АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ

ПАРТНЕРСТВО – це головне у відносинах між співробітником та компанією

Кваліфіковані фахівці повинні отримувати гідну оцінку та відповідну заробітну плату. Саме такі вакансії ми беремо в роботу.

На цій сторінці Ви можете дізнатися про деякі наші актуальні вакансії. Для цього натисніть на назву будь-якої з них.

Наше спілкування пройде такими кроками:

  1. Надішліть нам Ваше резюме
  2. Ми його проаналізуємо та обговоримо вакансію, яка Вам підійде
  3. Після цього організуємо зустріч із роботодавцем
  4. Будемо супроводжувати та консультувати Вас аж до виходу на роботу.

Виберіть вакансію, яка Вас зацікавила та давайте почнемо з першого кроку — ПРИШЛИТЕ Ваше резюме на адресу: udod.y@ucg.in.ua

ПОДЗВОНІТЬ і ми відповімо на будь-яке питання про вакансії:

 ВАКАНСІЇ ДЛЯ ФАХІВЦІВ

ПРОГРАМІСТ 1С/BAS // ДНІПРО

Вакансія - Програміст 1СКомпанія працює 22 роки. Має кілька бізнес-напрямків: оптовий продаж алкогольної продукції, напрямок власного імпорту, ресторанний бізнес, а також всеукраїнську мережу магазинів. Магазини працюють у Дніпрі, Києві, Полтаві, Черкасах, Кропивницькому, Кременчуці, Кривому Розі, Павлограді, Новомосковську, Кам’янському. Зараз мережа налічує 53 магазини, але є великі плани подальшого зростання та розширення.

Бізнес розвивається та зростає товарообіг і саме тому виникла потреба в модернізації системи обліку. Зараз розробляється нова версія ПЗ на базі 1С:8/BAF. Для її ефективного впровадження в команду потрібен ще один ПРОГРАМІСТ.

МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ (РЕМОНТ ТЕХНІКИ) // ДНІПРО

Вакансія - Менеджер з Продажу (Ремонт Техніки)Надаємо послуги сільськогосподарським підприємствам по усій Україні. Серед наших клієнтів є фермерські господарства, невеликі агропідприємства та великі агрохолдінги.

В компанії працює окремий підрозділ, що займається ремонтом гідроциліндрів та рукавів високого тиску. Це дуже затребувана послуга у наших клієнтів і цей підрозділ активно розширюється. Зараз саме на цей напрямок нам потрібен фахівець на посаду МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ РЕМОНТНИХ ПОСЛУГ.

HRM // Київ

Вакансія - HRMКомпанія займається побудовою IT інфраструктури всередині замовників, забезпеченням IT-підтримки, а також інженерним супроводом проектів. Ми співпрацюємо з компаніями міжнародного рівня, що допомагає нам створювати та підтримувати якісний продукт. Керуємось найкращими світовими практиками, щоб надавати клієнтам персоналізовані рішення які допомогають досягати їм своїх бізнес-цілей.

Добре розуміємо що розвиток компанії залежить від спрацьованості команди. Тому вирішили залучити до нашої компанії досвідченого фахівця на посаду HRM. Головне HR-завдання для нашої компанії на даному етапі — це побудова індивідуальної роботи з кожним членом команди, проведення консультацій з розвитку та покращення психологічного клімату у колективі вцілому. Ці напрямки роботи є пріоритетом для підвищення продуктивності компанії.

Майстер з Ремонту Гідравліки // Дніпро

Вакансія - Майстер з Ремонту ГідравлікиПідприємство займається відновленням і модернізацією відновлення посівної та ґрунтообробної техніки інноваційними методами з застосуванням композиційних матеріалів. Маємо свій конструкторський відділ, власне виробництво та сильну патентну базу. Що робить наші послуги дуже затребуваними та надає перевагу над конкурентами. Компанія відновлює техніку відомих іноземних брендів: John Deere, Great Plains, Vaderstad, Kinze, Massey Ferguson, Gaspardo. Надаємо послуги сільськогосподарським підприємствам по усій Україні. Серед наших клієнтів є фермерські господарства, невеликі агропідприємства та великі агрохолдінги.

На підприємстві працює окремий підрозділ, що займається ремонтом гідроциліндрів та рукавів високого тиску. Це дуже затребувана послуга у наших клієнтів і є постійний потік замовлень. Саме на цей напрямок нам потрібен ще один фахівець на посаду Майстер з Ремонту Гідравліки.

Директор з Маркетингу // Запоріжжя

Вакансія - Директор з МаркетингуНаша компанія працює з 2004 року та успішно розвиває мережу продуктових супермаркетів в Запорізькій області. Зараз мережа налічує понад 30 магазинів. Нашим клієнтам ми пропонуємо широкий асортимент товарів. Маємо власний розподільчий центр. Розвиваємо потужності власного виробництва. Зараз в компанії працює понад 2000 працівників. Наша програма лояльності налічує понад 50 000 постійних клієнтів.

