АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ

ПАРТНЕРСТВО – це головне у відносинах між співробітником та компанією

Кваліфіковані фахівці повинні отримувати гідну оцінку та відповідну заробітну плату. Саме такі вакансії ми беремо в роботу.

На цій сторінці Ви можете дізнатися про деякі наші актуальні вакансії. Для цього натисніть на назву будь-якої з них.

Наше спілкування пройде такими кроками:

  1. Надішліть нам Ваше резюме
  2. Ми його проаналізуємо та обговоримо вакансію, яка Вам підійде
  3. Після цього організуємо зустріч із роботодавцем
  4. Будемо супроводжувати та консультувати Вас аж до виходу на роботу.

Виберіть вакансію, яка Вас зацікавила та давайте почнемо з першого кроку — ПРИШЛИТЕ Ваше резюме на адресу: udod.y@ucg.in.ua

ПОДЗВОНІТЬ і ми відповімо на будь-яке питання про вакансії:

 ВАКАНСІЇ ДЛЯ РОЗРОБНИКІВ  (СФЕРА IT

FRONT-END (ANGULAR.JS) DEVELOPERВакансія - Front-End (AngularJS) Developers

Компанія понад 5 років надає послуги на ринку США в індустрії NEMT (Non-Emergency Medical Transportation). Протягом останніх кількох років ми впровадили програмне забезпечення, яке повністю автоматизує всі бізнес-процеси в компаніях NEMT, включаючи диспетчеризацію/планування/ виставлення рахунків/виставлення платіжних документів, а також додатки для водія та пасажирів. Ми один з лідерів у галузі програмного забезпечення NEMT і залучаємо до наших клієнтів усі найбільші автопарки у США та Канаді. Зараз ми співпрацюємо з більш ніж 250 компаніям. У нас є 3 офіси — 2 в USA: Buffalo (Головний офіс) та Miami; та один в Україні  — у Дніпрі.

В компанії є важливий проект, який створений з використанням AngularJS і зараз ми розширюємо команду Front-End розробників, щоб підвищити продуктивність та прискорити розв’язання задач з розробки. Тому Ви станете важливою частиною нашої команди. Ми впевнені, що Ви професіонал і тому Ваша думка у розробці проекту буде для нас важлива.

Front-End Magento DeveloperFRONT-END MAGENTO DEVELOPER

Компанія працює у сфері eCommerce. Починаючи з 2014 року, виконали спеціалізовані комерційні рішення для більш ніж 100 брендів у сфері В2В та В2С. Проекти реалізуються на платформі Magento, яка є на цей момент однією з найтехнологічніших та найпопулярніших у сфері eCommerce (близько 30% від загального обсягу ринку). Наші клієнти знаходяться в СШАКанаді та деяких країнах Європи. Робота йде із прямими клієнтами.

Зараз нам потрібен Front-End Magento Developer для роботи над новим проектом.

Вакансія - Magento Back-End DevMAGENTO BACK-END DEVELOPER

Компанія працює у сфері eCommerce. Починаючи з 2014 року, виконали спеціалізовані комерційні рішення для більш ніж 100 брендів у сфері В2В та В2С. Проекти реалізуються на платформі Magento, яка є на цей момент однією з найтехнологічніших та найпопулярніших у сфері eCommerce (близько 30% від загального обсягу ринку). Наші клієнти знаходяться в СШАКанаді та деяких країнах Європи. Робота йде із прямими клієнтами.

Ми постійно зростаємо, бо збільшується кількість проектів. Для роботи над деякими з них нам потрібен Back-End Magento Developer.

 ВАКАНСІЇ ДЛЯ ФАХІВЦІВ (НЕ IT-СФЕРА

Менеджер з продажу (з навчанням) // ДніпроМенеджер з Вакансія - Продажу (з навчанням)

Підприємство займається відновленням і модернізацією відновлення посівної та ґрунтообробної техніки інноваційними методами з застосуванням композиційних матеріалів. Маємо свій конструкторський відділ, власне виробництво та сильну патентну базу. Що робить наші послуги дуже затребуваними та надає перевагу над конкурентами. Компанія відновлює техніку відомих іноземних брендів: John Deere, Great Plains, Vaderstad, Kinze, Massey Ferguson, Gaspardo.

