗП відбувається 3 рази на місяць)

ВИМОГИ ДО КВАЛІФІКАЦІЇ

Це те, що Вам знадобиться для продуктивної роботи:

 • Середня спеціальна технічна освіта.
 • Володіння ПК – MS Office.
 • Досвід роботи — від 2-х років на СТО у якості Автоелектрика, Електромеханіка, Електрика-Діагноста або аналогічній. 
КОРОТКО ПРО КОМПАНІЮ

Компанія працює майже 30 років на автомобільному ринку та стала одним із перших представників офіційної дилерської мережі NISSAN в Україні. Займається реалізацією нових автомобілів Nissan, Citroen і Peugeot. Наш Автокомплекс розташований на одній із центральних магістралей Дніпра — на Запорізькому шосе.

Наш Сервісний центр проводить повний спектр сервісних послуг від передпродажної підготовки, комп’ютерної діагностики, планового обслуговування автомобілів, згідно з регламентом Nissan, Infinity, Citroen і Peugeot, гарантійного та післягарантійного ремонту до кузовних робіт будь-якого ступеня складності. Зона обслуговування та ремонту оснащена найсучаснішим обладнанням та діагностичними приладами. Склад сервісного центру має у своєму розпорядженні необхідний перелік оригінальних запчастин, витратних матеріалів та аксесуарів до автомобілів.

Зараз зросли обсяги робіт і нам в команду потрібен ще один АВТОЕЛЕКТРИК для обслуговування клієнтів нашого сервісного центру. Ваше головне завдання — Діагностика та налагодження електронного устаткування автомобілів.

НАДІШЛІТЬ Ваше резюме нам на пошту:

Ми його оперативно розглянемо. І якщо ця вакансія Вам підходить, то ми з Вами зв’яжемося, погодимо нюанси та організуємо особисту бесіду з керівником.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ з нами за телефоном:

Або НАПИШІТЬ нам у VIBER чи TELEGRAM: +38(067) 563 31 41

Направляючи своє резюме на вакансію, Ви даєте згоду на використання Ваших персональних даних компанією в рамках чинного законодавства України. 

ПЕРЕШЛІТЬ цю вакансію Вашій знайомій чи Вашому знайомому, якщо Вам вона не підходить. Допоможіть хорошій людині знайти хорошу роботу:

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp