АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ

ПАРТНЕРСТВО – це головне у відносинах між співробітником та компанією

Кваліфіковані фахівці повинні отримувати гідну оцінку та відповідну заробітну плату. Саме такі вакансії ми беремо в роботу.

На цій сторінці Ви можете дізнатися про деякі наші актуальні вакансії. Для цього натисніть на назву будь-якої з них.

Наше спілкування пройде такими кроками:

  1. Надішліть нам Ваше резюме
  2. Ми його проаналізуємо та обговоримо вакансію, яка Вам підійде
  3. Після цього організуємо зустріч із роботодавцем
  4. Будемо супроводжувати та консультувати Вас аж до виходу на роботу.

Виберіть вакансію, яка Вас зацікавила та давайте почнемо з першого кроку — ПРИШЛИТЕ Ваше резюме на адресу: udod.y@ucg.in.ua

ПОДЗВОНІТЬ і ми відповімо на будь-яке питання про вакансії:

 ВАКАНСІЇ ДЛЯ ФАХІВЦІВ

СЕРВІСНИЙ ІНЖЕНЕР // КИЇВ
Вакансія - Сервісний інженер

Компанія працює вже понад 10 років. Наш основний напрямок роботи — це ремонт та подальше сервісне обслуговування роздрібних магазинів. Ми співпрацюємо з лідерами на ринку України — з мережами АТБ та «Варус». Проводимо технічне обслуговування обладнання магазинів підтримання його в працездатному стані. Забезпечуємо якісне сервісне обслуговування магазинів цих мереж в процесі експлуатації. Географія нашої роботи – м. Київ та передмістя (Обухів, Вишгород, Ірпінь, Борщагівка і т.д.).

Зараз ми розширюємо нашу діяльність і долучаємо нові магазини до обслуговування. Тому нам потрібні технічно грамотні фахівці-універсали на посаду Сервісний інженер. Головне ваше завдання — підтримання працездатності обладнання супермаркетів, проведення планових та аварійних ремонтів самостійно або із залученням профільних підрядників.

ЕКОНОМІСТ (ВИРОБНИЦТВО) // ДНІПРО

Вакансія- Економіст (Виробництво)Компанія працює вже 3 роки. Займається виробництвом та організацією харчування у комунальних закладах: лікарні, шелтери (місця для проживання переселенців). З вересня цього року почали забезпечувати харчування в школах Дніпра. Це складний та відповідальний проект, але в короткий термін ми змогли налагодити ефективну роботу та організувати усі необхідні процеси: від закупівлі та виробництва до організації харчування дітей.

Наша робота побудована у форматі промислового кейтерінгу, тобто вся їжа виготовляється на харчовому виробництві й після того вона доставляється до усіх точок харчування, де ми забезпечуємо комфортні умови для прийому їжі усім нашим клієнтам. Ми добре знаємо як це робити з максимальною якістю і тому є лідером у нашому регіоні. Якість та безпека в нашій роботі – це головні пріоритети.

В компанії велика бухгалтерія, робота якої добре налагоджена на високому рівні та є фінансовий департамент. Масштаби підприємства збільшуються і це підвищує важливість фінансового напрямку. Зараз нам потрібен ще один досвідчений фахівець на посаду ЕКОНОМІСТА.

БУХГАЛТЕР (ВИРОБНИЦТВО) // ДНІПРО

Вакансія - Бухгалтер (Виробництво)Компанія працює вже 3 роки. Займається виробництвом та забезпеченням харчування у комунальних закладах: лікарні, шелтери (місця для проживання переселенців). З вересня цього року почали забезпечувати харчування в школах Дніпра. Це складний та відповідальний проект, але в короткий термін ми змогли налагодити ефективну роботу та організувати усі необхідні процеси: від закупівлі та виробництва до організації харчування дітей.

Наша робота побудована у форматі промислового кейтерінгу, тобто вся їжа виготовляється на харчовому виробництві й після того вона доставляється до усіх точок харчування, де ми забезпечуємо комфортні умови для прийому їжі усім нашим клієнтам. Ми добре знаємо як це робити з максимальною якістю і тому є лідером у нашому регіоні. Якість та безпека в нашій роботі – це головні пріоритети.

В компанії велика бухгалтерія, робота якої добре налагоджена на високому рівні. Ключові ділянки розподілені між бухгалтерами високої кваліфікації. І зараз нам потрібен ще один досвідчений фахівець на посаду Бухгалтер на ділянку надходження ТМЦ та виробництво.

МЕНЕДЖЕР з ІМПОРТУ (ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ) // ЗАПОРІЖЖЯ АБО КИЇВ

Вакансія - Менеджер з ІмпортуКомпанія працює з 2004 року та успішно розвиває мережу продуктових супермаркетів в Запорізькій області. Зараз мережа налічує 34 магазини. Нашим клієнтам ми пропонуємо широкий асортимент товарів (понад 7000 SKU). Маємо власний розподільчий центр (площею 5000 м.кв.). Розвиваємо потужності власного виробництва. Зараз в компанії працює понад 2000 працівників. Наша програма лояльності налічує понад 50 000 постійних клієнтів.

Серед нашого асортименту є позиції, які ми закуповуємо напряму у постачальників з інших країн. Щоб забезпечити наших клієнтів найсвіжішими продуктами за помірними цінами. Для роботи з постачальниками та організації цих поставок нам потрібен фахівець з досвідом роботи на посаді Менеджер з Імопрту.

КЕРІВНИК ПРОЕКТУ (ЗАКЛАДИ ХАРЧУВАННЯ) // ДНІПРО

Вакансія - Керівник Проекту (Заклади Харчування)Компанія працює вже 3 роки. Ми організуємо та забезпечуємо харчування у комунальних закладах: лікарні, шелтери (місця для проживання переселенців), а з вересня цього року також і у школах  м. Дніпро. Наша робота побудована у форматі промислового кейтерінгу, тобто вся їжа виготовляється на харчовому виробництві й після того вона доставляється до усіх точок харчування, де ми забезпечуємо комфортні умови для прийому їжі усім нашим клієнтам. Ми добре знаємо як це робити з максимальною якістю і тому є лідером у нашому регіоні. Якість та безпека в нашій роботі – це головні пріоритети.

Є ще один напрямок роботи, який потребує уваги для повноцінного розвитку. В кожній школі на базі їдальні є Буфет – це як невеличкий фаст-фуд з обмеженим асортиментом готової їжі. Тут діти можуть купити собі смаколики на перервах, щоб додатково перекусити або узяти їх додому.

Зараз ми охопили харчування у понад 80 школах і відповідно маємо таку ж кількість Буфетів. Саме для того, щоб налагодити роботу такої незвичної мережі фаст-фудів нам потрібен фахівець на посаду — КЕРІВНИК ПРОЕКТУ.

Головний Бухгалтер // Дніпро

Вакансія - Головний бухгалтерКомпанія працює вже понад 3 роки. Ми організуємо та забезпечуємо харчування у школах, лікарнях, шелтерах (місця для проживання переселенців). Наша робота побудована у форматі промислового кейтерінгу, тобто вся їжа виготовляється на харчовому виробництві й після того вона доставляється до усіх точок харчування, де ми забезпечуємо комфортні умови для прийому їжі усім нашим клієнтам. Ми дуже добре знаємо як це робити з максимальною якістю і тому є лідером у нашому регіоні.

Компанія розвивається, планується подальше розширення виробництва, тому навантаження в роботі бухгалтерії планомірно зростає. Робота добре налагоджена на високому рівні. Нам потрібен досвідчений Головний Бухгалтер, щоб швидко прийняти справи та забезпечити подальшу ефективну роботу бухгалтерії підприємства.

Назад
Telegram
Viber
WhatsApp