ОЦІНКА ДЕМОТИВАЦІЇ ПЕРСОНАЛУ

Демотивація


У мене є для Вас дві новини.

Погана новина – такі співробітники є у будь-якій компанії.

І не має значення рівень кваліфікації та професійний стаж за плечима. Мотивація – штука мінлива, вона змінюється під впливом зовнішніх факторів та обставин. І мало хто вміє нею керувати. Тому трапляється таке, що співробітник, який три роки виконував усі щомісячні плани, останній квартал працює як «зелений» новачок: результатів мало, помилок багато, а ініціативи немає зовсім.

Хороша новина – мотивація штука мінлива. Да-да, саме так.

Будь-якого демотивованого співробітника можна знову замотивувати. Для цього існує багато способів, наприклад, можна змінити систему мотивації, провести командоутворення в колективі або просто особисто поговорити з підлеглим та обговорити його перспективи кар’єрного зростання у компанії.

Найголовніше вчасно виявити такого працівника у колективі. Звичайно приємно сподіватися, що всі в компанії добре мотивовані та залучені до роботи. Проте правду скаже лише звіт про результати роботи наприкінці місяця. І якщо там не те, що хоче бачити керівник чи власник, значить треба позбавлятися ілюзій.

Ми пропонуємо Вам провести психологічне тестування та отримати ОЦІНКУ ДЕМОТИВАЦІЇ ПЕРСОНАЛУ Вашої компанії.

В результаті Ви знатимете точно:

  • Хто у Вашій команді «локомотив», знаходиться на мотиваційному підйомі і готовий надихати своєю роботою інших
  • Кому краще поки що не доручати нових проектів, відповідальних завдань та не відправляти на важливі переговори з клієнтами.
  • З ким потрібно терміново поговорити про плани та перспективи роботи в компанії.

Ця оцінка виконується за допомогою психологічного тестування за спеціальною методикою. Докладніше про це можете почитати, натиснувши на посилання нижче:

ОЦІНКА ДЕМОТИВАЦІЇ ПЕРСОНАЛУ

Це психологічне тестування проходять Ваші працівники віддалено. Досить буде просто зайти за посиланням на спеціальну сторінку в Інтернеті та відповісти на низку запитань. Це швидко та зручно.

Після цього ми обробляємо дані та готуємо звіт щодо кожної людини з оцінкою її демотивованості та роз’ясненнями.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ –  600 грн.

Це вартість перевірки благонадійності однієї особи.

Зателефонуйте: +38 (098) 646 04 26 і ми погодимо деталі.

Це простий і надійний спосіб отримати впевненість у людях, з якими доведеться працювати.

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp