АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ

ПАРТНЕРСТВО – це головне у відносинах між співробітником та компанією

Кваліфіковані фахівці повинні отримувати гідну оцінку та відповідну заробітну плату. Саме такі вакансії ми беремо в роботу.

На цій сторінці Ви можете дізнатися про деякі наші актуальні вакансії. Для цього натисніть на назву будь-якої з них.

Наше спілкування пройде такими кроками:

  1. Надішліть нам Ваше резюме
  2. Ми його проаналізуємо та обговоримо вакансію, яка Вам підійде
  3. Після цього організуємо зустріч із роботодавцем
  4. Будемо супроводжувати та консультувати Вас аж до виходу на роботу.

Виберіть вакансію, яка Вас зацікавила та давайте почнемо з першого кроку — ПРИШЛИТЕ Ваше резюме на адресу: udod.y@ucg.in.ua

ПОДЗВОНІТЬ і ми відповімо на будь-яке питання про вакансії:

Sales Manager IT-Інтеграції // КиївВакансія - Sales Manager IT-ІНТЕГРАЦІЇ

Компанія є найбільший розробник і постачальник IT-рішень для корпоративного і державного секторів в Україні. Основні напрямки роботи — інформаційна безпека, дата-центри, базова ІТ-інфраструктура, мережева інфраструктура, контакт-центри, системи управління і моніторингу, інженерна інфраструктура, хмарні сервіси. Вже 20 років працюємо на українському ІТ-ринку. Ми є партнером понад 40 міжнародних вендорів. В нашому активі понад 100 клієнтів рівня Enterprise та філіальна мережа по всій Україні.

Наша компанія продовжує розвиватись та можливості дозволяють охоплювати ще більше клієнтів з різних сфер. Тому зараз нам потрібен ще один фахівець на посаду Консультант з продажу ІТ-рішень (Sales Manager IT-Інтеграції). Ви приєднаєтесь до великої команди відділу продажу.

PHP Developer (Back-End, Full Stack)Вакансія - PHP Developer (Back-End, Full Stack)

Компанія працює вже 5 років і ефективно розробляє, впроваджує та супроводжує Fintech програмні рішення. Розробник програмних продуктів для автоматизації бізнес-процесів усіх видів кредитування, депозитів. Клієнтами компанії є мікрофінансові компанії, кредитні спілки, лізингові компанії та банки, а також компанії зі сфери рітейлу та маркетплейсів. За весь час ми виконали 21 fintech-проект. Є членом Української Асоціації Фінтех та Інноваційних Компаній (УАФІК).

Зараз нам в команду потрібен  PHP Developer (Back-End, Full Stack) для розвитку власних продуктів компанії. Ви будете працювати над крутими fintech-проектами та зможете реалізовувати власні ідеї в продуктах автоматизації фінансових компаній.

PYTHON DEVELOPERВакансія - Python Developer

Компанія понад 5 років надає послуги на ринку США в індустрії NEMT (Non-Emergency Medical Transportation). Протягом останніх кількох років ми впровадили програмне забезпечення, яке повністю автоматизує всі бізнес-процеси в компаніях NEMT, включаючи диспетчеризацію/планування/ виставлення рахунків/виставлення платіжних документів, а також додатки для водія та пасажирів. Ми один з лідерів у галузі програмного забезпечення NEMT і залучаємо до наших клієнтів усі найбільші автопарки у США та Канаді. Зараз ми співпрацюємо з більш ніж 250 компаніям. У нас є 3 офіси — 2 в USA: Buffalo (Головний офіс) та Miami; та один в Україні  — у Дніпрі.

Зараз почалась розробка нового продукту і тому нам потрібен ще один Python Developer з практичними навичками та комерційним досвідом. Ви станете частиною кваліфікованої команди — в компанії працює ще п’ять Python Developers. Ми продовжуємо розвиватись і об’єм робочих завдань планомірно збільшується.

MAGENTO BACK-END DEVELOPER

Вакансія - Magento Back-End DevКомпания работает в сфере eCommerce. Начиная с 2014 года, выполнили специализированные коммерческие решения для более чем 100 брендов в сфере В2В и В2С. Проекты реализуются на платформе Magento, которая является на данный момент одной из самых технологичных и популярных в сфере eCommerce (около 30% от общего объема рынка). Наши клиенты находятся в США, Канаде и некоторых странах Европы. Это, например, Ballons Online, Delsey, Engage, Travel Store, Xiom и многие другие.

Клиентам нравится, качество продуктов компании, поэтому появилось много новых проектов. Именно для этого в команду сейчас нужен еще Magento Back-End Developer.

Бухгалтер-матеріаліст // ДніпроВакансія Бухгалтер-Матеріаліст

Компанія працює 22 роки. Має кілька бізнес-напрямків: оптовий продаж алкогольної продукції, напрямок власного імпорту, ресторанний бізнес, а також всеукраїнську мережу магазинів алкогольної продукції — нині працює 28 магазинів.

Розвиток мережі магазинів продовжується, збільшується загальне навантаження на бухгалтерію. Тому зараз є потреба та необхідність у фахівці з досвідом на посаду БУХГАЛТЕРА-МАТЕРІАЛІСТА. На зараз бухгалтерія працює як злагоджений механізм: усі процеси відбудовані й персонал кваліфікований. Ви будете працювати серед професіоналів і зможете розраховувати на підтримку від колег, а ваша кваліфікація буде далі зростати. Загальна кількість працівників у бухгалтерії — 7 фахівців.

Категорійний Менеджер // ДніпроВакансія - Категорійний Менеджер

Компанія займається роздрібною, оптовою торгівлею та дістриб’юцією алкогольної продукції. Є власний імпорт. Працює на цьому ринку вже 22 роки. Активно розвиває мережу магазинів алкогольної продукції, яка на сьогодні налічує 28 магазинів і ще 5 у процесі відкриття. Магазини працюють у Дніпрі, Києві, Кривому Розі, Павлограді, Новомосковську, Кропивницькому.

Бізнес розвивається та зростає товарообіг. З метою підвищення ефективності використання ресурсів компанії керівництво прийняло рішення залучити досвідченого фахівця на посаду КАТЕГОРІЙНОГО МЕНЕДЖЕРА. Ваша головна задача — систематизувати та впорядкувати роботу з асортиментом і провести категоризацію магазинів.

Меню
ЗАПИТАЙТЕ
{{ welcomeText }}