У компанії є великі плани з розвитку та розширенню мережі на найближчий рік. Масштаби діяльності зростають і  це збільшує обсяг робіт маркетингового підрозділу. Для більш якісної організації роботи на цьому напрямку нам потрібен досвідчений фахівець на посаду ДИРЕКТОРА З МАРКЕТИНГУ. Ви очолите відділ маркетингу, де вже зараз працює 4 кваліфікованих спеціалісти.

МЕНЕДЖЕР ІЗ ЗАКУПІВЕЛЬ // ДНІПРО

Вакансія - Менеджер із ЗакупівельКомпанія працює вже 3 роки. Ми організуємо та забезпечуємо харчування у школах, лікарнях, шелтерах (місця для проживання переселенців). Наша робота побудована у форматі промислового кейтерінгу, тобто вся їжа виготовляється на харчовому виробництві й після того вона доставляється до усіх точок харчування, де ми забезпечуємо комфортні умови для прийому їжі усім нашим клієнтам. Ми дуже добре знаємо як це робити з максимальною якістю і тому є лідером у нашому регіоні.

Усі процеси із закупівель добре налагоджені. Є постійні постачальники, з якими ми співпрацюємо. Зараз нам потрібен фахівець на посаду МЕНЕДЖЕР із ЗАКУПІВЕЛЬ, щоб швидко долучитись до роботи. Ваше головне завдання – забезпечити безперервний процес закупівель для роботи підприємства.

КЕРІВНИК (РОЗДРІБНА МЕРЕЖА) // ДНІПРО

Вакансія - Керівник (Роздрібна Мережа)Компанія працює вже 3 роки. Ми організуємо та забезпечуємо харчування у школах, лікарнях, шелтерах (місця для проживання переселенців). Наша робота побудована у форматі промислового кейтерінгу, тобто вся їжа виготовляється на харчовому виробництві й після того вона доставляється до усіх точок харчування, де ми забезпечуємо комфортні умови для прийому їжі усім нашим клієнтам. Ми дуже добре знаємо як це робити з максимальною якістю і тому є лідером у нашому регіоні.

Зараз ми започатковуємо новий великий проект – плануємо охопити нові заклади, щоб організувати там харчування. І в кожному з них буде потрібно налагодити роботу буфета. Саме для цього завдання ми шукаємо спеціаліста на посаду — КЕРІВНИК Роздрібної Мережі. Нам потрібен фахівець з хорошими управлінськими навичками та досвідом в організації роздрібної торгівлі.

Офіціант-Сомельє // ДНІПРО

Вакансія - Офіціант-СомельєКомпанія заснована у 1997-му році та має багато напрямків розвитку. Ресторан відкрив свої двері у 2020 році, і відразу був відмічений нагородою національної ресторанної премії «СІЛЬ», та отримав «Сковорідку» у номінації «Відкриття року». Позиціонуємо себе, як 21 регіон Італії, що ввібрав в себе найсмачніші рецепти та найцікавіші культурні традиції та надбання з усіх 20 регіонів Італії. Також ми є імпортерами вина, та італійських спеціалітетів. Завдяки своєму досвіду, працюючі напряму з невеликими крафтовими виноробнями Італії, на постійній основі, обираємо до нашої колекції найцікавіші, смачні, та ексклюзивні позиції вина. Все це доповнюємо якісними сирними та ковбасними спеціалітетами, що в поєднанні з високим рівнем сервісу, занурює наших гостей у шумну, смачну, неповторну Італійську атмосферу.

Ресторан розвивається, збільшується кількість відвідувачів і для якісного обслуговування та підтримання атмосфери гостинності нам потрібні фахівці на посаду — ОФІЦІАНТ-СОМЕЛЬЄ. Гарантуємо вам якісне навчання та професійний розвиток, комфортні умови праці та команду, яка любить свою справу та свій ресторан.

РЕКРУТЕР // ДНІПРО

Вакансія - РекрутерКомпанія працює вже 3 роки. Ми організуємо та забезпечуємо харчування у школах, лікарнях, шелтерах (місця для проживання переселенців). Наша робота побудована у форматі промислового кейтерінгу, тобто вся їжа виготовляється на харчовому виробництві й після того вона доставляється до усіх точок харчування, де ми забезпечуємо комфортні умови для прийому їжі усім нашим клієнтам. Ми дуже добре знаємо як це робити з максимальною якістю і тому є лідером у нашому регіоні.

Зараз ми ведемо новий великий проект для якого потрібно залучати новий персонал. На цей час колектив майже повністю укомплектований, але треба ще фахівці на відповідальні позиції. Тому нам потрібен РЕКРУТЕР з досвідом виконання пошуку персоналу різного кваліфікаційного рівня.

АВТОСЛЮСАР // ДНІПРО

Вакансія - АвтоСЛЮСАРКомпанія працює майже 30 років на автомобільному ринку та стала одним із перших представників офіційної дилерської мережі NISSAN в Україні. Займається реалізацією нових автомобілів Nissan, Citroen і Peugeot. Наш Автокомплекс розташований на одній із центральних магістралей Дніпра — на Запорізькому шосе.