Надаємо послуги сільськогосподарським підприємствам по усій Україні. Серед наших клієнтів є фермерські господарства, невеликі агропідприємства та великі агрохолдінги. Для більш якісного охоплення різних регіонів України нам потрібен молодий фахівець на посаду МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ (з навчанням). Ви долучитесь до команди відділу продажів, де вже працює 5 досвідчених фахівців.

Sales Mamager IT-Інтеграції // КиївВакансія - Sales Manager IT-ІНТЕГРАЦІЇ

Компанія є найбільший розробник і постачальник IT-рішень для корпоративного і державного секторів в Україні. Основні напрямки роботи — інформаційна безпека, дата-центри, базова ІТ-інфраструктура, мережева інфраструктура, контакт-центри, системи управління і моніторингу, інженерна інфраструктура, хмарні сервіси. Вже 20 років працюємо на українському ІТ-ринку. Ми є партнером понад 40 міжнародних вендорів. В нашому активі понад 100 клієнтів рівня Enterprise та філіальна мережа по всій Україні.

Наша компанія продовжує розвиватись та можливості дозволяють охоплювати ще більше клієнтів з різних сфер. Тому зараз нам потрібен ще один фахівець на посаду Консультант з продажу ІТ-рішень (Sales Manager IT-Інтеграції). Ви приєднаєтесь до великої команди відділу продажу.

Бухгалтер ПДВ // ДніпроВакансія - Бухгалтер ПДВ

Компанія працює вже 3 роки. Займається виробництвом охолоджених та заморожених напівфабрикатів та м’ясних і рослинно-м’ясних консервів. А також ми організуємо та забезпечуємо харчування у їдальнях комунальних закладів. Наші клієнти це супермаркети, магазини та оптові клієнти в різних містах України, а також їдальні. Виробництво та склад готової продукції розташовані у Дніпрі.

Компанія розвивається, планується розширення виробництва, тому навантаження в роботі бухгалтерії зростає. Робота добре налагоджена на високому рівні. Фахівець, який раніше обіймав цю посаду пішов на підвищення в компанії. І тепер нам потрібен досвідчений Бухгалтер на ділянку ПДВ, щоб швидко прийняти справи та забезпечити подальшу ефективну роботу.

Головний Бухгалтер // КиївВакансія - Головний Бухгалтер у м. Київ

Наш бізнес працює вже понад 20 років. Впродовж багатьох років є лідерами з постачання високоякісної сировини для бакалійної, снекової та кондитерської промисловості України. Один із наших основних напрямків роботи зараз – це постачання імпортної свіжомороженої риби та морепродуктів. Наші клієнти – це харчові промислові підприємства, підприємства оптової та роздрібної торгівлі, а також ресторанний бізнес.

Компанія у цьому напрямку стабільно працює вже 5 років і так само злагоджено побудована і робота бухгалтерії. Попередній головний бухгалтер перейшов на інші напрямки бізнесу. І тому зараз нам потрібен кваліфікований фахівець на посаду Головний Бухгалтер. Головне завдання — швидко прийняти справи й забезпечити подальшу стабільну роботу бухгалтерію підприємства. У Вас буде команда з бухгалтерів, які вже давно працюють та знають свою справу.

Бренд-Менеджер // ДніпроВакансія - Бренд-Менеджер

Компанія працює вже 3 роки. Займається виробництвом заморожених напівфабрикатів та м’ясних і рослинно-м’ясних консервів. Наші клієнти це супермаркети, магазини та оптові клієнти в різних містах України. Виробництво та склад готової продукції розташовані у Дніпрі.

Зараз планується закупівля нової виробничої лінії та розширення виробництва. Що дозволить розширити асортимент новими видами продукції. Тому вже зараз нам потрібен досвідчений спеціаліст і експерт по розробці та виведенню на ринок нових видів продукції. Посада — Бренд Менеджер/Продакт-менеджер. Ви станете частиною нашої команди розвитку компанії. Ми цінуємо ваш досвід і знання, тому ваша думка буде вагома у прийнятті рішень.

