АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ

ПАРТНЕРСТВО – це головне у відносинах між співробітником та компанією

Кваліфіковані фахівці повинні отримувати гідну оцінку та відповідну заробітну плату. Саме такі вакансії ми беремо в роботу.

На цій сторінці Ви можете дізнатися про деякі наші актуальні вакансії. Для цього натисніть на назву будь-якої з них.

Наше спілкування пройде такими кроками:

  1. Надішліть нам Ваше резюме
  2. Ми його проаналізуємо та обговоримо вакансію, яка Вам підійде
  3. Після цього організуємо зустріч із роботодавцем
  4. Будемо супроводжувати та консультувати Вас аж до виходу на роботу.

Виберіть вакансію, яка Вас зацікавила та давайте почнемо з першого кроку — ПРИШЛИТЕ Ваше резюме на адресу: udod.y@ucg.in.ua

ПОДЗВОНІТЬ і ми відповімо на будь-яке питання про вакансії:

Front-End Developer (Magento)Front-End Developer (Magento)

Компанія працює у сфері eCommerce вже 8 років. Основна технологія розробки – Magento, яка на цей час є однією з найтехнологічніших та найпопулярніших у сфері eCommerce. Наші клієнти знаходяться в США, Канаді та деяких країнах Європи. Це, наприклад, Ballons Online, Delsey, Engage, Travel Store, Xiom та багато інших. За час роботи було виконано комерційні рішення для більш ніж 100 брендів у сфері В2В та В2С.

Вже вдалося налагодити та відновити роботу з усіх поточних проектів і навіть зайнятися новими замовленнями наших клієнтів. Тому в нашу команду зараз потрібний Front-End Developer.

BACK-END PHP DEVELOPER (MAGENTO)

Компания работает в сфере eCommerce. Начиная с 2014 года, выполнили специализированные коммерческие решения для более чем 100 брендов в сфере В2В и В2С. Проекты реализуются на платформе Magento, которая является на данный момент одной из самых технологичных и популярных в сфере eCommerce (около 30% от общего объема рынка). Наши клиенты находятся в США, Канаде и некоторых странах Европы. Это, например, Ballons Online, Delsey, Engage, Travel Store, Xiom и многие другие.

Клиентам нравится, качество продуктов компании, поэтому появилось много новых проектов. Именно для этого в команду сейчас нужен еще Back-End PHP Developer, уровень Senior или Middle.

Меню