Наш Сервісний центр проводить повний спектр сервісних послуг від передпродажної підготовки, комп’ютерної діагностики, планового обслуговування автомобілів, згідно з регламентом Nissan, Infinity, Citroen і Peugeot, гарантійного та післягарантійного ремонту до кузовних робіт будь-якого ступеня складності. Зона обслуговування та ремонту оснащена найсучаснішим обладнанням та діагностичними приладами. Склад сервісного центру має у своєму розпорядженні необхідний перелік оригінальних запчастин, витратних матеріалів та аксесуарів до автомобілів.

Зараз зросли обсяги робіт і нам в команду потрібен ще один АВТОСЛЮСАР для обслуговування клієнтів нашого сервісного центру.  Ваше головне завдання – Діагностика несправностей та ремонт автомобілів.

АВТОЕЛЕКТРИК // ДНІПРО

Вакансія - АвтоЕлектрикКомпанія працює майже 30 років на автомобільному ринку та стала одним із перших представників офіційної дилерської мережі NISSAN в Україні. Займається реалізацією нових автомобілів Nissan, Citroen і Peugeot. Наш Автокомплекс розташований на одній із центральних магістралей Дніпра — на Запорізькому шосе.

Наш Сервісний центр проводить повний спектр сервісних послуг від передпродажної підготовки, комп’ютерної діагностики, планового обслуговування автомобілів, згідно з регламентом Nissan, Infinity, Citroen і Peugeot, гарантійного та післягарантійного ремонту до кузовних робіт будь-якого ступеня складності. Зона обслуговування та ремонту оснащена найсучаснішим обладнанням та діагностичними приладами. Склад сервісного центру має у своєму розпорядженні необхідний перелік оригінальних запчастин, витратних матеріалів та аксесуарів до автомобілів.

Зараз зросли обсяги робіт і нам в команду потрібен ще один АВТОЕЛЕКТРИК для обслуговування клієнтів нашого сервісного центру. Ваше головне завдання — Діагностика та налагодження електронного устаткування автомобілів.

Менеджер з продажу // Дніпро

Вакансія - Менеджер з ПродажуКомпанія заснована у 2009 році, основні напрямки діяльності компанії: зберігання, перероблення та продаж зернових та олійних культур на базі власного елеваторного комплексу. З 2016 року ключовий напрямок роботи – це перероблення насіння соняшника і виробництво ядра соняшнику для хлібобулочної, кондитерської промисловості, а також для виготовлення снеків. Маємо потужне виробництво з використанням якісного європейського обладнання. Продукція, що випускається, відповідає вищим міжнародним вимогам і має сертифікацію HACCPISO 22000, FSCC 22000. 

Нещодавно відбулась модернізація виробництва, що дозволяє збільшити обсяги випуску продукції. Тому зараз потрібен фахівець з досвідом роботи на посаду МЕНЕДЖЕР з ПРОДАЖУ для збільшення продажів та залучення нових клієнтів. Ви долучитесь до команди відділу продажів де зараз працює 2 досвідчених фахівці.

Менеджер з продажу (з навчанням) // Дніпро

Менеджер з Вакансія - Продажу (з навчанням)Підприємство займається відновленням і модернізацією відновлення посівної та ґрунтообробної техніки інноваційними методами з застосуванням композиційних матеріалів. Маємо свій конструкторський відділ, власне виробництво та сильну патентну базу. Що робить наші послуги дуже затребуваними та надає перевагу над конкурентами. Компанія відновлює техніку відомих іноземних брендів: John Deere, Great Plains, Vaderstad, Kinze, Massey Ferguson, Gaspardo.

Надаємо послуги сільськогосподарським підприємствам по усій Україні. Серед наших клієнтів є фермерські господарства, невеликі агропідприємства та великі агрохолдінги. Для більш якісного охоплення різних регіонів України нам потрібен молодий фахівець на посаду МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ (з навчанням). Ви долучитесь до команди відділу продажів, де вже працює 5 досвідчених фахівців.

Бухгалтер // Дніпро

Вакансія - БухгалтерКомпанія працює вже 3 роки. Займається виробництвом охолоджених та заморожених напівфабрикатів та м’ясних і рослинно-м’ясних консервів. А також ми організуємо та забезпечуємо харчування у їдальнях комунальних закладів. Наші клієнти це супермаркети, магазини та оптові клієнти в різних містах України, а також їдальні. Виробництво та склад готової продукції розташовані у Дніпрі.

Компанія розвивається, планується розширення виробництва, тому навантаження в роботі бухгалтерії зростає. Робота добре налагоджена на високому рівні. І тепер нам потрібен Бухгалтер, щоб швидко прийняти справи та забезпечити подальшу ефективну роботу.

Меню
ЗАПИТАЙТЕ
{{ welcomeText }}