Вакансія - Комерційний ДиректорКомерційний Директор // Дніпро

Компанія працює вже 3 роки. Займається виробництвом заморожених напівфабрикатів та м’ясних і рослинно-м’ясних консервів. Наші клієнти це супермаркети, магазини та оптові клієнти в різних містах України. У нашому асортименті є добре знайомі види продукції й унікальні пропозиції для задоволення потреб та запитів наших клієнтів. Виробництво та склад готової продукції розташовані у Дніпрі.

Компанія має потужне виробництво і планується закупівля нової технологічної лінії. Наші можливості та якість продукції дозволяють радикально збільшити охоплення клієнтів. І саме для цього нам потрібен досвідчений фахівець на посаду КОМЕРЦІЙНОГО ДИРЕКТОРА. Ваші головні завдання — це формування ліквідного асортиментного портфеля та побудова системи продажу товарів під власними торговими марками.

Бухгалтер // ДніпроБухгалтер // Дніпро

Компанія працює 22 рік. Має кілька бізнес-напрямків: оптовий і роздрібний продаж алкогольної продукції, напрямок власного імпорту, ресторанний бізнес, а також всеукраїнську мережу магазинів — нині працює понад 50 магазинів.

Мережа постійно розширюється і стратегічні плани розвитку на найближчі роки дозволяють прогнозувати збільшення загального навантаження на бухгалтерію. Тому вже зараз є потреба підсилити нашу команду кваліфікованим фахівцем на посаду БУХГАЛТЕРА. На зараз бухгалтерія працює як злагоджений механізм — усі процеси відбудовані й персонал кваліфікований. Вам доручать важливі ділянки роботи й тому ви станете цінним членом нашого колективу.

Вакансія - Старший ІнженерСТАРШИЙ ІНЖЕНЕР (GPS-трекінг) // Дніпро

Компанія пропонує послуги телеметричного контролю транспорту і забезпечує повний контроль над автопарком і його цільовим використанням (вантажні авто, спецтехніка, сільгосп. техніка та легкові авто). Працюємо на ринку вже майже 20 років, є лідерами в нашому регіоні та входимо до найкращих в Україні. Впродовж багатьох років наші клієнти, яким ми встановили обладнання, продовжують з нами працювати. Ми маємо понад 500 корпоративних клієнтів, серед яких: Укрнафта, Ласунка, ПриватБанк, Корпорація «Алеф» та багато інших.

Для якісного обслуговування наших клієнтів та виконання усіх проектів нам потрібен досвідчений фахівець на посаду СТАРШИЙ ІНЖЕНЕР. Головне Ваше завдання – розробка технічних рішень з використанням нашого обладнання під потреби клієнта та координація роботи монтажників при виконанні робіт.

Вакансія Менеджер з ПродажуМенеджер з Продажу (Виробництво упаковки) // Дніпро

Компанія працює з 2009 року. Сфера діяльності – виробництво рулонної упаковки. Друкарське виробництво компанії оснащене сучасним європейським парком обладнання, що дозволяє здійснювати повний цикл виготовлення гнучкої упаковки. Поряд із досить високою швидкістю друку, це обладнання дозволяє отримувати на виході продукцію без втрати якості. Досягається це завдяки постійної модернізації устаткування передовими розробками у сфері флексодруку. Клієнти компанії – переважно виробники продуктів харчування: кондитерські, виробники морозива, макаронних виробів, снекової продукції тощо. Компанія є партнером відомих українських брендів.

Відділ продажу компанії складається з професіоналів та працює дуже злагоджено. Попит на продукцію компанії стабільний, а можливості дозволяють нарощувати виробництво. Тому потрібен фахівець на посаду Менеджер з Продажу, який зможе швидко адаптуватись і долучитись до роботи з клієнтами компанії.

Меню
ЗАПИТАЙТЕ
{{ welcomeText }}